Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Flegam18261

Fotograf Bielsko-Biała

Polecane posty

Gość Radeck
Co to znaczy "cena dla normalnych ludzi"? Akurat w tym przypadku podejrzewam, że cena nie jest wysoka, bo i jakość tych zdjęć jest średnio-słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu, uważam że jakość dobra - najlepiej jak każdy sobie sam zobaczy i wyrobi zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam korzystałem z usług fotografa Marcina Konowol i jestem zachwycony jakością i profesjonalizmem tego Pana :) Usługi w przystępnej cenie, bardzo szybka realizacja oraz sumienność w wykonywanym zawodzie. Nie musieliśmy się niczym przejmować bo na ślubie naszej córki o wszystko zadbał Pan Marcin :) Jest to osoba bardzo kreatywna i pomysłowa dlatego gorąco polecam :) Jeśli chodzi o zdjęcia to wszystko jest kwestią gustu bo nie wszystkim da się dogodzić ale ja osobiście uważam ,że moim zdaniem zdjęcia są w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta12
" Co to znaczy "cena dla normalnych ludzi"? Akurat w tym przypadku podejrzewam, że cena nie jest wysoka, bo i jakość tych zdjęć jest średnio-słaba." Drogi Pani jakoś tych zdjęć wcale nie jest słaba a jeśli nawet Pana zdaniem jest to proszę bardzo uzasadnić swoją wypowiedź jakimś konkretnym przykladem :) W tej kategori cenowej fotograf Marcin Konowol na prawdę świadczy wysokiej jakości usługi a jeśli szukacie kogoś lepszego to liczcie się z tym ,że zapłacicie za zdjęcia 2 razy tyle :) Ja sama korzystałam z jego usług i jestem z mężem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam i gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcami :) Serdecznie polecam tego fotografa, jest nie drogi, robi bardzo ładne zdjęcia i wszystkie usługi świadczy w bardzo korzystnej dla nas zwykłych ludzi cenie :) W dzisiejszych czasach mało kogo stać na drogiego fotografa który za 3 godziny pracy skasuje was kilka tysięcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My osobiście korzystaliśmy również z usług Pana Marcina i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczenia ceną oraz jakością. Zamówiliśmy tego Pana na swoje wesele i nie żałujemy niczego. Nie dość ,że wykonal dla nas bardzo ładny film , zrobił zdjęcią i fotoksiążkę a do tego nasz portfel nie ucierpiał za bardzo :P Oprócz wesela korzystaliśmy z jego usług na komunii oraz innych imprezach okolicznościowych. Jakość zdjęć również nie ma sobie równych i mam nadzieje ,że zdjęcia wykonane przez tego Pana pozostaną pamiątką dla nas na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahoonie
ja tez calym sercem polecam Marysie z Bialej Pracowni mam dokladnie takie zdjecia, o jakie prosilam a dla mojej samooceny zrobila wiecej niz ktokolwiek w ogole super osoba jak przyszlo wybierac ulubione zdjecia to nie zmiescilismy sie do albumu musiala nam zrobic 3 z innych co tu sie przewijaja to widzialam na zywo zdjecia jednego pana co robil dla moich znajomych mi sie osobiscie nie podobaly ale mozliwe ze oni sie z nim umawiali dokladnie na takie zdjecia, a w takim razie spisal sie na 100% wiec tego sie nie da ocenic jak sie nie jest klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ma Pani racje ale z tego co tu czytałem to wieksząść z osób wypowiadających się na temat zdjęć Pana Marcina to jego klienci lub osoby które korzystały z jego usług :) Jeśli ktoś nie korzystał, to nie powinien się wypowiadać i oceniać :) Ale wszystko to kwestia gustu i jednemu się będzie podobać a drugiemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocztus
Serdecznie polecam Pana Marcina!!! Dobra, kompleksowa usługa w dobrej cenie:) co o innych fotografach z naszego regionu nie można powiedzieć ;) Pan Marcin towarzyszył nam podczas Komunii w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie. Byliśmy bardzo zadowoleni, z tego co widziałam na jego stronie można je tam zobaczyć ;) ale nie tylko podczas Komunii Nam towarzyszył. Towarzyszył nam także podczas sesji plenerowej z czego bardzo byłam zadowolona :) Zdjęcia w najwyższej jakości, nie rozumiem jak można powiedzieć, że Jego zdjęcia są w słabej jakości, trzeba mieć argument na takie oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****titititit****
Buahahahah nasz odyniec pan Marcin aże się musiał zalogowac pod kilkoma nickami żebym samemu sobie zrobić dobrze hahahahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nikt sobie nie musi robić dobrze :) Po prostu liczy się opinia klientów :) Jestem klientem to się wypowiadam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuutekk
Do pana fotografa Marcina - naprawdę myślisz, że nikt nie wyczuje, że rejestrujesz się i piszesz pod różnymi nickami? Daj spokój chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf wawa
Te zdjęcia nie są takie złe, moim zdaniem poprawne. Mnie natomiast martwi coś innego. Wielu fotografów po prostu zbyt słabo się ceni, a niska cena nie powinna być wyznacznikiem usługi. Łatwo można wpaść do worka pt. tani fotograf i potem praktycznie nie ma szans, żeby się z niego wygrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filutex okocza
Zgadzam się z fotograf wawa, jak się złapie taką łatkę to koniec, bez szans na wygrzebanie, zwłaszcza teraz, z resztą jak ktoś pracuje legalnie, nie na czarno to go po prostu nie stać na robienie za pół darmo, oczywiście za ceną powinna iść jakość, to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filutex okocza
Te zdjęcia fakt technicznie nie są złe, widać fotograf dość dobrze opanował aparat, natomiast ma problem z wyobraźnią bo wyraźnie podgląda i wzoruje się na innych, no ale to już nie do nadrobienia, wyobraźni i pomysłowości nie da się nauczyć to się albo ma, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie, zajmuję się fotografią ślubną, zapraszam do obejrzenia kilku moich prac na www.facebook.com/media/set/?set=a.529921107063420.1073741838.500908163298048&type=3 cena pleneru ślubnego już od 300zł pozdrawiam Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumulonimbuss
warto zobaczyć zdjęcia Marcina Kupca z artifot.pl są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak z innej beczki, czy orientujecie się dziewczyny gdzie w Bielsku można zrobić sesje plenerową na dachu, z fajnym widokiem, najlepiej blisko centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSmreczka
z całego serca polecam wrphotography.pl - konkretny i bardzo kreatywny, a przy tym nie aż taki drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio korzystałam z usług fotografa www.fotoprimo.pl/fotografia-slubna-slub.html świetny fotograf do slubu i nie tylko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały wątek i faktycznie ręce opadają jak mówi nick na pierwszej stronie! Też jestem na etapie szukania fotografa ale nie wybrałabym żadnego z polecanych w tym wątku. Dlaczego? Ponieważ polecają się sami albo przez kogoś a ich poziom zazwyczaj jest słaby. Ja wpisałam w wyszukiwarce "fotografia ślubna bielsko" i na pierwszej stronie faktycznie można znaleźć zdjęcia ludzi którzy potrafią je robić i nie uciekają się do takich sztuczek jak opisane wyżej. Terminy i ceny ich usług również są odpowiednio zajęte i wysokie - niestety, coś za coś - jak ze wszystkimi usługami czy towarami. Albo dobrze albo tanio. Moi faworyci niestety mają już zajęte - i to też o czymś świadczy...Polecam wszystkim którzy szukają fotografa, umawiać się z nimi na spotkania. Przy okazji tego co fotograf mówi i pokazuje można dużo wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat podstawiony i oczywiście tona spamu. nie rozumiem w ogole jak mozna pytac o takie rzeczy szczegolnie w dobie internetu. wpisujesz w wujka gogla i lecisz po kolei co ci sie podoba. jak ktos ma duzo zdjec na stronie z roznych zlecen albo cale materialy to wiadomo co robi i czy mozna na niego sie zdecydowac. a jak ktos dziala z polecenia to na pewno nie znajdziesz go na ogolno dostepnym forum. wpisy ziutkow sa orkopne jak ich zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Afekt studio. Ada wykonuje piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotografia ślubna musi być wyjątkowa i idealna, moja taka była dzięki Kasi z http://czulymokiem.pl ! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Korzystałam z firmy zajmującej się fotografią oraz filmowaniem wesel i uroczystości http://fotovideo-olajossy.pl/ i jakościowo wyszło świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele bardzo dobrych fotografów znajdziesz na www.foto-video.gdziewesele.pl/slaskie/ ! Ja osobiście korzystałam z usług Pani Karoliny Rogowskiej i była bardzo zadowolona, ale zerknij może znajdziesz jakiegoś wymarzonego fotografa ślubnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×