Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoszukiwaczePrzygód

Wyjazd za granice

Polecane posty

Gość PoszukiwaczePrzygód

Witam, mam dość nietypowy problem. Wraz z moim chłopakiem skończyliśmy właśnie szkołę, ja Liceum a on Technikum budowlane, jesteśmy razem dość długo i od dawna planowaliśmy, że po szkole wylecimy do Anglii, znajomy miał wszystko załatwić, ale jak idzie się domyślić- nic z tego nie wyszło :/ chcielibyśmy znaleźć coś na własną rękę, ale nie wiemy od czego zacząć ;( naczytaliśmy się o agencjach które oszukują o tym że na miejscu okazuje się że nie potrzeba już pracowników itd. Gdzie znaleźć dobrą prace na początek?? Ja mam doświadczenie w opiece nad dziećmi, troche pracowałam jako kelnerka oraz w sklepie, mój chłopak ma spore doświadczenie w budowlance. Pozdrawiam i czekam na jakieś dobre pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
mamy z chlopakiem ten sam problem,myslimy o wyjezdzie do Niemiec lub Holandii...mało ktore biuro jest wiarygodne ale na poczatek wlasnie w ten sposob wyjedziemy zeby sie zaczepic a na miejscu mam nadzieje ze cos znajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia abrakadabra
do niemiec jedz tylko gdy: 1. masz wykształcenie wyższe techniczne - inżynier, informatyk, programista i znasz perfekcyjny angielski albo 2. znasz niemiecki w stopniu dobrym w mowie i piśmie albo 3. nie znasz języka, albo znasz 10 słowek i nie przeszkadza ci praca po 12-15 godz w cięzkich warunkach za 5 e na godzine bez kogoś na miejscu nawet nie wynajmiesz mieszkania - bo zeby takowe wynająć musisz miec pracę, a żeby mieć pracę musisz mieć zameldowanie - także koło się zamyka. aaa jest jeszcze jedno wyjście - możesz wyjechac przez agencję pracy - zarobisz coprawda te 6-7 e na godz ale mieszkasz z 6 innymi osobami w pokoju i masz ubezpieczenie dla turysty - czyli nie istnieje takie cos jak wypadek przy pracy osobiście nie polecam niemeic - szukam pracy na produkcji już 7 miesięcy, znam język i mam wszytskie papiery - zameldowanie, pozwolenie na pobyt, numer podatkowy. Także lepiej radzę się zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×