Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagg88

Jak schudnąć 20 kg w 4 miesiące (ok.5 kg/miesiąc)? Dieta+ćwiczenia - pytanie!

Polecane posty

Gość Jagg88

Witam, Założyłam sobie, że do końca listopada schudnę 20 kg. Czy jest to możliwe? Chciałabym chudnąć 4-5 kg na miesiąc. Czy stosując dietę i ćwicząc uda mi się osiągnąć taki efekt? Proszę o Wasze rady i podpowiedzi. Planuję taką dietę: Śniadanie (8-9): - 2 kromki chleba razowego (50 g) - szynka drobiowa/serek biały kanapkowy - liść sałaty, plaster pomidora, trochę cebulki Kawa (10) -mała - espresso z mlekiem (100 ml) i słodzikiem Drugie śniadanie (11-12): - owoc (np. jabłko, brzoskwinia) Obiad (14-15): - warzywa surowe i gotowane - mięso (drób), lub ryba lub krewetki - gotowane lub z piekarnika Kolacja (ok. 18): - jogurt naturalny (180 g) z płatkami (15 g) lub serek twarogowy chudy z rzodkiewką (100 g) Chcę zrezygnować z ziemniaków, makaronu i ryżu. Dodatkowo zero słodyczy i alkoholu. Obowiązkowo 1,5 l wody niegazowanej oraz zielona i czerwona herbata. I 5 x w tygodniu wysiłek fizyczny (ok. 60 min.) np. siłownia, basen, rower. Proszę o Wasze sugestie. PS: Czy ta poranna kawa z mlekiem (ze słodzikiem zamiast cukru) może zostać, czy także powinnam zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa mnie uzadlila w jezyk!
ziemniaki tak naprawde maja malo kalorii tylko 70 w 100g. mozesz je jesc, nie polewaj tylko sosem/tluszczem. najlepiej nie rezygnuj z niczego, bo najdzie Cie ochota i zjesz to tlyko w ogromnej ilosci poza tym na cale zycie chcesz pozbyc sie makaronu? makaron mozesz jesc aldente. i wszystko pieczone. pamietaj, ze dziennie nalezy jesc 5 porcji warzyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudłam bez ćwiczeń
przejdź na SOUTH BEACH a się uda na tamtym forum jest jedna laska co zarąbiście schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeooooo
a kogo masz na mysli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze nie powinnas z nieczego rezygnowac jesc wszystko ale w ograniczonych iloosciacch nie przekraczac dziennie 1000kcal = cwiczenia 5 kg na miesiac murowane schudniecie ale czym wiecej bedziesz sobie odmawiac tym bardziej bedzie cie dieta meczyc jak zamierzasz na dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jag88 a może spróbuj dopasować indywidualną dietę, najlepszą dla Twojego organizmu? Po uzupełnieniu przez Ciebie ankiety na naszej stronie, tworzymy dla Ciebie specjalną dietę, złożoną z odżywczych posiłków bogatych we wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wartości odżywcze - bez głodówek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola111
Polecam Dukana mimo wszystko. O ile lubisz nabial i mieso :) A co do twojej diety - mysle ze jest ok, choc to bardzo malo kcal. Mysle ze za malo, zwlaszcza ze planujesz wysilek fizyczny. Organizm zamiast chudnac, bedzie magazynowal, zwolni ci sie przemiana materii i bedzisz chodzic glodna. Waga sie zatrzyma, a jak z glod zaczniesz z powrotem jesc, bedziesz tyla od samej wody ;) Troche wiecej kcal powinnas sobie dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola111
p.s. 'Lisc salaty - plaster pomidora"..... to troche przesada. Zjedz pol saltaty, i 2 pomidory. Kalorii nie ma w tym prawie w ogole a na pewno bardziej zaspokoisz glod. Inaczej bedziesz chodzic godna. O ile kromka chleba jest moze wystarczajaca na diecie, to plaster pomidora to zbyt malo na pewno. Warzyw mozna jesc bowiem do woli. Od nich na pewno nie przytyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jag88
Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Na prawde mi pomogłyście. Myślę, że 1000 kcal + ćwiczenia da się zrobić. Od czasu do czasu wpadę na to forum i powiem Wam jak mi idzie. Ale dzięki Wam jestem pełna opytmizmu i wiary w to, że uda mi się schudnąć 20 kg. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis wygląda fajnie. Sama schudłam jedząc podobnie ale ja jadłam za mało kcal. Moim zdaniem idzie bez problemu zrezygnować z pieczywa, ziemniaków, makaronów, ryżów. Ja sama ich nie jem już długo i czuję się super. Jakie niby macie wartości macie w białym pieczywie, ziemniakach i makaronie? Poza oczywiście ogromną ilością węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i liść sałaty i plaster pomidora - możesz zjeść dużo więcej :). Akurat od warzyw jest trudno przytyć. Możesz ich zjeść całkiem sporo a i tak wyjdzie Ci mało kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ciekawe
ile ubyło/przybyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja stosuję tę dietę od miesiąca : http://dieta-personalna.eu/A1/387e6ad514/ , Muszę wam przyznać, że efekty według mnie są super! Przez miesiąc udało mi się schudnąć prawie 2kg co jest olbrzymim sukcesem dla mnie! Dodatkowo czuje się dużo lepiej. Polecam wam skorzystajcie sobie i ułóżcie własną dietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da radę. Ja bez ruchu siedząc w domu schudłam z 67 do 54 w dwa miesiące, a następnie do 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kapsułki podaję link na dole na początku się bałam że zepsuje sobie organizm ale jak się wczytalam że są całkowicie naturalne to wykupiłam Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. http://nplink.net/BDc4pApV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dietę - aby uzyskać lepsze i pewniejsze efekty - warto wspomóc. Wiele osób wybiera rozwiązanie ze http://zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona44

Poznaj młody zielony jęczmień smuklecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

Ja za to skusiłam się na tabletki Slimunox z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje z Slimunox. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia90

Naturalna Piperyna odchudza nplink.net/auqZK2Bj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×