Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Bobas lubi wybór czy ktos stosowal tą metode?

Polecane posty

Gość fluffy duffy
Ja próbowala,ale z marnym skutkiem mojemu dziecku BLW nie za bardzo przypadko do gustu wolala zupki i klasyczne dania dla niemowlaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffy duffy
* próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamannn
ale o co chodzi//////??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam,bo moja córka ma 9 miesięcy i za bardzo nie chce tych "klasycznych" dan, a do łapki np gotowane warzywa jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamannn omija sie papki i schematy zywienia tylko daje sie dziecku jedzenie do lapki. to tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętam jak chodziłam
na kursy żywienia niemowlęcia ( tu gdzie mieszkam robili takie w szpitalu) i mówili że przez pierwsze 6 miesięcy a czasem dłużej, dziecko nie powinno mieć styczności z czestymi zmianami (urozmaicenia diety ) i podawanego codziennie nowego artykułu gdyż niemowlę lubi stałość . Nie wiem o jaką grupę wiekową konkretnie chodzi ale młodsze niemowlęta napewno wolą znane smaczki i nie przepadają za zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkena
Z tego co ja kojarzę BLW powinno się wprowadzać nie wcześniej, niż w szóstym miesiącu życia. Ale wiadomo, że dzieciaczki są różne, jedno będzie gotowe odrobinę wcześniej, drugie trochę później. Nie wiem, czy kojarzycie serie książek "Bobas Lubi Wybór"? Pierwsza to "Nie chcesz wychować niejadka?" a kolejna to "Książka kucharska" z przepisami BLW:) Autorka książek chyba będzie w środę w Pytaniu na śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o tym i uważam że jest to fajne :) ale nie stosowałam bo moje dziecko je wszystko to co mu podam, więc nie widziałam sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te warzywa, które dajecie
dzieciom to skąd macie? normalnie kupione w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribena 84
Nie stosowalam, nie z bobasem, takiemu 2-latkowi spodoba sie zabawa w wybory, ale tez nie zawsze bedzie ona miala dobry skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bazarku od kobiet ze wsi, nie wiem czy mają bardziej ekologiczne niż w sklepie, ale warzywa wyglądaja bardziej naturalnie niz te z marketu :) w sklepach z żywnością ekologiczna kupuję tylko pomidory zimą bo mają dobre tzn smakują pomidorami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te warzywa, które dajecie
no właśnie mnie ta metoda nie przekonuje z tego względu, że nie mam dostępu do warzyw z pewnego źródła, a takich niewiadomego pochodzenie wolałabym nie podawać dziecku, które ma poniżej roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkena
Z tego co kojarzę, w książce "Bobas lubi wybór" są tez informacje, na których produktach można zaoszczędzić, kupując nawet w supermarkecie, więc to nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Moim zdaniem jest nawet sporym ułatwieniem (no może nie na samym początku) bo w rezultacie dziecko zdecydowanie szybciej je dokładnie to, co cała rodzina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czraej
Kupił ktoś z Was książkę kucharską z tej serii? pomocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamesv
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×