Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fleur89

Dlaczego nie śpicie?

Polecane posty

Ale poznajesz je na kafe? :P no i nie boisz sie np tego, ze mogą być takie jak ja? Chętne tylko na spróbowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój_koszmar
Nie,nie poznaje je na kafe.ówczesne kobiety,z którymi bylam,spotkałam się- poznawałam na czatach.rozmawiajac z kims dluższy czas,czytając dokładnie,równieź między wierszami..mniej więcej wiesz,jakie ma podejście i czego możesz się spodziewać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę zadać prywatne pytanie? Osoby z Twojego otoczenia wiedzą o Twojej orientacji, chodzisz z partnerką tak po prostu za rękę itp czy ukrywacie sie w tym dzikim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój_koszmar
Większość znajomych o mnie wie,nie udaję kogoś kim nie jestem.z partnerką mogę chodzić wszędzie za ręke,cźy tez obejmując ja,aczkolwiek wyjatkiem jest moje miasteczko-skomplikowana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Ja też pochodzę z niewielkiego miasta więc wyobrażam sobie jakie byłoby poruszenie gdyby ktoś sie odważył pokazać ze jest inny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój_koszmar
Większość znajomych o mnie wie,nie udaję kogoś kim nie jestem.z partnerką mogę chodzić wszędzie za ręke,cźy tez obejmując ja,aczkolwiek wyjatkiem jest moje miasteczko-skomplikowana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój_koszmar
Dla mnie zdanie,komentarze ludzi są nieistotne.nie tu pies jest pogrzebany.ludzi mam w powazaniu,bo nikomu krzywdy nie robie.zas gdybym sie ujawnila skrzywdziliby mojego brata,ktorego wychowuję.teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i nie zazdroszczę Ci. Niestety myślę też ze w polsce jeszcze przez wiele lat nic sie w tym temacie nie zmieni.. Szkoda, bo tak jak piszesz - nikomu krzywdy nie robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój_koszmar
Podaj nr gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×