Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fleur89

Dlaczego nie śpicie?

Polecane posty

Gość lukeee
Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Wlasny dom to fajna sprawa ale koszty utrzymania duze. Zarzadzanie zasobami ludzkimi? Co to tak naprawde znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
W jakich instytucjach mozesz wykorzystac taka wiedze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku nie mogłam sie przyzwyczaic do mieszkania w bloku i ciągle czuje sie jak w klatce. Ale sąsiadów mam w porządku. Za 2dni jadę do domu na 2miesiące to odetchnę przestrzenią ;) ZZL to ogolnie mówiąc praca w działach personalnych firm, kadry, rekrutacja, szkolenia. A czy trudne.. Ja uważam, ze w czasach kiedy każdy cep może mieć mgr przed nazwiskiem żadne studia (może oprócz medycznych i technicznych) nie są trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Jest zapotrzebowanie na takich fachowcow? Tylko tak realnie patrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dobra sprawę każda większą firma potrzebuje takich pracowników, więc mam nadzieję, ze coś znajdę ;) oczywiście bez praktyk, stażu i podyplomowki (albo i kilku) sie nie obejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
To wy mlodziki jestescie :). Ja skonczylem studia inz w 2007r. Na jakich uczelniach jestescie prywatnych czy panstwowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Pracuje w firmie zatrudniajacej ponad 1tys osob, posiadamy kilka certyfikatow iso i przyznam szczerze...... nie spotkalem sie z kims takim kto kierujesz szkoleniami.... Chociaz moge byc niewtajemniczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na prywatnej i na dziennych, bo na państwowej było w programie za dużo ekonomii a za mało typowych rzeczy z zarządzania więc zdecydowałam sie na prywatną. Zwłaszcza, ze jest nieskromnie mówiąc "najlepszą niepubliczną uczelnia w wlkp" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoleniowiec może być wynajmowany z zewnątrz, albo może po prostu nie być szkoleń :P to zależy od "rządzących". Nie macie żadnego działu kadr, HR, personalnego.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Wow. Zycze Ci zeby umiejetnosci tam nabyte kiedys byly dowartosciowane przez innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Wiesz tak mysle nad tym i chyba ktos trzyma nad tym reke. Nie mam stycznosci bezposredniej z tego typu dzialaniami stad ta moja niewiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi Wam chyba pensje obliczać ;p w starszych firmach to najczęściej są jakieś 50letnie nudne księgowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Zadam dosc prywatne pytanie: Masz kogos kto zrobi ci miejsce w tej branzy? Czy pojdziesz na zywiol sama. Mam na mysli pierwsza prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poznaniu w dużych firmach są całe działy zajmujące sie szkoleniami, motywowaniem pracowników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Sa ksiegowe, jest zaplecze handlowcow, inzynierow itd. Pensje liczy nam system oracle. Mowi ci to cos? Liderzy poszczegolnych dzialow licza godziny i wrzucaja do systemu, system liczy i robi przelewy. Ksiegowe to mozze rozliczaja faktury za paliwo do sam. Firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam "zaklepanego miejsca". Ale ja po studiach, czyli za rok, chce sie najpierw trochę podszkolić w temacie, jakieś praktyki, staże itp. Więc myślę ze po tym będzie mi łatwiej. Zwłaszcza, ze uczelnia oferuje takie możliwości + różne szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Bylem kiedys w poznaniu :). Jadac do pily zatrzymalem sie na stacji paliw hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Mysle ze w takiej aglomeracji jak poznan to latwo ci bedzie :) cos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Pieknie jest :). Stacja orlenu byla wrecz urocza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
I nie zaprosilas mnie na kawe? Jestem zalamany :( hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem zapowiedz mi sie na kafe ze jedziesz i śmiało wpadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeee
Impreza..mmmmm. w sobote sie upije :) mam smaki :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
City Girl podziwiam za chęci robienia tego o 5rano po imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×