Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

kto jest nad morzem I chce mie zobaczec?

Polecane posty

Chiejka, jade nad morze do kranicy morskej. Jest tam kto z mojich idoluw I kcialby mie poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jek zobacycie tako pienkno dziewe jek z gazety to ja, wienc mozecie mie zacepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bende ubrana w rozowo spudnice za kolana I w sandaly srebrne ze zlotym paskiem na stopie. Bluzkie bende miala czerwono, wllosy dluge blad do pasa na rekach, a na glowie tez dluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi zgrabne dluge, az do samej ziemii z lekkim zarostem dwu dniowym. Ale zgole jek bende szedla na pllaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wsiadaj do tramwaja I jec. Mam takiego aligatora pompowanego, dwa metri dlugosci. To bendzie moj znak rozpoznawalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znxbxxj
Chcę być Twoim aligatorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okiej, to ja jusz nadstawiam ryjek I czekam na ciebie. Kupic jakie wino dla odwagi? Czy dasz rade na sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwoch aligatorow nie dam rady ogarnonc. Mozesz byc wielorybem. Albo kolem ratunkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moazecie mi doradzic jek sie ubrac na plaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam walnę prawdę
Byłam tam ! Faktycznie było też ostrzeżenie o morświnach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha I szukam pesjonatu na mierzeji. Co polecacie? Tak do 30 zl. Za pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie te morswinie? Grozne to? Czy to je cos w rodzaju swinki morskej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdjshxhx
Znajdź sobie darmowe lokum za ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam walnę prawdę
Tu poczytasz więcej http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images47.fotosik.pl/171/cc53af5ef45e7218med.jpg&imgrefurl=http://sektazuo.blog.pl/morwin-batycki,14421449,n&h=375&w=500&sz=33&tbnid=gjRX50HLaPn94M:&tbnh=84&tbnw=112&prev=/search%3Fq%3Dmor%25C5%259Bwin%2Bba%25C5%2582tycki%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=mor%C5%9Bwin+ba%C5%82tycki&usg=__6q2AHU2dXBDwWtN-W-L6j3wP27o=&hl=pl&sa=X&ei=PaITUPK3DMX1sgbhzoHgBw&ved=0CBEQ9QEwAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I slyszalam o muzach co so w morzu I podobno przysysajo soie do nogi I wypoijajo krew. Czy to prawda? Spoptkal ktos take muzy w morzu? I czy to w tym naszym polskiem tez so? jak to za ruchanie? Czyli co jak bende robic seks z menzem to nam dadzo za darmochie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojich idolow rzecz jawna, wiem co mowie, prosze mie nie zaczerniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Najbardziej to mie martwio chalucynogieny na nogach. Juz wam kedys o tym pisalam. Nie wiem jak ja odslonie stopy przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera ciekawe ilze za paliwo wyjdzie. Mamy szejset zlotych na tydzien. Do przejechania czterysta kilosow. A tam pewnie jedzenie droge, ale jest biedronka w poblizu to jakos wyzyjemy. Tyle ze na alkochol pojdzie majontek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co knury mowe wam odebralo? Nie potraficie prowadzic ze mno inteligetnej kontrowersji? Przerasta was to za penwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie bende owijac welny tylko powoiem wam wprost co o was mysle. Bo to juz nawet nie jest biolog, tylko najzwyczajniej we swiecie monolog. Gadam sama ze sobo jak jakas idiotka. Nie interesuje was moj los to won won won wypad czytac, jak baba znalazla paragon w zakiecie menza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co wam to bylo? Teraz jestem rozgniewana na was I juz nie bende do Was pisac. Nie nadajecie sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradza co masz zaciagnac na siebia ,na plaże kochana załóż stringi bez biustonosza,bo potem jak byś se wyglądała.kumasz?jbo po opalaniu w stroju normalnym jak bys sie w nocy przed starym rozebrała to by myślał że w bieliznie idziesz spać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja male wymiona posiadam to nie zawstydze sie? Chlopu wstydu tez nie przyniosew? A gdzie sie ze mno obacys? Bylam kiedys na takim statku drewnianym w kranicy, to jaka restauracja byla. Moze tam? A oprowadzisz mie po plazy? I co myslisz o tych muzach w morzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka umawiasz sie a tera milcys . Trza bylo od razu mowiec, ze zartujesz, nie robilabym se nadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×