Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Moge przywiezc ci ladny bursztyn:) Jak bylem maly to przywiozlem znad morza wode morska w sloiku. Po kilku miesiacach zrobila sie zielona, wiec otworzylem sloik:) Wietrzylismy mieszkanie 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no proszę , co za pomysły masz ! Tylko teraz nie wpadaj na nic takiego głupiego , Zenku :) Ale ja za to kiedyś łapałam żaby , nie miałam gdzie ich schować to wymyśliłam ... skarpetę :D najlepiej to przywieź mi całe morze ! o tak ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dosyc czesto jestem nad morzem, bo srednio co 2 miesiace (ciocia), lubie nawet w okresie zimowym, choc Zatoka, to nie to samo co otwarte, ale dobre i to:) Poza sezonem jest mniej ludzi:) Bede pomalu, ale pomalu szedl spac, bo musze jeszcze troche poczytac:) A czytam J. Wisniewski - Samotnosc w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam takiej okazji , żeby być często , ostatni raz byłam w tamtym roku i to nie w Gdyni , ale jak się nie ma tego co się lubi , to się lubi co się ma ! :) Tez bardzo lubię góry , nie należę do osób które smażą się plaży , wolę spędzać czas aktywniej :) oo , tak szybko już spać ? :) to życzę miłej lekturki , ja czytam zupełnie co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kibolem - Korsak Krzysztof - polecam ! :) no to nic , nie będę przeszkadzać , miłej lektury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie poszukac w empiku:) Nie przeszkadzasz, mam podzielnosc uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , z tym to było ciężko , ja dostałam ją na allegro , bo w Empikach ludzie sobie ją wyrywali z rąk , ale to jakiś czas temu więc może Ci się uda :) oo no proszę , myślałam , ze tylko kobiety mają tę cechę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tylko kobiety. Zwracam tez uwage na szczegoly, jestem spostrzegawczy itd;) A dlaczego akurat ta ksiazka? O czym to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę , jaki uzdolniony :) ja też zwracam uwagę, na wszystko i to jest złe .. Szczególnie , jeżeli chodzi o mężczyzn :D bardzo wciąga ta książka , jest ogólnie o "kibolach" , całym jego życiu , zarówno o meczach , ustawkach , kobietach i nawet troszkę pikanterii , ciężko się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez zwracam uwage na wszystko i nie uwazam, ze to jest zle:) Szczegolnie, jesli chodzi o kobiety. A interesujesz sie sportem czy tym srodowiskiem jakos poza ta ksiazka czy przypadkiem wpadla ci w rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest bardzo złe , bo często mi coś nie pasuje , głupi szczegół , a jednak :) Interesuję się piłką nożną , jestem bierną kibicką , może nie wyglądam , nie zachowuje się tak , ale lubię ! Dość nie typowe na kobietę , jeszcze o takim wyglądzie jak mój :) ale książka jest kierowana głowie do osób , które nie mają pojęcia o tym , bardzo fajnie autor wszystko opisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej drużynie , to wolę zostawić dla siebie , a dlaczego się interesuję? hmm wydaje mi się , że to po "tatusiu" :) a Ty lubisz piłkę nożną ? I Waszego Lecha ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo no proszę , powiem Ci , ze od mojego klubu to bardzo blisko do Waszego Lecha ! :) W grodzie Przemysława gdzie koziołki bodą się , jest taka druzyna co się zwie poznański Lech .Lechu , Lechu , Lechu , ukochany klubie nasz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
ależ ta Kukii mizdrzy się do zenka. Włazi na niego - chłopa se pewnie na kafe szuka. jak go szuka na forum, wypytuje o wszystko. Na siłę się doszukuje wspólnych spraw, jak komplementami obsypuje. "o no proszę , to zakupy udane" "Zenuś Kanapeczka to malutko jesz , masz potem silę ?" - a co? mamusią jego jesteś? O no proszę , to widzę że dużo jednak nas łączy "Oj no proszę , co za pomysły masz ! No proszę , jaki uzdolniony " "Nie ma za co , proszę Zenku " x dwa interesuje się piłką, ale jest bierną kibicką i czyta książkę dla amatorów - no to trochę jest sprzeczne no i ten maill na koniec. strasznie sie plaszczyzsz i na sile sie narzucasz, od razu wszystko ci sie w nim podoba, chcial isc spac to go na sile trzymalas + gdzie twoj honor babo? wiesz co to szczerosc, naturalnosc i nie wlazenie na kogos na sile? makes me sick! ale zenkowi najwyraźniej to odpowiada PS: Gdzie jest LCroft ze swym "lgną jak pszczoły do mniodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam męża , a tutaj szukam kochanka , niestety nie zgadłaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmk26
Może mieć nie tylko dziewczynę, ale może mieć tez dzieci. nie martw się chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Kukiii Mam męża , a tutaj szukam kochanka , niestety nie zgadłaś co nie zmienia faktu, że konwersację prowadzisz na żenującym poziomie, co wiele o tobie mówi. "zeeenek" bo się zeszczę! mamy tyle podobieństw, oh oh, 100 lat temu byłam w gdyni - normalnie jesteśmy sobie pisaniiiii tyle nas łączy, Panie Kanapeczko, iiiiiiikk szczę w majty na samą twą o becność tutaj, chociaż nie wiem nawet jak wyglądasz - jak minął dzionek, hmmm? zenek: "kupiłem notes i skarpety" kukiii: "ohhh to cudownie! udane zakupy, ja tez kupiłam se skarpety - zobacz ile nas łączy, normalnie jesteśmy sobie pisaniiiiiii" JUŻ SZCZĘ!!!! kup se psa suko! nie rób siary na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhl
oczywiście, że tak - głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×