Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Nie chodzi mi o dyskoteje , tylko np : o klub , jakies weekendowe piwko , moze basen , jezioro , miasto . Jezeli bedziesz pisal tylko na kafe , zeby wszyscy Ci dawali rady - nic nie zdzialasz . Ruszaj sie i gdzies idz , a sie przekonasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Zenku - nie , nie chodzi mi o polowki z " krokodylkiem " tylko o takie typowo wiesniackie koszule , z tribalami , smokami itp . A nie mowie , o towarzystwie w jakim sie obracam , tylko o tym co widze na kazdym kroku , chocby w miescie ... Porazka. Tak , sa oczywiscie takie osoby , ale na prawde teraz trudno o normalny zwiazek , a o to zeby facet byl przystojny i wporzadku to dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Ale bykow narobilam , az wstyd , ale tak to jest jak sie szybko pisze i na dodatek na telefonie :/ a autor topicu , to az szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechuGerard
tak, niby okej - wszystko logiczne Ale ja jestem chory - mam problemy z kregosłupem i nie mam tak dużęj swobody działania jak pozostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialem kilka koszul hawajskich, ale na takie ze smokami, to nie porwalem sie nawet w moich najgorszych czasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
LechuGerard - nie dyskutuj tylko wrzucaj foto. albo podaj linka do tamtego tematu w którym foto zapodałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego że przystojny
jak jesteś chorowity, to być może to wpłynie negatywnie na twoje ewentualne zycie zawodowe. Jeszcze kilka lat i wyłysiejesz i nie będziesz przystojny, a z mamusią pewnie dalej będziesz mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
zeeenek Ja kiedys mialem kilka koszul hawajskich :D :D a miałeś również sweterek w kolorze bakłażana? :D pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Autorze - to moze po prostu spacer ? Zenku , hawajskie i to dawno temu , przejdzie :D ale w smoki i tribale , jeszcze w tych czasach to juz przegiecie :( ale sa gusta i gusciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Autorze - to moze po prostu spacer ? Zenku , hawajskie i to dawno temu , przejdzie :D ale w smoki i tribale , jeszcze w tych czasach to juz przegiecie :( ale sa gusta i gusciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a miałeś również sweterek w kolorze bakłażana? pytam z ciekawości" A jaki to? Bo mam kilkanascie swetrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zenku , hawajskie i to dawno temu , przejdzie" Jedna sobie zostawilem, ale tylko dlatego ze to Billabong i szkoda mi bylo ja wywalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
No to przejdzie , ale prosze , prosze jaki stylowy. :) sweterki , wie co to lacoste , uhhuhu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
choćby nie wiem jak się stylowo ubierał, pachniał i czesał, twarz żaby i tak spieprzy cały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie o moja twarz;) A swoja droga jaki lubisz najbardziej zapach? Chodzi mi o wody meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukihhh no nie kazdy ma tylko jedna pare spodni i 2 t-shirty na krzyz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiihhhh
A niby nie szata zdobi człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , ale mało jest takich facetów , którzy sądzą inaczej i ciągle łażą w jednych spodniach i koszulce :) ale cóż , nic na to nie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
A swoja droga jaki lubisz najbardziej zapach? Chodzi mi o wody meskie. nie wiem, nie znam się, podaj jakieś, to jak kiedy będę w hipermarkecie to powącham i ocenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukii ja mam maniere do chomikowania rzeczy, wiec moze to tez dlatego. Czesc z nich nadaje sie tylko na "po domu". Wiele rzeczy mam zdublowanych, np takich samych spodni czy swetrow. Sa dobre rzeczy, ktorych nie mialem na sobie od paru miesiecy. Mam taka kobieca ceche, ze zakupy poprawiaja mi humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no proszę , ale taka cecha jest dobra , też takową posiadam niestety , a może stety , nigdy nie wiadomo co znowu będzie na "topie" , skoro nie przeszkadzają , to czemu ich nie mieć :) a o zakupach mi nie mów , chyba że masz dużo wolnego miejsca w szafie ? to podrzucę Ci trochę moich , może mi przechomikujesz ? :D taaaak , to jest to ! zły humor = następna para butów do kolekcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhibi: stestuj Dunhill London, dHermes i Allure. Ale nie w markecie bo tam tego nie ma tylko np w Douglasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z miejscem w szafie lipa:) Najwiecej miejsca zajmuja u mnie ksiazki i ciuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim numerem jeden jest - może trochę przereklamowany Paco Rabanne - 1 Million , po nim oczywiście Ultraviolet Man :) ale zależy z jakiej półki mają być te zapachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh to pozostaje mi dalej ograniczanie się , no nic ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja az tak sie nie znam, ale stestuje:) Jesli chodzi o tamte to po prostu zainspirowalem sie moim ojcem i dlatego je kupilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stestuj Paco Rabanne -1 Million , wielu facetów go używa , może akurat Ci się "spodoba" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×