Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

no poznaniak przez tyle lat z jednym facetem jestem ze wiesz juz chyba nikt mnie nie przekona ;d;d ale pogadac zawsze mozemy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jaka zgodność wszystkich heheh To kiedy zaczynamy tę gre ''Poznasz gre zwaną... '':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafeteri chyba tylko jak narazie ;d;d;d ja se zrobie kawe chcoiaz juz troche puzno ale jak chcesz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż na czas wakacji uciekłam do mojego rodzinnego miasteczka i chyba dobrze zrobiłam bo nie zniosłabym tych upałów w dużym mieście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu zebys wiedziala jak ja waz zazdroszcze tych upaluw ale jeszcze musze p-oczekac 13 sierpnia wypieram sie tam to tych upaluw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez w Uk tez jest 25-30 przez ostatni tydzień, nie wyrabiam, bo juz sie przyzwyczaiłem, że upał to 20 stopni w Angli :p Fleur - jakie miasteczko, wpadne to pogramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA UWIELBIAM ALE JA NIE SIEDZE W MIESICE TYLKO NAD JEZIORKO 1 KM MAMA MIESZKA WIEC U NIEJ SIE ZATRZYMUJEMY I BAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70km od poznania ;) z uk masz trochę daleko :D jak masz w ogole na imię, bo chce sie do ciebie jakoś ładnie zwracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie zwracać, hmm... mów mi kotek :D Adam, a ty ? Pewnie sie nawet juz sobie przedstawialiśmy ale ja ostatnio raz w tygodniu max siedze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponaniak ja wiem ze w uk jest pogoda u nas byla ladna pogodna jeden dzien dzis jzu znuw padalo :(:( tu chyba nie dochodzi ta pogoda ladna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×