Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

czemu niemozliwa przeciez serio muwie po co pil tak by mugl a teraz juz sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wyżej. Dużo rzeczy mi w pl nie odpowiada ale tu sie urodziłam i tu jest moje miejsce :) inne kraje są fajne, ale na wyjazd, na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylawia ja mam cala rodzne w polsce ale jak sobie pomysle jak ludzie tam zyja to wogule jak jade ci roku na miesiac do polski to dziekuje bogu ze nie musze gtam zyc kazdego grosza liczyc i ze moje dzie i beda mialy lepsza przyszlosc bo w polsce ich nic nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takiego gadania.. Jakby w polsce żyła sama biedota a wszystkie dzieci żebrały na ulicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - polska to nie bieda. Ja tu wyjechałem tylko dla pewnego doświadczenia, złapania oddechu, wróce do Polski bo wcale sie źle tam nie czuje, a finansowo to nawet wychodziłem podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem rpzywiazanie ale ja teraz juz niemam zadnych sentymentow do polski chociaz tez nie chialam na stale wyjezdzac a potem do pracy dzieci zaczely szkole no i w sumie 5 rok leci jak tu jestem nawt nie weim kiedy zlecialo o boe jak ja sie tu zestarzalam taka mloda bylam jak z pl wyjechalam ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie ja muwie tylko z wlasnego doswiadczenia akurat ja nie maialam dobrze w polsce ale wiem ze nie kazdy biede klepie io rozumiem to przywiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uwazaj bo jak i cala skrzynke zawali podaniami to bedziesz miala na koniec mu dopisz ze przyjmujesz tylko jedno na osobe czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Ty mi Adaś podaj i ja Ci wyśle maila na który będziesz mógł wysłać podanie :P bo jakoś nie podoba mi sie podawanie maila na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, ja sie niebawem zbieram spać(chociaż leże pod kołderką od godziny) rano musze wstać :) A ty jak chcesz to podaj maila lub gdzies wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób problemu tam gdzie go nie ma:D założ nowego byle jakiego maila, podaj mi go i pasuje :P Myśl trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będzie jakaś różnica jak Ty mi podasz i ja napisze? Ja z telefonu nowego maila nie założe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów Anika, mam nadzieje, że jutro odwiedzisz temat :) No chyba ze ten Twój stary Cie nie pusci z sypialni(zart) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×