Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Co Ty sie tak uczepiles Adaś? Stoi Ci i nie możesz skończyć? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wie do luzka chyba w sumie to juz niechce mi sie isc moze zostane w salonie w sumie to poco na gore lazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech złoży, ale co mi po facecie którego nie będę miała na codzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwa ja to bym chciala niemiec faceta na co dzien tylko zeby na weekendy wracal zrobil swoje w luzku i spowritem w delegacje bym go wywalila zycie by bylo piekne jak nie tzreba by bylo caly tydzien sie meczyc ze soba i badzij bysmy tesknili moze a tak co nam z siebie jak co dzien sie widzimy znamy sie na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zdecydowałabym sie na wyjazd z kraju :) a Ty nie marz za dużo bo cały monitor zachlapiesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dwie osoby kochają to sie ze sobą nie nudzą i lubią spędzać razem czas :) takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - chwila przyjemności należy sie każdemu, zebym zaraz ja nie ''wchodził'' w to co ty robisz :D A tak poważniej to czemu nie zamierzasz opuszczać kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mnie trzyma.. Rodzina, znajomi, miejsca.. Nie chciałabym żyć w obcym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje kiedys tak bylo ale teraz to juz monotonnia zycia zyje sie wychowaniem dzieci a nie soba zreszta sama kiedys zobaczysz jak juz rospatrzysz jakies podanie i bedziesz miala dziecko lub dwoje to juz nie to samo wszystko sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×