Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

a po co mi polska ortografia zeby takie jelopki jak wy nie mieli sie z czego cieszyc co byscie wtedy robili na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kroje pomidora i robie mu kanapki w nocy i nie nazeka ze ma papke ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady.. jełopki bo ci uwage zwrocili? :o zreszta ta osoba chyba nie miala na mysli braku interpunkcji tylko cholernie rażące błędy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezowi nie przeszkadza ze muwie stary wkoncu jest stary domnie i zawsze bedzie ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zauważ, że ona nie mieszka od X lat w polsce, a pisownia tu wcale nie jest używana, jedynie mowa. Jak jeszcze nie czytasz polskich stron / książek,i nie słuchasz pl telewizji to da sie wyłączyć totalnie ortografie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz o spadam z tego forum jestem analfabeta i mi to nie przeszkadza po co mi wogule to potrzebne a dlamnie to sa jelopki bo co i to daje ze sie wymadrzaja ???? ja nie zamierzam poprawiac swojej ortografi bo mi to do niczego nie jest potrzebne boli cie to ze tobie bledy przeciez nikt ci nie kaze czytac moich wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie Cie bronie, ale to i tak nie usprawiedliwa niektórych błędów. W każdym razie ja Cie rozumiem i bardziej uaktywniam mózg jak coś piszesz hehe :D mi to nie przeszkadza :) 3majcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze nie przeszkadza
poznaniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś smieszna, skoro twierdzisz, że po 10 latach bez kontaktu z Pl językiem byś potrafiła napisać poprawnie pare zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze nie przeszkadza
jeszcze wulgarna tez jej sie wylaczylo ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie zapomina
poznaniak ogarnij sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ośmieszaj się.. ja się ortografii nauczyłam jako dziecko i dla mnie używanie poprawnej polszczyzny jest na porządku dziennym :o jak się nie zna pisowni jakiegoś wyrazu to chyba nie jest trudno sprawdzić? i nie tłumacz pisania np "mUwie" pobytem za granica :o jeśli jej to nie przeszkadza to jej sprawa, ale ja jak widzę takie błędy to mimo, że nie komentuję, to swoje sobie myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, takich rzeczy jak ortografia czy liczenie się po prostu nie zapomina :o ja też nie używam wszystkich słów bez przerwy i związku z tym mam pisać "wogóle"? :o błagam cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie kazdy na tym forum mial bogatych rodzicow i nie musial zapierdalac do roboty jak tylko byla mzliwosc i nie mial okazji sie nauczyc tej ortografi ??? a zreszta nie zamierzam sie wyklucac z jakiMIS dziecmi .ADAM FAJNIE SIE GADALO ALE WIDZISZ SAM ZE NIEMA CO TU ROBIC DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tematu. Ja już wyjasniłem. Może sie sama przekonasz kiedyś. Mnie narazie ten problem nie dotyczy bo dużo czytam i lubie pisać poprawnie tak dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałaś w 1 i 2 klasie szkoły podstawowej? :D dobre! :D bo widzisz, jak właśnie wtedy uczyłam się ortografii.. a nawet jeśli nie douczyłaś się w szkole to gdybyś była choć trochę ambitna to uczyłabyś się w dorosłym życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to jak reagujesz na parę słów prawy też świadczy o tobie... :o Kulturalnej rozmowy też się nie nauczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie zapomina
ortografii ucza w podstawowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DOROSLY ZYCIU UCZYLAM SIE ANGIELSKIEGO I BARDZIEJ MI SIE PRZYDALO NIZ ORTOGRAFIA POLSKA A TAK WOGULE NARTY NAWET JZU NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH WPISOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie anika już w podstawówce pracowała w kamieniołomach albo rowy kopała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie zapomina
Fleur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MILO JA WRACAJAC ZE SZKOLY ZAJMOWALAM SIE MLODSZYM RODZENSTWEM NIE UCZENIEM SIE TEGO BO BYLO W SZKOLE NIE ISTOTNE DLATEGO JAK PISALAM JZU KIEDYS NA TYM FORUM ZE W POLSCE JEST BIEDA I NIE ZAMIERZAM TAM WRACAC BO JA TAM MIALAM BIEDE I SIE TEGO NIE WSTYDZE TYLKO WPOLCZUJE LUDZA KTURZY MUSZA TO PRZECHODZIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie zapomina
anika, twoich wpisow czytac sie nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×