Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Gość progesti21
no ladnie jak ja tu czekalam caly wieczor na was to nikogo nie bylo a jak tylko sie zmylam to prosze gadu gadu ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to mialo byc wczoraj po nocach bezemnie ??? ja dzis dobrze wlasnie sie dowiedzialam ze w polsce czekaja mnie chrzciny bede chrzestna siostra zmeczyla i teraz zastanawiam ile sie daje kasy dla chrzesniaka czy moze cis mu tu kupic sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anika :) Moim zdaniem lepiej dać prezent, bo kasy to raczej niemowlak nie zobaczy, tylko rodzice ;) Może pomyśl o czymś co będzie miało jakąś wartość sentymentalną.. Np jeśli to dziewczynka to są fajne złote bransoletki dla takich maluszków, z miejscem na wygrawerowanie np daty chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc sylwia wlasnie myslalam o czym zlotym ale sama nie wiem jakos zdecydowac sie nie moge jak bede w polsce to mzoe poparze co proponuja dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się też albumy.. Jest ich strasznie duży wybór, a są świetną pamiątką - jest miejsce na wklejanie zdjęć z każdego okresu życia, rózne fajne dodatki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jaos nie mam pomyslow bo ogulnie to zawsze kase daje bo wiem ze oni kupia dla dziecka nie przewala kasy a znuw nie wiem co on ma a czego nie bo za daleko jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz pewność, że przeznaczą kasę na dziecko to chyba możesz dac. Zresztą jakbyś dawała prezent to też możesz zapytać czy potrzebują coś praktycznego czy wolą żeby dziecko miało jakąś pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas [amiatke znajde tu typu ramki czy albumy typowo z chrzcin wiec mysle ze dam kase tylko nie wiem ile juz dawno nie bylam na takich imprezach nie mam pojecia ile sie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja kupiłem złoty smoczek, ale to drogi biznes. Jak oni raczej kasy nie mają to lepiej im dać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije codziennie... Tylko okazjonalnie raz na tydzień może, a dzisiaj mało pracy wiec wczesniej skonczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale wiesz ja mam rozine tez musze tu wyrzycic oplacic w ojro nie w zl bo mieszkam sama z rodzina tu tez sporo zycie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no wiisz to fajnie masz a wiesz odrazu akoholika nie robilam z cb tak tylko zaczepilam ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze ty wiesz tylko innaczej zyie wyglada jak sie tu jest cala rodzina ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doladnie o tym samym pomyslalam musimy na dzien sie przezucic swoja droga dobrze ze jutro juz piatek i dlugi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów to samo o tym samym, nasze myśli łączą sie :D Dla mnie weekend to tak jak każdy inny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×