Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o zesz........

23 tydzien, i juz 7 kg na plusie

Polecane posty

Gość o zesz........

czy to normalne, ze w 23 juz tyle przytylam? Nie jem specjalnie duzo, dokladnie tyle, ile przed ciaza. Nie obzera sie slodyczami, jem zdrowo i w rozsadnych ilosciach. Jestem przerazona. Jesli teraz juz mam 7 na plusie, to co to bedzie za 17 tygodni :O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 13 tygodniu i ważę cały czas tak samo, ale powoli czuje jak się zaokrąglam w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz........
cale szczescie poszlo mi najbardziej w brzuch. Zrobil sie taki spiczasty. Duzo osob mowi, ze jest spory jak na ten okres ciazy. Reszta jest raczej taka jak przd ciaza. Moze uda minimalnie mi sie zaokraglily. Ja w 13 tygodniu mialam 2 kg na plusie. Brzucha dlugo nie bylo widac, a potem nagle wystrzelil w gore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie widać w sumie, ale jakoś czuję taki dyskomfort, jest twardy, nie objadam się, jem mniej niż przed ciążą, bo nie mam po porostu ochoty kiedy Ci wystrzelił brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz........
no gdzies ok. 19/20 tygodnia. zobaczymy, jak to bedzie dalej:). Moze za bardzo sie stresuje. Po poprostu przed ciaza bylam bardzo szczupla i drobna i bardzo zwracalam uwage na to, zeby nie przytyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ciało się zmienia, dla mnie też to jest trochę przerażające, wcześniej brzuszki, rower, bieganie, a teraz nie bardzo i mam fazę, że zaraz będę gruba co mnie przeraża niemiłosiernie, ale damy radę co nadrobimy to zgubimy po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×