Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodzirodzice

Wycieczka z pół rocznym dzieckiem

Polecane posty

Gość mlodzirodzice

Dziewczyny chcemy sie wybrac jakas wycieczke...jednodniową z naszym pol rocznym synkiem. Jestesmy ze slaska dokl.Gliwice.. gdzie mozna odpoczac i zrobic fajne sobie zdjecia z maluchem? Moze macie cos do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzirodzice
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
Ja proponuje tak max godzine od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jestes ze
Slaska i nie wiesz, gdzie masz sie wybrac na wycieczke? A ja jestem z Kaszub i mam Ci podpowiedziec ? :-D Widac, ze wczesniej nigdzie nie jeździliscie, tylko siedzieliscie przed tv :-O wpisz sobie w google odpowiednie hasla i sama znajdz, a nie liczysz na drapane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
Bo ci zylka peknie. Z dzieckiem moze by sie chcialo pojechac gdzie indziej,niz sie jezdzilo bez dziecka. zreszta laska pyta,jak nie umiesz odpowiedziec,to nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzirodzice
tak jestem ze sląska i nie wiem. wyobraz sobie,ze potrafie wpisac w google rozne hasla... ale skad mam wiedziec czy to miejsce jest fajne na spacer z dzieckiem,mozliwosco zrobienia pamiatkowych zdjec..zjedzenia dobrego obiadu itd... zawsze jezdzilismy sami z mezem jak nie bylo jeszcze naszego synka... takze w czym widzisz tu problem? pytam grzecznie,kto moze mi poleciec jakies fajne miejsce na spedzenie kilku godzin z dzieckiem na dworze. zalezy mi na tym, bo od wrzesnia wracam do pracy i chce wykorzystac te parę chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Chudów - macie blisko, dużo zieleni, Zamek, jakieś knajpki tam sa i restauracje a w wakacje z reguły Fundacja Zamek organizuje jakieś imprezy w weekendy - super tam jest, można wziąć kocyk i poleżeć z Maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto z grupą uczniów czy przedszkolaków wybrać jakiś park edukacyjny na miejsce wyjazdu. Nam się podobało w Ujeździe w parku poświęconym mikroorganizmom. Atrakcyjna lekcja mikrobiologii która na pewno zostanie w dzieciach na długo. Park można przez ich facebooka sobie przejrzeć – facebook.com/MIKROKOSMOSpark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×