Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość dsasasa
na jakie inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Nie mogę podać, bo mnie zbanują jeszcze, więc wybacz. Jednak jak się troszku wysilisz to znajdziesz łatwo. Choć nie ma sensu Ziom, bo tam dyskusja się nie rozwinęła. Wytłumaczyłem wszysttko i zatkało je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Kopista chciał dobrze i pozdrawiam go, ale nie dał w cudzysłowiu treści i tak nieudolnie bronił treści, że go tam kobiety zjadły. Musiałem wkroczyć i pozamiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Dobra misie nie ma co:P Trzeba kłaść się spać:P Ciekawe czy Oliwia jeszcze odpiszę, bo temat ożywiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz być bardzo BIEDNYM
nieszczęśliwym człowieczkiem że wciąż tak się tu produkujesz nawet pisząc sam do siebie parę postów pod rząd. pozostaje tylko współczuć miernoto. pisz jeszcze 100000 postów. eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Na przekór Tobie i prowokuję Cię. Świetnie mi wychodzi jak sama widzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Te wyzwiska i to, że piszesz zaprzecza temu hahaha. Naciągaczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Ten temat rozrósł się i nie muszę już wyzywać by go nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Ja też robię gratis jak każdy murzyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego od fiku
fiku miku ma placone pojebane naiwne durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Trzeba zmienić nick, bo znowu podszywacze:P Poznacie po oryginalnym stylu pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoł
To miłe, że myślicie, że mam płacone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Autorze chwalisz się czy żalisz ? :D:D kobiet zaradnych jest całe mnóstwo, tylko jaka zechce takiego kogoś ? Wiadomo, że kobieta ma inna psychikę i zawsze bedzie potrzebowała wsparcia i męzczyzny, którą ja czasem postawi do pionu. Niekiedy nie wiemy co mamy robić, jestesmy bezradne i potrzebujemy wysłuchania, wsparcia i pokazania nam drogi. Wynika to z samej budowy naszych umysłów. MY krzyczymy WY pytacie , MY płaczemy WY szukacie rozwiazania . W jakiś sposób zawsze bedziecie płcia silniejszą. ktos tu przytoczył argument, ż e jakby kobiety robiły tyle co męzczyźni toby tak samo zarabiały. Absurd ? a może daje do myslenia ? Powiem ci autorze, ze najbardziej wyemancypowane kobiety nie zmienia u,mysłu na męski. Po prostu nie da się do czego innego zostaliśmy stworzeni. niepokoisz mnie bo z twoich wypowiedzi wynika, że nie podołałbyś jakby twoja kobieta uległa wypadkowi i stała się niepełnosprawna... szukasz w kobietach, męskich cech umysłu przykro mi jeszcze nie było kolejnej ewolucji i nie nastapi... pogódź się z tym i nie zal się więcej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsasasasa
Wiadomo, że kobieta ma inna psychikę i zawsze bedzie potrzebowała wsparcia i męzczyzny, którą ja czasem postawi do pionu. Niekiedy nie wiemy co mamy robić, jestesmy bezradne i potrzebujemy wysłuchania, wsparcia i pokazania nam drogi. Wynika to z samej budowy naszych umysłów. MY krzyczymy WY pytacie , MY płaczemy WY szukacie rozwiazania . W jakiś sposób zawsze bedziecie płcia silniejszą. Nareszcie jakas kobieta przyznala ze kobiety sa glupsze od facetow. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Wynika to z samej budowy naszych umysłów. MY krzyczymy WY pytacie , MY płaczemy WY szukacie rozwiazania . W jakiś sposób zawsze bedziecie płcia silniejszą. Nareszcie jakas kobieta przyznala ze kobiety sa glupsze od facetow. Brawo!' tak, i dlatego nas sluchacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsasasasa
sluchamy waszych glupot, ale nie wykonujemy waszych polecen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Bo twój komentarz, świadczył o mega inteligencji :D nie głupsze, tylko inna psychikę mamy i nie mozna od nas oczekiwać cech męskich. Emancypancja nie miała na celu upodobnienia się do was. Słuzyła raczej wyzwoleniu z ucisku by nie znecać się nad któraś ze stron tylko dlatego, że jesteśmy słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
kobitki poprawiacie mi humor :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Te personalne ataki są zabawne, bo nie wiem co ma troska o partnera do sponsorowania?:D Wy bez kasy rozumiem nie opiekujecie się partnerem tylko rzucacie mu kasę i idź się lecz do szpitala nawet jak masz grypę. Ja wolę przyjść ugotować rosół, zaparzyć ciepłej herbaty i robić kompresy, okryć 2 kołdrami, kupić owoce za swoje - niewyobrażalne dla Was, a jak nie pomaga to skoczyć do apteki i kupić za Swoje lekarstwa. Mylicie skąpstwo z równością finansową. Żal mi Was, bo nie rozumiecie podstawowych pojęć. Zaś ja się chwalę swoim podejście, bo jest sprawiedliwe i uczciwe. dsdsdsasasasa tu były posty Oliwki i wszystkie usunęła Cwaniara:D Teraz to głupio wygląda... Pewnie chciała facetowi pokazać wątek i skasowała wszystkie swoje:D Jednak nie nasze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Po za tym MATERIALISTKI jak szczury opuszczają facetów jak są chorzy. Niech Ci się chłopie coś nie daj Boże stanie to dadzą nogi, bo stwierdzą, żeś niezaradny:D Ot kobieca polityka materialistyczna:D Dlatego od takich trzymam się z dala:D Nie polecam Materialistek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Hey Moorland:D Powrót na stare śmieci?:D Ten temat wiecznie żywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
haha.. naiwny. nawet nie wiecie kiedy. glupie koboiety mysla ze faceci sie ich sluchaja.,, myslcie tak dalej, nam facetom jest to na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
"{ Te personalne ataki są zabawne, bo nie wiem co ma troska o partnera do sponsorowania? " Bo autor, wniósł wzmiankę że nie bedzie sie opiekował kobieta jak dzieckiem i ma być zawsze tak silna jak on ? :D:D Czytaj ze zrozumieniem "chyba " autorze, bo nicki zmieiasz jak rękawiczki z tego co sie wyczytuje z twoich wypocin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
Dlaczego faceci nie powinni placic na randkach za kobiety? Duma i honor to poczucie własnej wartości. Jak się ma czuć Meżczyzna muszący kupować zainteresowanie kobiety kawą, prezentami, kolacjami, wyjazdami? Wlaśnie dumny mężczyzna i honorowy nie będzie płacił. Reszta chętnie zapłaci. W końcu w ten sposób dobiorą się do majtecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
migotka tylek jak szczotka coz za inteligentna riposta... godna kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Podtrzymuję zdanie, bo kobieta to nie dziecko i nie trzeba się nimi opiekować. Zaś chorzy chyba wymagają opieki? Rusz makówką:D Jak masz wypocone ubrania to je pierz. Istnieje coś takiego jak pralka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×