Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

coz za inteligentna riposta... godna kobiety' jaki post taka riposta... moge mowic tylko za siebie, uwazam ze dzisiaj mamy mozliwosc poznawania ludzi o podobnych pogladach i przekonianiach, jesli kobieta chce placic niech placi, nie dbam o to. sama mam poglady bardziej staroswieckie i nie wiem w czym problem, nikogo sila nie zmuszam do kontaktu ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@ migotka tyłek jak szczotka cieszę się że i tobie poprawiłam humor , piąteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Dsadsadsa kobiety zawsze wierzą w jakieś głupoty i zabobony. Wierzą w horoskopy, wróżki i więc Ona pewnie nie raz tak podskakiwała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
sama mam poglady bardziej staroswieckie i nie wiem w czym problem, nikogo sila nie zmuszam do kontaktu ze mna. Rozumiem ze te staroswiecki poglady masz takze odnosnie podzialu obowiazkow domowych, wychowywania dzieci, seksu i pracy zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Wiele kobiet za to uznaję płacenie za obowiązek mężczyzny:D Hm... Chciałbym wierzyć w te staroświeckie, ale jak znam kobiety to hipokrytki i one są tam staroświeckie, gdzie im pasuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
" Podtrzymuję zdanie, bo kobieta to nie dziecko i nie trzeba się nimi opiekować. Zaś chorzy chyba wymagają opieki? " życie róznie się układa i twoja zona np. 5 lat po slubie moze stracić nogi (odpukać ) i co zrobisz ? Nagle bedziesz musiał się nia opiekować atobie to tak uwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Ogólnie nic tylko sprowadzać żony z Chin, bo tam to są faktycznie staroświeckie, ale to bez sensu, bo nasze dziewczyny by ją nauczyły krakać jak wrony i by ją zdemoralizowały raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
wlasnie, w tym caly problem ze polki sa staroswieckie tylko tam gdzie im pasuje albo rownouprawnienie wszedzie, albo nigdzie... to jak drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze te staroswiecki poglady masz takze odnosnie podzialu obowiazkow domowych, wychowywania dzieci, seksu i pracy zawodowej' w wiekszosci. sklaniam sie ku konserwatywnemu liberalizmowi jesli wchodzimy juz w tak szczegolowe kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
ja kiedyś pamietam się wnerwiałam na partnera, bo nigdzie nie chciał wychodzić. Na moje propozycje , że porówno przeciez mozna zapłacić by odciażyć go, niestety mu nie pasowało. Proponowałam, że raz bede ja płaciła a raz on tez mu nie w smak. Ludzie sa rózni i w każdym wypadku moze sie trafić sknera bez względu na płeć ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
w wiekszosci. sklaniam sie ku konserwatywnemu liberalizmowi jesli wchodzimy juz w tak szczegolowe kwestie. w wiekszosci, wiec jednak nie wszedzie... konserwatywny liberalimz... hmmm kobieta i znasz to pojecie... masz plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Totalny Kaszalocie jak miło ujadasz i to bezmyslnie:D Wkleję Ci jeszcze raz swoje słowa i wytłumaczę - "Po za tym MATERIALISTKI jak szczury opuszczają facetów jak są chorzy. Niech Ci się chłopie coś nie daj Boże stanie to dadzą nogi, bo stwierdzą, żeś niezaradny". Skoro coś potępiam to logiczne, żebym postąpił inaczej, ale Twój hipokryzyjny umysł tego nie obejmuję jak 90% kobiet. Ty się do tych 10% świetlanych nie zaliczasz. Ogólnie rozumiem, że się modlisz by Twój partner nie miał ręki i nogi i byś mu udowodniłą swoją opiekę. Ja dla partnera chcę jak najlepiej i życzę mu tego, nawet swoim byłym, choć różnie było, ale prędzej bym stanął na wysokości zadania niż Ty zapewne, ale wiesz w TYM WYŚCIGU NIE CHCĘ BRAĆ UDZIAŁU, bo nie mam natury masohisty bym chciał gorzej dla siebie lub kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
niestety wielu męzczyzn dalej uznaje, że to kobieta powinna większośc obowiazków domowych wykonywać, bo oni jako mężczyźni tłumaczą się dwiem lewymi rękami . Kobieta ma ugotować, posprzatać a najwięcej mnie smieszy gdy facet żre 5 razy więcej niż baba a wymaga płacenia rachunków w domu po równo :D:D Chłopy, chłopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
Kobieta ma ugotować, posprzatać a najwięcej mnie smieszy gdy facet żre 5 razy więcej niż baba a wymaga płacenia rachunków w domu po równo zapomnialas dodac ze kobiety zuzywaja 5 razy wiecje kosmetykow, maja 10 raqzy wiecej butow, ubran, zuzwaja duzo wiecej wody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Dsadsadsa sam się przedstawiam za konserwatywnego liberała i w tej materii dalej się tak czuję. Liberalizm oznacza wolność, konserwatyzm zasady i wartości takie jak rodzina, religia. Nie widzę nic wartościowego i dobrego w opłacaniu kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Ujadam bezmyslnie a wciąz mi odpisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
"Kobieta ma ugotować, posprzatać a najwięcej mnie smieszy gdy facet żre 5 razy więcej niż baba a wymaga płacenia rachunków w domu po równo ". Wyliczasz komuś jedzenie... Jaaaaaaaaa. Gorszego skąpstwa nie można u widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Dla dobra tematu Ci odpisuję:D Już 2 osoby zainspirowałem do założenia identycznego lub podobnego tematu:P Zatem idea jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
rowniez jestem konserwatywnym liberalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
a ja mam wrażenie, że gadam z babą a nie chłopem :D bez obrazy ale większego czepiania się słówek i bezmyślnego wyciagania wniosków bez dokładnej analizy mojej wypowiedzi i zrozumienia jej , to nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako liberalowie powinniscie wiec zaakceptowac ze niektore kobiety maja poglady takie jak ja. znam mezczyzn ktorzy sie ze mna zgadzaja i z takimi ludzmi podtrzymuje kontakt. nic nie stoi na przeszkodzie abyscie i wy zwiazli sie z kobieta o waszych przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Śmieszne, bo ja się czuję bardzo rodzinny i rodzina to dla mnie najwyższe dobro, ale kobiety jak widzisz nie widzą w Nas dobrego materiału na mężów tylko w tych, którzy za nie płacą by się dobrać im do majtek i zaliczają kolejne kobiety dla zabawy, a potem z nimi wpadają niestety i Ci uciekają i złorzeczą na wszystkich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Migotka zaczynam wierzyć, że masz coś z liberalizmem wspólnego. Czy ja gdzieś zabroniłem płacić mężczyznom? Napisałem chcącemu nie dzieje się krzywda nie raz. Przeszukaj sobie wątek jak nie wierzysz. Ja protestuję przeciwko temu by uważać, że bulenie za Was to nasz święty obowiązek. Totalny Kaszalocie posmakuj swojego jadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Temat musiał być chwytliwy, bo inaczej by pies z kulawą nogą tu nie wszedł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Przecież ja jestem milutka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja protestuję przeciwko temu by uważać, że bulenie za Was to nasz święty obowiązek.' osobiscie czuje sie obrazona kiedy mezczyzna nie chce placic. powiem wiecej - kobieta moze sie spoznic na randke, moze nie odpisac na smsa przez dluzszy czas podczas gdy mezczyzna musi byc punktualnie i bardziej nadskakiwac. i uwierz mi ze jeszcze nie spotkalam mezczyzny ktoremy przeszkadzalyby moje poglady, wrecz przeciwnie - ze zdumieniem odkrylam ze ta strategia bardzo poplaca ( doslownie i w przenosni :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Ja wbrew pozorom jetem bardzo miły i szarmancki do kobiet, ale muszę być chamski dla dobra tematu, jak widać skutecznie się nakręcił i w sumie trochu dla odmiany też przynajmniej w sieci, lubię być przekorny haha. Nawet widać moją przekorność. Wszyscy płacą, o nie, ja nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Migotka zastosowała antytezę jak na polskim. Wiem, że to skuteczna metoda, bo zacząłem ją stosować do kobiet i popłaca faktycznie. Najważniejsze to się nie złamać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×