Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnamimotowtsgs

po wielu niepowodzeniach poznalam w koncu faceta,jest jednak 'ale'

Polecane posty

Gość smutnamimotowtsgs

wiele wycierpialam przez eks,az w koncu poznalam przystojnego fajnego (na pierwsze wrazenie) faceta,jest jedno ale..jestem biedna osoba,mam brzydki dom,nie mam auta...nie stac mniee na piekne ubrania,buty dodatki...:( na spotkanie z nim pozyczylam ciuch,podszykowalam sie i moze to nie rzucalo sie tak w oczy,ale on jest bogaty,przytoojny,swietnie sie ubiera...jego kolezanki to piekne bogate dziewczyny,mnie nie stac na szpilki,torebke,nowy ciuch, a oni jak z okladki,boje sie ze to nie ma sensu bo bede ciagle sie pzejmowala,i nigdy nie wygladala tak jak trzeba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamimotowtsgs
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz się zyje
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liść laurowy
Nie rozumiem w czym problem, zainteresował się Tobą więc najtrudniejsze za Tobą. Umawiając się z Tobą pokazał że mu się podobasz a elegancji nie pokazuje się tylko drogimi ciuchami, przede wszystkim bądź schludna i zadbana, takie szczegóły jak pomalowane paznokcie czy wyregulowane brwi dużo dają a nie wymagają jakiegoś wielkiego nakładu pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianooo
Ja nie widze problemu, jak bedziecie blizej, to pewnie bedzie wspieral cie finansowo i kupi ci wiele fajnych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamimotowtsgs
gorzej jak tego nie zrozumie,i ja nalykam sie wstydu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianooo
czego nie zrozumie? przeciez sa ludzie i bogacy i biedni, kazdy wie ze tak jest. A to ze masz mniej pieniedzy to jeszcze nie jest powod do jakiegos wielkiego wstydu, jesli jestes porzadnym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak tego nie zrozumie,i ja nalykam sie wstydu........ pewnie sie nalykasz, ale czy wstydu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamimotowtsgs
zaprosil mnie na chrzciny ,chce wygladac pieknie bo to nasze 3 spotkanie ale z moim zasobem portwela nie wiem czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianooo
pozycz od kogos pieniadze, mozna sie ladnie ubrac za kilkaset zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyksiezniczka
wiecie latwo wam mowic nie przejmuj sie, skoro zwrocil uwage na Ciebie to jest fajnie. w obecnych czasach pieniadze maja duze znaczenie i nie dziwie sie ze dziewczyna ma obawy. autorko napisalas ze jestes biedna i nie stac cie na drogie ciuchy ani szpilki- kup sobie wobec tego tanie ale ladne ubrania- jesli nie ma fajnych sklepow w okolicy to kupuj na allegro. a szpilki wcale nie musza byc drogie- wcale nie sa drozsze od tych plaskich. ktos slusznie zauwazyl dbaj o siebie maluj paznokcie, reguluj brwi itp. jesli temu facetowi sie podobasz to nie bedzie mu przeszkadzal twoj brzydki dom czy brak auta. pamietaj tylko o tym aby wygladac dobrze- jesli on ubiera sie elegancko to raczej woli dziewczyny tez tak ubierajace sie np. ladna sukienka (nie musi byc droga) i szpileczki a nie t-shirt i baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.Menopauza Tuta
jeśli masz takie podejście, że biedna to sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345353
Ubrać się za kilkaset zł :O Idź do lumpeksu!! To nie to co kiedyś, gdzie są tylko obrzydliwe babcine łachy. Teraz w lumpeksach są piękne, markowe rzeczy, często nowe z metkami. Ja ubieram się tylko w lumpeksach, a wszyscy się zachwycają moimi ciuchami, dodatkami, różnorodnością ubiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
Autorko, więc teraz wiesz jak czuje się biedny facet, który wie że nie ma szans u atrakcyjnej kobiety, która jest zamożna. Taki facet po prostu odpuszcza, rezygnuje ze znajomości, bo wie że to nie jego liga. Biedni faceci nie powinni wchodzić w związki, żeby nie krzywdzić kobiet. Nie powinni się też rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyksiezniczka
autorko a wlasciwie dlaczego nie masz pieniedzy? ile masz lat? pracujesz? ktos na gorze napisal ze mozna ladnie sie ubrac za kilkaset zlotych- ladnie mozna sie ubrac za 150 zl- sukienka 59zl plus przesylka jakies 70 zl, buty 69 plus przesylka to9 jakies 80 zl. laczny koszt 150 zl. i masz ubranie na chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianooo
to ja napisalem, ale ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Messsesalina
Olej go i zostaw w spokoju ! ja się nim zajmę jak ma sałatę/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamimotowtsgs
dbam o siebie,brwi,paznokcie..ale ubrania,dodatki,buty duza daja...a porzadne robia dobre wrazenie...a ja mam pare bluzeczek,3 pary butow,masakra a facet podoba mi sie ,chrzciny w ta niedziele...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyksiezniczka
a dlaczego wlasciwie nie masz pieniedzy? jestes osoba pracujaca? bo jesli jestes np licealistka to wiadomo ze nie masz kasy jesli rodzice ci nie daja i ten chlopak nie powinien sie dziwic. ale jesli nie pracujesz bo ci sie nie chce to juz inna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×