Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SylwiaBrad

50 urodziny tesciow

Polecane posty

Gość SylwiaBrad

Witam :) Mam maly problem , mam nadzieje , ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze... No to za tydz moi "przyszli"tescie oboje obchodze 50-te urodziny i z tej o to okazji robia spora impreze typu w lokalu z cala rodzine i znajomymi . nie mam zielonego pojecia czym mozemy Ich obdarowac , dodam , ze chcemy zrobic wiekszy prezent dolaczajac sie do drugiej synowej. Myslalysmy o jakims odlotowym ekspresie , ale nie wiem czy to nie za skromnie, od synow solenizantow nie bardzo mozemy liczyc na pomoc, bo jak to faceci sa zdanie , ze sobie poradzimy:) Z gory dziekuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma być coś super, to kupcie im voucher na pobyt w spa :) fajne miejsce jest na pojezierzu brodnickim, wyguglaj sobie hotel głęboczek. mają masę ciekawych atrakcji, jakieś kąpiele w winie itd... zresztą, w ogóle to piękna okolica, teściowie na pewno się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystoteles
Przepraszam, że pytam, ale jaki dokładnie macie budżet? Bo od tego zależy w głównej mierze liczba i rodzaj propozycji, jakie możecie uzyskać od innych użytkowników forum. No i co lubią teściowie? Podróże, drogie alkohole, kawę, sztukę? Może coś w tym kierunku: http://www.luxmaniak.pl/4701/odprezajace-dzialanie-fotela/ taki dość neutralny prezent (oczywisćie można go znaleźć w innych cenach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×