Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elcia1008

30 urodziny

Polecane posty

Urządzam moją trzydziestkę. Tort będzie w kształcie kwiatu, bo kobiety rozkwitają po trzydziestce. Jeżeli pogoda dopisze to będzie na podwórku, grill, itp. Jeśli będzie lało, to będzie w domu. Ilość gości: ok. 10. I tutaj pojawia się problem. Nie mam pojęcia, jakie zrobić zabawy, jak ozobić stół, oprócz tych z grilla. No i fundusze nie są za wielkie. Szukam porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciełam coś. Miało być, że nie wiem, jakie potrawy podać, oprócz tych z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka grecka do kiełbachy i reszty z grilla zawsze się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyksiezniczka
a moze zamiast zabaw przy stole, wybierzcie sie wieczorem na dyskoteke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jakieś koreczki, to się wygodnie je i zawsze jest smaczne (jakiś pomidorek, feta, ser żółty, ogórek konserwowy, oliwki itd.) a jeśli chodzi o zabawy.... jak się dobrze znacie, to przegadacie cały wieczór, byle tylko wina nie brakło ;) ale słynna zabawa w 'karteczki' zawsze się sprawdza - karteczki samoprzylepne przykleja się wszystkim do czoła, każdy ma na karteczce nazwę jakiejś postaci (z bajki na przykład), ale nie wie jakiej. zadaje grupie pytania, na które może uzyskać odpowiedź tak/nie, jeśli usłyszy tak to zadaje dalej itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldi 2011
Do grilla sos: jogurt gęsty, tarte drobno ogórki świeże, 2-4 ząbki czosnku i koperek. Przygotować co najmniej 1 dzień wcześniej i wstawić do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwqwwewe
LICZBA gości, nie ilość tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×