Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuswiadomiona1988

tabletka gwaltu

Polecane posty

Gość nieuswiadomiona1988

jak dziala tabletka gwaltu? jak sie czuje osoba po takiej tabletce i jak sie czuje gdy ta tabletka przestaje dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny
rozkosz, czuje rozkosz przed, po i w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny
to mija bardzo szybko, wystarczy kefirek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
bo nie wiem czy ktos tego nie dal mojej mlodszej siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt raczej sam tego nie bierze. Ogolne efekty to obojetnosc mozna robic z taka osoba wszystko bo i tak nie bedziesz pamietac. Jesli juz to przeblyski ale przez mgle. Rano glowa nie boli ale jest dziwne uczucie zwlaszcza jak sie gdzies obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny
zapodał jej tabletkę? i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliana_86
właśnie, co się takiego stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorsze jest to ze w razie gwaltu wiesz mniej wiecej co sie dzieje a nic nie mozesz zrobic a na reke takie dzialanie kolesiom bo i tak nic nie bedziesz pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliana_86
no co ty, nic nie pamiętasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
no wlasnie chodzi o to ze to bylo u niej w domu. nic nie zginelo ani nic za to pies sie boi wszystkiego, sranie ma w chuj i to krew jej leci z odbytu tak jakby ktos ja niezle analnie przeruchal a ona nic szczegolnego nie pamieta. mowi ze niepokuj taki dziwny rano czula jak wstala i dziwny zapach w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliana_86
a miała gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliana_86
piła coś, ktoś ją częstował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poległy bezimienny
Chcesz dokładnie wiedzieć to pogadaj z Dek@ bo ona kiedyś padła ofiarą gwałtu po takiej pigułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
no ze swoim nowym chlopakiem byla. pewnie ze cos tam pila ale nie duzo bo ona raczej z tych grzecznych. a ten jej nowy boy taki lobuzowaty raczej ale tam dobrze miedzy nimi bylo. a i on rano jak wyszedl od niej to juz sie nie odezwal, tel ma wylaczony no i nie ma go kurwa tak juz 2 dzien a ta caly czas o tym mysli i mi w jakas paranoje wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
jak sie z na skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -belzebuba-
wygląda na to, że coś jej dosypał a potem jak była nieświadoma dobrał się jej do odbytu cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys swiadomie, kontrolowanie wlalam sobie to do drinka, w gronie przyjaciol (bo to jest w plynie i nie czuc tego w drinku). Wzielam tego rozssdna ilosc, tak ze nie odlecialam kompletnie. Uczucia, no coz, zataczalam sie bardzo, jak usiadlam na kanapie to w sekundzie moglabym zasnac, jezyk mi sie platal. To mmiej wecej takie odczucia mialam. I moze wielu z was poysli ze glupiq jestem ze cos takiego wzielam dobrowolnie, ale ja uwazam ze dobrze zrobilqm, bo teraz majac pierwsze symptomy, moge je rozpoznac i poprosic o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanina
Ja miałam kiedyś tak ale po alkoholu. Urwał mi się film jak z kumplem piliśmy u mnie i rano się budzę naga z bólem krocza a kumpola nie ma. Upił mnie a potem sobie używał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
no ja tez kiedys rano po urwanym filmie obudzilam sie naga. naszczecie kumpel byl obok i nawet powiedzial ze mnie kocha. no to sie ubralam i ucieklam. do dzis z nim nie pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
zaczynam sie bac mojego faceta... bo on sie znal z tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanina
Faceci są poyebani - może dał jej coś i jak leżała bez świagomości to ją przeleciał i z przodu i z tyłu a jeszcze potem dał ją psu i nagrywał to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam podobna sutuacje, poszlam na balety i tam zaczelam pic drinki za bardzo nie pamietam wiele mam tylko przeblyski ale obudzilam sie zupelnie naga w obcym domu i lozku wstyd mi o tym komukolwiek powiedziec ale ja nie pamietam jak tam sie dostalam i wogole lipa, pamietam ze bzykalam sie z jakims kolesiem ale nawet nie pamietam jego twarzy masakra to byl najgorszy dzien w moim zyciu, rano jak sie obudzilam krecilo mi sie w glowie i wogole jakos dziwnie bylo a nigdy po alkoholu nie mialam takiej sytuacji arz do takiego stopnia i wlasnie mysle ze tam musial mi ktosc cos dosypac, a na drugi dzien jakis kolo pisze do mnie ze bylam boska i jezeli sie z nim nie umowie na bzykanie to pusci film w neta w roli glownej ze mna z tamtej nocy. dluga historia ale uwazajcie laski bo naprawde nic sie nie pamieta ktos cie bzykal a ty nawet nie pamietasz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonna
ja tak miałam, że na imprezie zasłabłam i jacyś kolesie pomagali mi wyjść na powietrze a dalej nie pamiętam. potem rano w parku na ławce się ocknęłam i nie mogłam spodni i majtek znaleźć i tak strasznie byłam obolała, że ledwo chodziłam tak więc na bank kilku mnie męczyło na tej ławce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
ma ktos wodke i mieszka na starowce w wawie? musze sie najebac bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle ja po mojej akcji czulam sie strasznie caly dzien ryczalam i tez balam sie ze jezeli ten kolo naprawde cos nagral i pusci to w neta to katastrofa ale naszczescie postraszylam go ze pojde na psy o gwalt no i naslalam braci na niego to koles pozniej dal sobie spokoj a ja dla swietego spokoju zmienilam numer telefonu ale nigdy chyba tego nie zapomne nawet niechce myslec co on ze mna wyczynial naszczescie mnie nic nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazmierz
Hej nieuświadomiona - ja mogę podejść zaraz do ciebie jak chcesz i posiedzieć z tobą do rana :) mieszkam na Schillera przy Miodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
ale jak tak mozna?! to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×