Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam małego:(

Za mały penis... :(

Polecane posty

Gość mam małego:(

Nie wiem co robić... Mam zbyt małego penisa (ok 15-16 cm, a do tego jest cienki [nie jest wystarczająco gruby]). Gdy kocham się ze swoją Kobietą i ona jest podniecona to czuję luz, mój penis zaczyna opadać i robi się flak gdyż czuje zbyt mało podniecenia jakbym wkładał "na pusto". A jestem jej pierwszym partnerem seksualnym w życiu, mimo to zrobiła się dla mnie za luźna :(, z poprzednimi moimi partnerkami seksualnymi miałem podobny problem, obecna i tak jest dla mnie najciaśniejsza. Czy jest w ogóle jakiś sposób by temu jakoś zaradzić? Czuje się sfrustrowany i załamany z tego powodu :( Wystarczy że wejdę na 1-lepszy portal typu sexfotka czy showup i prawie każdy penis wydaje się o wiele większy od mojego... :( POMOCY! Czy środki reklamowane jako niby powiększające penisa są skuteczne czy to ściema? Bo słyszałem że to po prostu jedna wielka ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
ma w obw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowynn
ja mam 15cm obwodu i dlatego nie lubię ciasnych małolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego:(
obw mam 13 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego:(
ale nie czuje przyjemności i nie mogę dojść kiedy kocham się z swoja kobieta.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowynn
hehe - to nie masz najgorzej - dildo mojej żony ma 12cm obwodu i ona mówi że takie zwykle są penisy w naturze, że tylko ja mam takie monstrum 15cm obwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowynn
no to włóż jej korek analny w dupkę - wtedy w cipce robi się o wiele ciaśniej - oczywiście jeśli ona nie jest uprzedzona do swojej drugiej dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia001
Coś mi się nie chce wierzyć, że problem jest w rozmiarze penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie 15 cm dlugosi i 14 cm w obwodzie jak 'w to mi graj' :D a przy mocniejszych ruchach czy odpowiednich pozycjach nawet boli... rozkosznie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowynn
może to gej :D że mu nie staje na laskę heheh - niech poszuka sobie shemale na początek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia001
A poza tym 16 cm dlugosci i 13 obwodu to nie jest mały penis. Takiego ma wiekszosc facetow i nie sądze, żeby mieli takie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs2012
nie przejmuj sie ja mam na 11 cm dlugiego i obw 10 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego:(
Monia001 skoro większość takie ma to dlaczego na portalach typu sexfotka są same monstrualne penisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia001
pewnie wcale nie są aż tak większe od Twoich. Masz kompleksy facet i tyle! a Twoja dziewczyna zadowolona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia001
Chciałam napisać od Twojego, bo chyba 2 nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego:(
Ona mówi że jest zadowolona ale problem w tym że ja nie jestem kiedy ona jest bardzo mokra bo po prostu czuje że się tam "ślizgam" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia001
Przecież jakbyś się nie ślizgał bo byście się nawzajem poobcierali. Coś mi się nie chce wierzyć, że nic nie czujesz! To jest problem raczej z Twoją psychiką, nie penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowynn
GŁUPIE PYTANIE DLACZEGO NA SERWISACH Z FOTKAMI SĄ WSZYSTKIE DUŻE... NO POMYŚLCIE TROCHĘ KOBIETY... BO JAK KTOŚ MA DUŻEGO TO SIĘ NIM CHĘTNIE CHWALI I GO POKAZUJE, A JAK KTOŚ MA PATYCZEK TO GO UKRYWA PRZED ŚWIATEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti14cm
Mam podobny problem co autor tematu :/ tylko że ja jeszcze gorzej 14 cm penisa :/ a do tego obwód 12 ... masakra:( Każdy seks z moją kobietą kończy się wielkimi nerwami bo im dłużej to robimy tym trudniej jest mi dojść do końca, ona jest po prostu co raz to mokrzejsza a mi jest tam co raz luźniej :( zazwyczaj kończymy tak że robi mi loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który tu bywa
a ja mam pytanie...czym mierzycie obwod? nigdy tego nie robilem ciekaw jestem ile mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistingjunior
albo taśmą krawiecką z przyborów do szycia albo po prostu wytnij pasek z kartki papieru o szerokości 1 cm i owiń nim penisa, zaznacz ołówkiem miejsce styku i masz obwód. Jak facet może być nietechniczny żeby nie domyśleć się jak zmierzyć obwód czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który tu bywa
techniczny to jestem spoko, poradzilbym sobie, zastanawiałem sie jakich technik uzywaja współkafeterianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegaachooj
Kur...a ja mam za dużego. 27cm,a obwód 18 i moja panienka kwiczy że ją boli :( wszystkie tak robią :( ech;./ jak ni urok to sraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany

Po co wygrzebujesz stare tematy i odpowiadasz ludziom, którzy pisali 7 lat temu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość niezalogowany napisał:

Po co wygrzebujesz stare tematy i odpowiadasz ludziom, którzy pisali 7 lat temu? 😕

Z nudów chyba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×