Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Dzień dobry. Warmianka na spokojnie, na spokojnie!!! Ty się tak nie podpieraj netem że wszystko szkodliwe do jedzenia!!! Jakby tak brać wszystko do serducha to człowiek byłby taki że za trzonkiem do łopaty by się schował!!! Miód jak najlepszy. Najlepszy spadziowy ale? To PIKUŚ!!! Ważne aby był prawdziwy a nie jakieś tam wymieszane tałatajstwo. No proszę co tu Ksenia pisze??? Kiedyś były balety? I co? Przestraszył ktoś czy z Episkopatu naciski były??? No ja nie rozumiem??? Jak to wszyscy siedzieli? Chore czy ułomne jakieś? Co to w ogóle za impreza? No dziękować tylko Bogu ze słońce się pokazało to? No jak co a szpiczasty domek z piasku zrobić i niczym pod piramidami słonka łapać ku zdrowotności wielkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Zdzichu, mówisz, że bez paniki, mogę choć raz na jakiś czas usmażyć kotleta?:DWłaśnie się dowiedziałam, że w moim mieście jest sklep Związku Pszczelarskiego z miodami. Jak myslisz, jakiej są one jakości, chyba lipy nie sprzedają? Ksenia, ja już się nie opalam, łapię słońce tylko przy okazji, mam bardzo suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miodzik naturalny jest pyszny,jak dzieciaki były małe to taki napój z cytryną im dawałam.Mam sąsiada z pasiekami ,plus wiem że sprzedaje mi najlepszy,minus pszczoły latają nam koło nosa.Raz na tarasie obierałam fasolkę,gadu,gadu i wpadła mi do buzi,nie mogłam śliny przełknąć ,zaczełam lody wcinać i coś puściło.Jak bym była uczulona to bym skończyła jak jedna aktorka[nie pamiętam nazwiska]był przy niej mąż lekarz i nie udało się jej uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa sałacka
Kseniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Pamiętam tą aktorkę, to młoda kobieta jeszcze była. W piątek jesli nie widzieliście oglądajcie na jedynce po wiadomościach film 'Mała Moskwa', bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko witaj! ten film to oglądałam i bardzo fajny dla tych co marzą o miłości i chcą pochlipać.Jestem z tych okolic [poł godziny jazdy] i kiedyś muszę pojechać na cmentarz tej kobiety .Ma nowy pomnik ,coś pokazywali w telewizji regionalnej.Warmianko obczaj te moje kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Ksenia, obczailam i w/g mnie bardzo fajne, takie dziewczęce, na lato akurat. U mnie właśnie ono zawitało. 27 stopni w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty Zdzichu wagarujesz? a może byczysz się gdzieś na plaży?Warmianko może i ładne,ale materiał bardzo sztuczny,a widziałaś kieckę ślubną ? córcia chce sprzedać ,ciężko bo każdy chce iść w nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie miałam napisać, że Zdzichu gdzieś się nam zawieruszył. Sztuczny materiał na lato nie za bardzo ale jak chce się ładnie wyglądać to zniesie się wszystkie niedogodności. Ślubna też ładna, może pójdzie, ludzie kasy nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko dziś spędziłam 3 godziny u fryzjera,miałam ciemny kolor włosów,zrobiłam sobie rude.Jak patrzę się w lusterko ,to do końca nie jestem pewna ja czy nie ja.Tak wyglądam radośniej ,ale jednak nie czuję się pewnie ,muszę przyciemnić kolor.Jednak gdzieś polecę ,nie mogę już w domu wysiedzieć ,może pod koniec miesiąca bo teraz komunia mi się szykuje.Siedzę i sprawdzam oferty,np jest wylot jutro do Egiptu hotel 5 gwiazdkowy ,opcja All 1200 za osobę.Oferta fajna i tania ale teraz nie mogę jechać,trzeba się spakować i w dobrym czasie kupić.A jak z twoimi planami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje cipskiem na gór szczycie
w waszym wieku nalezy regularnie wietrzyć odbyt i krocze,ponieważ skómulowany smród z tych piekielnych otchłani moze spowodować eksplozję gazu smrodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak? Nie ma mnie to się byczy? Na plaży? No jeszcze może do góry kołami co? No proszę Ksenia do Egiptu chce lecieć? Piaskownicy największej nie widziała i chałup piramidami zwanych bez okien. Ksenia daj spokój tam konie garbate proszę ja Ciebie a w łazienkach wieszaków brak bo faceci na głowach ręczniki noszą!!! Czyli złodziejstwo lub wychowania brak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he konie garbate,nie mam zamiaru na tym jeżdzić ,bo one strasznie capią.Jak mąż z synem siedzieli na garbie to ja jechałam furmanką za nimi .A są nie które takie damy ,że w ręcznikach i w szlafrokach się kąpią ,a co? wszyscy mają je oglądac?Miłego dnia ,idę się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalać??? Niewiasto a Boże broń facetów na pokuszenie brać??? Oj będziesz Ty w ramach pokuty szczoteczką do zębów plac przed kościołem zamiatała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Jestem taka jakaś zmęczona i nie w sosie. Na dodatek wkurzył mnie znajomy o którym pisałam. Tak mi dowalił w sms-ie, że powiedziałam koniec bo z jakiej paki mam znosić jego fochy. Moje plany wyjazdowe narazie idą w kąt. Może w sierpniu? Wiesz Ksenia jak to u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! chyba dobrze wpływa na mnie wiosna bo nie pamiętam kiedy o tej godzinie wstawałam,wyprzedziłam cię Zdzichu.Wczoraj trochę się przypaliłam na buraczka ,myślałam że dziśiaj dopalę a tu kicha,pada deszcz.Warmianko ludzie chorzy mają różne nastroje ,ty sama potrzebujesz pozytywnych emocji,a nie żeby on cię jeszcze dołował.A co on ci napisał? jak tak z ciekawości,jak nie chcesz to nie pisz.Wczoraj wieczorkiem leciał film Dzień Świra z Markiem Konradem ,oglądaliście ten film? ja po raz enty i zawsze się ubawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No proszę Warmianka nie w sosie? Jeszcze facet jej dowalił, no! Czyli facet Łobuz jest. Jak to tak Warmiance brać i dowalać, co? Boso może spał, albo mary jakieś miał nocne lub inne tałatajstwo go wzięło ale żeby Warmiance nerw ruszać? Jak tak to sms-a mu wysłać że nieprzyzwoitości sobie czynić nie będziesz z nim się zadając, o!!! Wyprzedziła mnie Ksenia, no? Ksenia mnie codziennie pies na spacer wyprowadza o 6-tej rano i tylko patrzeć jak i ja będę się odlewał pod drzewem. No tak. Dzień świra? Oto polska właśnie. Film zacny a i Kondrat jako odtwórca roli głównej pierwszorzędny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kondrat nie Konrad
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska nie polska
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu ty chyba z kurami chodzisz spać? jak o 6 jesteś na nogach.Ja swojego wygoniłam na podwórko ,ale zimą siedział w kotłowni nie raz i do 10 aż ktoś go wypuści.Z sikaniem to mi się przypomina wczorajszy film jak chciał się wysiusiać w pociągu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wieczór a jeszcze widno więc dzień dobry:)Ale fajny spacer zaliczyłyśmy z koleżanką. Przy okazji tak od serca sobie pogadałyśmy i od razu lżej człowiekowi na wątrobie:DKsenia co tu pisać, pretensje w sumie te same, sprowadzające się do jednego-oszukuję go na każdym kroku. Może bym jeszcze to przełknęła bo rozumiem, że ma prawo być sfrustrowany ale napisał to tak wulgarnie, że przegiął na maksa. I powiedziałam dość. Masz rację Ksenia, mi są potrzebne pozytywne emocje a nie użeranie się bo i bez tego mam full problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No tak Warmianka Ty go oszukujesz, no! A daj sobie sobie spokój ma facet coś nie tak pod kopułą i tyle. Zobaczył ze go żałujesz to wykorzystuje Twoje miękkie serce na maksa. Nakręcać się tym nie ma sensu. Od takiego nakręcania to może Tobie z zadumy taka żyła na czole wyskoczyć i tak już zostać na zawsze. Pomyśli kto że Ty jakiś myśliciel albo co? Jak on teraz takie numery odstawia to co będzie później? Coś mi się zdaje że to taki jegomość co to gdy wywoła litość to potem lubi człowieka sponiewierać i uczynić winnym wszystkich jego niepowodzeń. Czyli? Reasumując ale to tylko moja opinia z toksycznych to osobników skubaniec on ci jest!!! Wrzuć sobie Warmianka na luzik i do nakręcania niepotrzebnego się nie dopuszczaj. A co do Spania z kurami Ksenia no wiesz co? Wracam z pracy do domu koło 18-tej i jak i rano piesa w plener wyprowadzam potem coś na ruszta, trochę papierzysków na wieczór do sprawdzenia, korespondencji i około północy lulu spać oczywiście na bosaka!!! A gdzie Natea i inni? Wymarli? Pomór jakiś? Co jest? No to na tyle i miłego weekendu Jaszczureczkom życzę i pogody ducha i uśmiechu zacnego a? No właśnie I grzecznie mi tam , grzecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie pisałam bo wiele rzeczy się na to złożyło,ale nie chcę o tym pisać a co u mnie?nawet nie wiem jak to opisać,Zdzichu nadal nie biorę leków,ciśnienie w normie... córka w niedzielę będzie chrzczona,syn wyjeżdża do Anglii,też w czerwcu będzie chrzczony,w jakiej są wierze nawet nie wiem,od synowej usłyszałam że jesteśmy niewierzący,że ona odróżnia duchy i ja niby mam ducha nieżyczliwości i ducha kontroli,kazała mi się nawrócić.Tak jak Zdzichu mi radziłeś nie jeżdżiłam do nich,synowa miała urodziny i chciałam do niej jechać,po dwoch miesiącach niewidzenia,synowa mi odmówiła,stwierdzając że chce ten dzien spędzić z życzliwymi ludzmi.No i po jakimś czasie wybuchło,dowiedziałam się od syna że został ochrzczony duchem świetym,że wyjeżdża do Anglii i tam będzie bogaty i będzie dlugo żył.Synowa bombarduje mnie sms jacy to zli jestemy,że mąż grał w szatańską grę a ja czytam horoskopy.Żadnych konkretnych zarzutów tylko jakieś pierdoły.Tak mnie wnerwiła że napisałam jej że ma się leczyć,i ze trzeba jej roboty przyłożyć ,że nie życzę sobie żeby taka smarkula mnie nawracała,że jakby miała innego faceta do by zaraz porządek z nią zrobił,napisałam że są w sekcie,że zaczynam się ich bać,bo człowiek kóry wierzy kocha też bliźniego,matka jej sprzata ,gotuje,pierze a księżniczka siedzi i obraża ludzi,nadmiar czasu i nic więcej,odpowiedziała mi że pokazałam teraz tego ducha nieżyczliwości,pierwszy raz odważyłam się napisać co myślę,matka nadal u niej jest,juz rok będzie,robi im takie pranie mózgu że szok,Rozmawiałam dużo z moim bratem jak byłam w niemczech,otworzył mi oczy,brak mi wiary w siebie z powodu mojego dzieciństwa,nie pozwolę już nigdy nikomu się tak traktować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie wierzy że takie piekło przechodzimy,synowi też wywaliłam co o tym myślę,że pogardził rodzicami,że jest ślepy,że idzie jak na rzeź,kiedyś oczy otworzy,tu ma mieszkanie,stanowisko,dobrze płatną pracę,a w Anglii co?córka tam jest już 8 mc,zięć już chyba w 8 pracach był,nic stabilnego,tydzień pracuje,dwa tygodnie odpoczywa,państwo ich utrzymuje.Ale wbili im do głowy że szczęscie będą mieli tylko wtedy kiedy przejdą do nich,warunkiem jest chrzest.Wyobraźcie sobie takie coś,wnuczka jest coś przeziebiona i co oni mówią?że to z powodu przekleństwa pokoleniowego,że pewnie w naszej rodzinie jest grzech,i że jak Nas odsuną to wszyscy będą zdrowi,będą bogaci i żyli długo.Synowa napisała mi np.takiego maila:szanuję mamę i dlatego chcę żebyście się nawrócili i byli szczęśliwi,dorzuca do tego linki filmów o okultyzmie,śmiać się czy płakać,ale czara goryczy się przelała,koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nooooooooo Natea się pojawiła a ja już myślałem że Ty się w jakieś podróże do krajów dalekich udałaś. Że może jakieś czarne Ciebie w lektyce po pałacach obnoszą do nóg padają i pokłony biją. No wiesz pranie mózgów przeszli należyte i nic na to nie poradzisz. Człowiekowi upośledzonemu od urodzenia należy wybaczać jak agresywny to i zamknąć w domku bez klamek ale wybaczać. Człowiekowi normalnemu gdy coś pod deklem się przestawia i zaczyna nie mieć swojego zadania lepiej zejść z drogi i nie czynić sobie nieprzyzwoitości prowadząc rozmowę z takowym. Skoro synowa widzi duchy nieżyczliwości, duchy kontroli czy inne jakieś tam cuda to? Ewentualnie można jej zakomunikować ze Ty widzisz nad jej głową aureolę no tylko jakaś ona? No ta aureola przekrzywiona ździebko. Przekrzywienie to może być wynikiem nadmiernego napinania mięśni na klozecie. Skąd wiesz? Bo Ci duch od wypróżniań tak powiedział. Natea daj sobie spokój po prostu i tyle. Ale co jak co? Natea brawo ze nie pozwalasz się poniewierać masz u mnie za to chude z golonki jak by co a to jest poświecenie nie byle jakie z mojej strony a niech tam i nawet jak mi buchniesz musztardy czy chrzanu z talerza słowa nie powiem!!! Dzielna dziewczynka, dzielna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zdzichu ale się uśmiałam,poprawiłeś mi humor z samego rana:) Muszę przestać o tym wszystkim myśleć żeby nie zwariować.Mamy zabukowane bilety na czerwiec do Anglii.Córka mi płacze że tęskni,wnuczek też tylko bacia przyjedz i bacia przyjedz.Niestety nie pojedziemy,córa o wszystkim wiedziała,o tym że w tym samym czasie co My będzie tam syn,chyba też w czerwcu zjeżdżają tam na stałe.Tak sobie to wykombinowali,może ja mam być świadkiem tego całego chrztu?Ona twierdzi że mi nic nie mówiła bo się bała że im odmówię.Oni mieszkają blisko siebie,jak ja to zniosę?Ta cała sekta nazywa się Armia czegoś tam,w każdym razie z wylotu zrezygnowałam,wolę stracić kasę niż zdrowie,nie znoszę oszustwa i tego że ktoś mnie stawia w takiej sytuacji. Syn mi napisał maila że to jego decyzja,nikt mu mózgu nie wyprał,dowiedziałam się też że wnuczka była niedawno w ciężkim stanie w szpitalu i została uzdrowiona tylko dlatego że on się nawrócił.Oczywiście lekarze nie mieli w tym swojego udziału,więc po co szpital? wnuczka zaraziła się...chorobą na którą nie zaszczepili dzieci.Pamiętam co ordynatorka mówiła im kiedy odmówili szczepień,że jak dzieci zachorują to pozbawi ich praw rodzicielskich.Sama nie wierzę w to co mnie spotyka,ale jak to się mówi...co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Ksenia co z tym allegro porobili?poplątanie z pomieszaniem.Znajomy ma tam sklepik i mi mówił że jest na minusie,też tak jest u Ciebie? Warminka ciesz się wolnością i nie przejmuj facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zdzichu ale się uśmiałam,poprawiłeś mi humor z samego rana:) Muszę przestać o tym wszystkim myśleć żeby nie zwariować.Mamy zabukowane bilety na czerwiec do Anglii.Córka mi płacze że tęskni,wnuczek też tylko bacia przyjedz i bacia przyjedz.Niestety nie pojedziemy,córa o wszystkim wiedziała,o tym że w tym samym czasie co My będzie tam syn,chyba też w czerwcu zjeżdżają tam na stałe.Tak sobie to wykombinowali,może ja mam być świadkiem tego całego chrztu?Ona twierdzi że mi nic nie mówiła bo się bała że im odmówię.Oni mieszkają blisko siebie,jak ja to zniosę?Ta cała sekta nazywa się Armia czegoś tam,w każdym razie z wylotu zrezygnowałam,wolę stracić kasę niż zdrowie,nie znoszę oszustwa i tego że ktoś mnie stawia w takiej sytuacji. Syn mi napisał maila że to jego decyzja,nikt mu mózgu nie wyprał,dowiedziałam się też że wnuczka była niedawno w ciężkim stanie w szpitalu i została uzdrowiona tylko dlatego że on się nawrócił.Oczywiście lekarze nie mieli w tym swojego udziału,więc po co szpital? wnuczka zaraziła się...chorobą na którą nie zaszczepili dzieci.Pamiętam co ordynatorka mówiła im kiedy odmówili szczepień,że jak dzieci zachorują to pozbawi ich praw rodzicielskich.Sama nie wierzę w to co mnie spotyka,ale jak to się mówi...co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Ksenia co z tym allegro porobili?poplątanie z pomieszaniem.Znajomy ma tam sklepik i mi mówił że jest na minusie,też tak jest u Ciebie? Warminka ciesz się wolnością i nie przejmuj facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natea! super że jesteś,napiszę coś wieczorkiem teraz zbieram się do miasta.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, tak Warmianka nie przejmuj się facetami ma rację Natea nie przejmuj Ty lepiej się tym? .... No Zdzichem się przejmuj wirtualnie to o wiele zdrowsze a jak się ładnie Zdzichem, przejmowała będziesz to zezwolenie a z samego Rzymu dostaniesz co by Ci wolno było na bosaka spać i nie grzeszyć tym uczynkiem, o!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×