Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dpapapa

Poltora roku z dziewczyna z Oazy i mam dosc

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 1
Autorze - jak to "co masz zrobic z popedem" ? A co robiles do tej pory ? No to masz robic dokladnie to samo. Nie napisales po ile macie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
uladana Organizm mezczyzny non stop produkuje spermę od momentu dojrzewania aż do śmierci i no coz w mometach wstrzemięźliwości seksualnej (calkowitej) robi sie jej poprostu za duzo. Mialem takie etapy w swoim zyciu ze np. calkowicie staralem sie powstrzymac przed wszystkim np. dalem rade 3 miesiace - w koncowych etapach bylem strasznie rozdrazniony i nie moglem myslec o niczym innym niz sex a nawet laczylo sie to z uciazlywym fizycznym bolem w okolicach jader... no co na to ksieza odpowiedza? Wiem ze istnieje cos takiego jak polucja, ale to sie i tak zdarza w takich przypadach raz na 3 - 4 tygodnie. Wcale sie nie dziwie ze wiecej ludzi na tych oazach to dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Zuzanna 21/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
współczuję facetom że muszą ciągle ruchać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych oazach i na pielgrzymkach też się nieźle nabzykają. przecież to galopująca obłuda, to co się tam dzieje. już widzę, jak ta twoja panna modli się na kolanach... przed jakimś księdzem, który ją rozgrzesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku byc z kims bez seksu? swiat oszalal :D normalny czlowiek ktory byl juz wczesniej aktywny seksualnie nie wytrzyma tego :D wiec autor to ciotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_kolana
uladana. rownie dobrze moge powieciec to o tobie bo nie tolerujesz ludzi lubiacych lody z polykiem lub pieprzacych sie jak króliki? ja przynajmniej nie jestem agresywny. poprostu mam gleboko w powazaniu to w co ktos sobie tam wierzy i jego system wartosci. to jest prywatna sprawa tej osoby. jezeli mi to nie pasuje to mowie jej bye. z oazowymi fanatykami, tak jak i ze sprzedawca jajek na targu czy agentem ubezpieczeniowym problem polega na tym ze za wszelka cene musi pokazac ze to on ma racje, ze jego system/produkt jest najlepszy, ze ja i wszyscy inni sie myla. a tak jak juz powiedzialem ja to mam gleboko gdzies. wierzcie se co chcecie tak jakk agent ubezpieczeniowy niech sprzedaje swoje najlepsze polisy, ale wszyscy trzymajcie sie zdala odemnie. i to ja jestem nietolerancyjny... dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiro
żałosne jest to całe pieprzenie o seksie po ślubie. Rozumiem ze względu na swoje przekonania i wierność ale żeby ze względu na kościół? .Co taki ksiądz wie o miłości i seksie o których uczy na tych rekolekcjach? U mnie na parafii już 2 odeszło z nieślubnymi dziećmi a to mala parafia. Nie rozumiem takich ludzi, mój chłopak był zmanipulowany przez ta religie, nie chciał się ze mną kochać ponieważ nie byłam pełnoletnia i nie mieliśmy ślubu ale na szczęście go wyleczyłam z tego katolizmu pieprzonego. Nienawidzę ludzi kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki -pedia
Tak to jest jak niektórzy czytaja wybiórczo i bez zrozumienia. Za wikipedią; Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjhjhggh
Nie ze względu na Kościół, ale ze wzgledu na Boga który dał szóste przykazanie nakazujące wstrzemięźliwość przedmałżeńską. Kościół tylko powtarza Boży nakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_kolana
poprawka, kosciół powiedzial ze powtarza bozy nakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzpipa
Tak, a matka święta maryja dziewica przespała się z duchem świętym.bez ślubu. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Autorze- jesli ona ma 21 lat to uwazam ze spokojnie moze poczekac i sie zastanowic czego chce i z kim. I tu Oaza nie ma nic do rzeczy. 21 lat to wiek na przemyslenia. Tym bardziej jesli jest nastawiona na slub i rodzenie dzieci to ja uwazam ze nawet powinna z tym poczekac. To nie jest dobra opcja jesli dziewczyna w tym wieku laduje sie w pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie dlaczego ją tak
potępiacie? bo wiecie że nikt z was nie wytrzymałby tyle bez ruchania bo jesteście ZWIERZĘTAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o rly?
no to niech powie ze nie chce sexu bo to jeszcze nie czas, nie ta osoba, boi sie pieluch.... itp a nie pierniczy farmazony, ktore zaslyszala w oazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_kolana
a czy ja tu kogos potepiam? zdziwila bys sie ile ja wytrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupapa
co za bzdury piszesz, jak dla mnie po prostu jesteś wygodny i chcesz sie wybielic... ja jakos wytrzymuje bez seksu i masturbacji od 3 lat bo tak sobie postanowiłem i teraz gardzę takimi niewyzytymi ruchaczami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynna
Może to prowokacja, może nie, ale niektórzy mają takie odpały. Ja rozumiem poczekać np. pół roku-rok, żeby byc pewnym, że to nie popęd,a miłosć, ale 4.5 roku? Ja już abstrahując od seksu, jako normalny, nieoszołomiony KK człowiek, nie miałabym odwagi wiazac się z aktywnym miłośnikiem oazy. To jest dla mnie miejsce dla jakichś osób pokrzywdzonych przez los, które KK przyjął pod skrzydełka i urzadził pranie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
halynna niestety to nie prowokacja, zalozylem ten temat bo niestety nie mam z kim o tym prozmawiac, wczesniej rozmawialem z dwoma kolegami i obaj powiedzieli ze by ja dawno zostawili... co nie jest dla mnie satysfakcjonujaca odpowiedzia. Szkoda tylko ze temat przerodzil sie we wrzuty na kosciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Autorze a jezeli juz mialoby dojsc do tego seksu to masz jakies wyprobowane metody anty czy chciales sie zdac na los ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Cytat: 01:31 [zgłoś do usunięcia] do dupapa co za bzdury piszesz, jak dla mnie po prostu jesteś wygodny i chcesz sie wybielic... ja jakos wytrzymuje bez seksu i masturbacji od 3 lat bo tak sobie postanowiłem i teraz gardzę takimi niewyzytymi ruchaczami jak ty koniec cytatu. Odpowiedz; ja bym na twoim miejscu poszedl do lekarza bo widocznie masz jakies zaburzenia hormonalne skoro tyle czasu dales rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Zuzanna pewnie prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
"Pewnie" ? Jestes prawikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze przykro mi. czeka cie zero sexu przez nasteone 3 lata, a po slubie nigdy nie jest lepiej...tak wiec zegnaj ostre rzniecie do konca zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka metode anty on jej moze zaproponowac skoro ona jest wierzaca? Prezerwatywy, tabletki pewnie odpadaja, bo wierzy w NPR, bo kosciol tylko to uznaje:O Takze cokolwiek by autor nie zaproponowal (stosunek przerywany to tez grzech) to byloby pewnie zle wg niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
o boziu zero seksu przez tak długi czas? :O ja z moim popędem mam problem żeby od rana do wieczora wytrzymać :D i nazwijcie to zwierzęceniem- dobrze mi z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z oazy
Do dpapapa Bo ci z oazy potrafią pomagać tylko sobie, między sobą są dobrzy a innych spoza kręgu katolickiego mają w dupie. piszę z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
no właśnie jeszcze "naturalna" antykoncepcja :O czyli seks max jakieś 5dni w miesiącu 🖐️ przejebane koleś, ja bym nie dała rady, miłość miłością ale dobre rżnięcie do rozładowania złych emocji jest według mnie w związku niezbędne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupapa
drwij sobie, drwij, hormony mam w porządku. Nie mówię że był łatwo. Na początku się potykałem, ale postanowiłem że się nie poddam i ujarzmię swoje ciało... ty w to nie uwierzysz, bo jesteś mięsem bez ducha, ktore jest niewolnikiem swoich własnych popędow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×