Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dpapapa

Poltora roku z dziewczyna z Oazy i mam dosc

Polecane posty

Gość do żab-x
ty robisz z polykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Zuzanna wczesniej napisalem ze mialem inna dziewczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
a po co kontrolować swoje popędy skoro ich zaspokajanie jest taaakie przyjemne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resublimator
nawet nie wiesz, jak pozniej bedziesz szczesliwy, ze z Taka dziewczyna miales szanse sie zwiazac ale to z wiekiem wyjdzie, o ile do tego dorosniesz niemniej na pewno nie dasz rady, wiec jej nie ran i nie niszcz dziewczyny przez swa chuc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Ewa - dlatego wlasnie pytam. Skoro dziewczyna jest z Oazy to zakladam , ze nie bedzie zainteresowana zadnymi metodami. Wiec jesli autor ma zamiar miec seks to powinien juz dzis zadbac o abty. W przeciwnym razie ona zaciazy za pierwszym podejsciem a potem bedzie okres po porodowy i seksu tak czy inaczej nie bedzie. A jesli dziewczyna ma 21 lat to z takim planem na zycie moze spokojnie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Autorze - a z ta poprzednia dziewczyna jak wygladalo anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 4545rer
nie sraj sie czasem z tej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uwazam, ze takie zwiazki maja sens jesli 2 osoby wyznaja te same zasady. inaczej sie po prostu nie da, bo dla jednej ta druga osoba zawsze bedzie jak to ktos napisal miala zwierzece potrzeby:O Seks jest naturalna rzecza, cos czego nie powinnismy sie wstydzis ani obawiac. Niestety kosciol wmawia swoim wiernym co innego. Ale co sie dziwic? patrzac na to z boku to o seksie wypowiadaja sie ludzie, ktorzy nie maja prawa i nie powinni z niego korzystac. To tak jak ja bym miala uczyc kogos baletu nie majac z nim nic wspolego:O Jednak praktykujacy gorliwi katolicy sa tak zaslepieni, ze nie widza, iz o kolorach uczy ich wlasnie slepiec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 4545rer
*osraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
do 4545rer żal dupę ściska, że inni mają lepiej ? :D nie martw się, ty pójdziesz do nieba a my będziemy się smażyć w ogniu piekielnym 🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Zuzanna - prezerwatywy + kalendarzyk, w dni plodne staralismy sie tego nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Ewa - kk nie uczy baletu. KK wlasnie uczy jak sie bez tego baletu obejsc i jak go sie wyzbyc. I w tym sa naprewde dobrzy co swietnie widac i po tej dziewczynie i po autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna ale jak on ma zadbac o anty skoro ona tego nie bedzie akceptowala? Zreszta sprawa jest prosta skoro laska nie chce uprawiac seksu przed slubem ( a ma do tego pelne prawo) to nie odwidzi jej sie w ciagu 5 minut i nie rozlozy nog patrzac z namaszczeniem jak on gume zaklada. To niemozliwe zeby zaakceptowala antykoncepcje i seks przedmalzenski ot tak sobie. Takze mysle, ze zaczynanie gadki od antykoncepcji moja sie z celem. Najpierw ona by musiala w ogole chciec tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resublimator
idac dalej tropem rozumowania EwelinyEwy o seksie powinny uczyc prostytutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
resublimator bo już "normalni" ludzie nie uprawiają seksu? musisz tak przeginać w drugą stronę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Autorze - na kalendarzyku jest najwiecej wpadek. A prezerwatywy pekaja. Naucz sie kontrolowac to moze jak skojarzysz te wszystkie metody razem to bedziesz mial szanse ze nie zapylisz przy pierwszym seksie. Zacznij od cwiczenia jak zalozyc prezerwatywe. Przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
jestem kobietą i nie wierzę ani w piekło ani w niebo ani św.Mikołja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna z calym szacunkiem, ale bzdury piszesz:) KK uczy jak sie kochac ale z mezem, a nie jak obejsc sie bez seksu. Uczy jedynie jak go sie wystrzegac przed slubem, a po ucza jak to robic:D Pamietaj, ze kosciol nie toleruje kazdego rodzaju seksu, a stosunek musi sie zakonczyc wytryskiem w pochwie. To hipokryzja, bo KK nie uznaje antykoncepcji gdyz to Bog ma decydowac czy dziecko sie pojawi czy nie, ale juz uznaja metode kalendarzyka, ktora jest swego rodzaju antykoncepcja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa prostytuki:O Bo przeciez kazdy musi byc kurwa w lozku:O Ja szanuje to, ze ktos chce czekac do slubu. jego sprawa i jego wybor, ale to ma sens gdy 2 osoby tego chca a nie tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
02:03 [zgłoś do usunięcia] EwelinaEwa Zuzanna ale jak on ma zadbac o anty skoro ona tego nie bedzie akceptowala? Tym bardziej to on powinien zadbac o anty jesli chce miec seks. Szczegolnie jesli maja zaczac po slubie. Inaczej bedzie mial szybki pierwszy raz a potem bedzie ciaza z mdlosciami /czytaj - zero seksu/ a potem bedzie porod /czytaj - zero seksu/ a potem bedzie okres poporodowy /czytaj - zero seksu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 4545rer
nie wierzysz a jednak nim pierwsza napisałaś. i wyjmij te reke z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Pierwszy raz slysze zeby kk uczyl seksu . Zawsze mi sie wydawalo ze uczy aktu kopulacyjno- zaplodnieniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
bo założyłam, że ty wierzysz i napisałam to z przekąsem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak on ma zadbac? jak ona powie, ze nie uznaje gumek, tabletek, zeli plemnikobojczych i nawet tych durnych stosunkow przerywanych to co ma sobie wazektomie zafundowac? I to w tajemnicy przed nia. Bo sorry ale innego zadbania tu z jego strony a za jej zgoda nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczy tego na co mozesz sobie pozwolic:) Seks oralny wg kosciola to grzech jesli np. robisz mezowi loda z polykiem:D Czyli KK wtraca sie do tego i uczy co ci wolno, a co nie w tym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Jest jeszcze umiejetnosc kontrolowania wytrysku. /Wyzsza szkola jazdy/ Szczerze - to nie wiem jak ma zadbac. Za to swietnie wiem co sie stanie jak nie zadba. Juz to opisalam wiec nie bede sie powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpapapa
Zuzanna plemniki sie wydzielaja caly czas podczas seksu, nie tylko podczas wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545rer
kurde ale to można obejść :D może pieścić go oralnie ale musi skończyć w niej i wtedy będzie po katolicku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wiem o umiejetnosci kontrolowania wytryskow mimo, ze meskiego narzadu plciowego nie posiadam:P ale moj maz sie na tym o dziwo zna. To oczywiste, ze jak sie nie zabezpiecza to bedzie gorzej nizby w ogole nie przespali sie, ale tu nie ma co gdybac o zabezpieczeniu, bo laska nie chce seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjjhjhggh
"poprawka, kosciół powiedzial ze powtarza bozy nakaz." NIE! to ty powiedziałeś że Kościół tak powiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×