Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość on bez problemu 27
po tozeby druga polowka miala swiadomosc ze robi sie to dla niej , a jesli podziekuje ci za wspolprace to nie bedziesz miec mysli typu " nie dbalem o siebie , moze zapuscilem sie i jej juz nie pociagam" a drugiej strony jesli bedzie widziec ze inni spogladaja na jej/jego partnera/partnerke bedzie sie gotowac i dbac o zwiazek j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam męża i dlatego tak się zastanawiam, jakby to było gdybym miała takiego kanapowca z oponką, mało albo wcale mną nie zainteresowanego...no chyba, że jako podawaczką żarcia i sprzątaczką...no chyba bym grzecznie podziękowała... życie ma się tylko jedno w końcu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w polskich realiach z jednej wypłaty rzadko da sie przezyc :classic_cool: dobrze ze chociaz kredyty dają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez takie rozwiazania mniej mamy rozwodów:classic_cool: ciekawe czy wiecej skoków w bok?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpływa się w ustach? :D ja uwielbiam ptysie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj czego uzywa?:classic_cool: przynajmniej powącham w perfumerii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyś_z_kremem
Lacoste Red Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok spytam przy okazji :) lapie sie na tym ze jak jestesmy blisko to gapie sie na niego strasznie, az mi sie wierzyc nie chce ze tego nie widzi ;) Robiac glupia kawe przyciaga moja uwage.. staje sie wtedy jego kubkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero widzę, jak to co napisałam wygląda...że tak powiem w kontekście powyższych wypowiedzi;-) ale, jak to mówią, głodnemu chleb na myśli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam kafe :classic_cool: tu wszystko jest na "mówisz i masz" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuszkie ze smietaną?:D:D lola boska jestes :D:D ona...bedzie pretekst zagadac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola nawet z 99 wazne by to wszystko pasowało :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona... wiec zapytanie "jakie masz perfumy bo ten zapach mnie rozgrzewa" bedzie idealnym wstępem :D a i my skorzystamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola___lola ve...na kolanach w dodatku...jakoś wtedy łatwiej te puzle ogarnąć czesto z okrzykiem "wciskaj..no nie chce wejsc!!!" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on bez problemu 27
lola ona wspominala ze nie pamieta kiedy ost. sie kochAla z mezem wiec podejrzewam ze duzo nie trzeba , a jak bedzie w odpowiedniej fazie cylku to w 5 min dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×