Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość ona z problemem 37

Witajcie, musze sie wygadac albo i wysluchac jakiejs rady bo nie wiem co robic. Mam 37lat, dobra prace, meza i dziecko. Niby wszystko super, pelna sielanka ale od jakiegos czasu do mojego dzialu [jestem kierowniczka] przyszedl mlodszy chlopak do pracy. Jak go zobaczylam pierwszy raz to az mi nogi zadrzaly... jest tak meski i tak pociagajacy pomimo swojego wieku 25 ze ciezko mi o tym mowic. Zaczelo sie niewinnie, spotkania firmowe, jakies sprawy kadrowe itp. Strasznie mi sie podoba i zauwazylam ze on na mnie tez zwraca uwage. Nie chce sie chwalic ale jak na swoj wiek wygladam atrakcyjnie ;) Czuje ze niedlugo nie bede mogla dluzej sie powstrzymywac i sie rzuce na niego albo on na mnie. Strasznie go pragne i nie wiem co robic... Wiem ze jak mu dam znak to stanie sie to o czym fantazjuje w mig. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
Hehe no rada to nie jest ale dzieki za komplement;) Kilka lat temu zaczelam chodzic na silownie + aeroby i tak wyszlo ze calkiem niezle sie prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowędrowniczek
Moim skromnym zdaniem masz za wiele do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowędrowniczek
Facet w tym wieku może sie zakochać i narobić trochę problemów. Warto ? Sama sobie odpowiedz. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
Czy to, że mam problem z hemoroidami nie będzie kolidował z ewentualnym analem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
To jest gorsza strona medalu, rozumiem. Ale jesli laczylby nas tylko sex... az boje sie myslec. Nigdy nie sadzilam ze oszaleje na punkcie takiego mlodziana, zawsze wybieralam starszych, dojrzalszych. A dla niego jestem w stanie zrobic rzeczy ktorych z mezem nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
Onn po co ci taka informacja? Chce pozostac anonimowa. A podszywom juz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhh
Głupia krowa. Ma męża, a zaczyna ją swędzieć między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
Onn wybacz ale ja nie chce ciebie poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja , masz panno problem ........ :D jak juz ktos madry pisal jak sie mlodzian zakocha bedzie cyrk , czy sie to bedzie oplacalo musicz wyliczyc sobie sama , w tej kwestii faceci maja latwiej ..... jak im zaszumia hormony ida do agencji potem trzymia morde na klodke i wszystko jest ok. potrzebujesz odmiany ale kazdy sen sie kiedys konczy, oby po tym snie nie pozostaly wkolo ciebie zgliszcza ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz faceta i jeszcze Ci mało ? taki młody długo nie wytrzyma zaraz sie spuści :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z problemem 37
Nie połykam, nie biorę do buzi, nie pozwalam na cycki i nie daję w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie troszke inaczej na to patrze i z kims obcym chetnie. Dac sie poniesc emocjom i namietnosci, po prostu wiem ze nie potrafilabym sie oprzec. Rozumiem wszystko ze moze byc niedoswiadczony, moze szybko skonczyc ale nawet to mnie nie odrzuca. Pragne go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko pytałem bo mam żonę w twoim wieku z tym że analne igraszki to ona uwielbia ale ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vjollca
Pokaż nam jego zdjęcie, to ocenimy, czy możesz się z nim zderzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrygga
ale sa tez takie przypadki, ze stara wykorzystuje mlodego, mlody sie zakocha no i potem traci prace u swojej szefowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×