Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość słuchaj
ona z problemem 37, jak byśmu pokazała, że masz na niego chcicę i jużjesteś gotowa by go przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba by mnie zjebał ze tyle na flakon wydaje :classic_cool: zreszta moj mi najbardziej smakuje taki bezzapochowy z samego rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasa na Hugo
na allegro 2 ml (tak na próbę) z przesyłka to tylko dyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój drogi podszywie...że też ci się chce tak kombinować ve,o tym nierobie to nie ja;-) podszywie, ja mam 3 kreseczki w nick'u a ty idioto skończony 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola patrzyłam przez chwile ale nie zwróciłam uwagi na podkreślnik ale podszyw to nomiinacja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem przecież, normalnie poczułam się taka ważna i doceniona...;-) i dlatego też nie byłam dla podszywa aż tak niegrzeczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho chodzi mi po glowie ;) napisalam mu maila z podziekowaniem za rzetelny opis sytuacji projektu, odpisal ze spotkania ze mna to czysta przyjemnosc. Bajerant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyś_z_kremem
Wołałaś mnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ma facet mocne nerwy :D:D ciekawe czy tu jakiś tematu nie załozył "mam ochote na kierowniczkę" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...no pewnie, że bajerant, doskonale wie, że ty ten tego...;-) ale co, przynajmniej przyjemniej w robocie;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyś_z_kremem
Proszę o inny zestaw pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie jest zdrowe;-) ja ciebie doskonale rozumiem, bo też tak mną szarpało, normalnie jak widziałam Go to miałam szum w głowie i te...no, takie różne miałam;-) więc rozumiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona z problemem 37 lola pewnie ze przyjemniej tylko ze ja dlugo dlugo nic i podczas takich wizyt buzuje az we mnie. Nie wiem czy to zdrowe jest wiesz co?? ty to chyba póki nie spróbujesz to nic z tym nie zrobisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulis-
najłatwiej jest ulec pokusie;0 bo tak to pokusa meczy i meczy.i sie bardziej grzeszy:)) a ulec to siup i juz po pokusie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×