Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniellla

A Ty-dałabyś na moim miejscu takiemu facetowi szansę?

Polecane posty

Ja mam bzika na punkcie męskich butów, no musi mieć porządne, a nie jakiś rynkowy szajs :( też zwracacie na to uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu a ty masz żonę? Jesli nie to chodzisz w nieuprasowanej koszuli aż do momentu ożenku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3,14//
Miało być - dalej. I nie umie się też ogolić a ma już lekko po 30. I do tego taki "ugrzeczniony". Facet to powinien być facet. Noooo!! Mieć tzw. jaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że zwracam uwagę na obuwie faceta. Musi być porządne i czyste,najlepiej firmowe. Prawdziwy mężczyzna inwestuje w porządne buty budując swój wizerunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że tylko ja mam takie zboczenie na punkcie porządnych, markowych butów u faceta. Koleś z którym obecnie randkuję miał ostatnio takie brzydkie :( i teraz już sama nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fiku mikuuu jeśli ma faceta to jak kura domowa mu prasuje,a co facet rączek nie ma czy obsługa żelazka jest zbyt skomplikowana dla niego? :D Pewnie,że prawdziwy facet to samiec z tzw. jajami,a nie fleja ciotowata co bez kobiety jest jak bez ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałm takeigo kumpla którego poznawałm po butach, mial porzadne skórzane, tlyko że nie widizalam go nigdy w innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nei spotykasz sie z prawdziwymi facetami tylko z chłopcami, to skąd te oczekiwania żeby słodki chlopak zachowywał sie jak męzczynza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×