Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobitka_po_30stce

Co pociaga młodych Panow w dojrzałych kobietach?

Polecane posty

Gość Lubię krągłe
Mam dyskretną przyjaciółkę ponieważ moją żonę sex nie interesuje. Ile to można wytrzymać. U niej też jest taka sytuacja... Mi i mojej przyjaciółce jest dobrze. Moja żona szczęśliwa że nie przystawiam się do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricio
mam 19 lat i szukam dojrzałej sponsorki .proszę o kontakt na mail edk1332@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to sa naprawde ciekawe czasybo gdy ja mialem 19 lat to pisalem mature i szykowalem sie na studia, zeby w przyszlosci znalezc dobra prace i szukalem kobiety, ktora moglbym pokochac i zalozyc rodzine i nigdy mi do glowy nawet nie przyszlo byc na utrzymaniu starszej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś starsze kobiety
były na utrzymaniu mężów,nie miały własnych pieniędzy,teraz większość wykształconych jest niezależna finansowo,czasy się zmieniają ,stąd rośnie liczba smarkaczy szukających sponsorek.Tylko też obecnie atrakcyjna dojrzała ma seks za darmo,chętnych nie brakuje,można wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioniol
kiedyś starsze kobiety nie tylko atrakcyjna ma seks za darmo i chetnych nie brakuje. Każda potwora znajdzie swego amatora i nie musi płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź pod uwagę jeszcze
"...nie mam nic do pan po 50, sa to napewno fajne kobietki i maja tez swoja klase, ale dla mnie 50 lat to granica, ktorej nie powinni przekraczac ludzie, ktorzy ja przekroczyli ani ludzi, ktorzy jeszcze tego nie zrobili. To dwa zbyt rozne swiaty.' ile ci do tej 50tki zostało? Chyba będziesz wtedy pamietać, co tu napisałeś i ani nie spojrzysz na kobiety ponizej 50 roku życia, czyz nie? :P I faktycznie, zapamiętaj tę chwilę gdy z 49-latka zostaniesz 50-latkiem. To naprawdę OGROMNA ZMIANA w ciele i psychice. W jedna noc zmienia się cały człowiek. .... ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka plus 30 :)
patricio mam 19 lat i szukam dojrzałej sponsorki .proszę o kontakt na mail edk1332@op.pl :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta po piecdziesiatce moze byc tak samo seksowna i wciaz atrakcyjna jak jej mlodsze kolezanki. Znam duzo fajnych i seksownych kobiet po piecdziesiatce i nie mysle o ich wieku gdy z nimi rozmawaiam. Wiek to tylko cyfra i najwazniejsze w kobiecie jest wciaz plonacy ogien w sercu i migocace gwiazdy w oczach a tego kobietom dojrzalym, nawet tym po piecdziesiatce napewno nie brakuje pozdrowionka dla wciaz ognistej "Zieloonokiej pantery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellą nie jestem
pociaga ich chęć przeżycia przygody pozdrowienia dla młodego bruneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 31 melduje sie
przygody sa na wycieczce w gorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloczenie sie po gorach nie dla kazdego jest przygoda a zwlaszcza dla dzieci. Pamietam i niezbyt dobrze wspominam kolonie w Szczyrku albo w Karpaczu gdzie jedyne co bylo do roboty to od rana do wieczora zdzierania butow na szlakach wymyslonych przez ludzi... .... maly romansik jest zawsze przygoda, ktora wspomina sie pozniej przez reszte zycia, zwlaszcza dobry romansik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dobre pytanie. Mnie np też pociągają dojrzalsze kobiety, a nie mam na to racjonalnego wytłumaczenia. Fakt, nie miałem możliwości doznać przygody z dojrzalszą kobietą, ale bardzo często o tym myślę, i zwracam na nie dużą uwagę. Przecież każdy może mieć swoje poglądy i gust co do płci przeciwnej. Mam 22 lata i może kiedyś doświadczę tego z dojrzalszą. Jeżeli udałoby mi się to przeżyć, będę mógł wtedy tak naprawde powiedzieć, co te dojrzałe kobiety w sobie mają. wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziaszek
kobitka po 30 napisz do mnie eber14@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itali
osobiscie wole starsze kobiety, nie wiem dlaczego poprostu mam takie upodobanie seksualne, mam 22 lata, 2 lata temu spotykalem sie z 8 lat starsza ode mnie kobieta.. wrażenia z seksu byly nie do opisania... kobiety po 30stce sa bardzo podniecajacajace i seksowne. pozdrawiam z Lbn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
szczere wyznanie pani po 40, brawo!!! ....cytuje "ja jestem dojrzała i nie lubie seksu a dla kasy zrobie prawie wszystko" ......jeszcze raz barawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dik
Jestem zadbanym facetem z Dolnegośląska z okolic Zlotoryi szukm dojrzałej pani do stałych spotkań proszę o sms726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×