Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobitka_po_30stce

Co pociaga młodych Panow w dojrzałych kobietach?

Polecane posty

Gość dojrzała 48484848
no przecież sie nie puszczę :O chodzi mi o to że kasa jest dla mnie bardzo ważna. lubię wygodnie żyć i wyjeżdżać często. gdybym teraz została sama i miałabym do wyboru faceta to zawsze wybiorę tego z kasą - o to mi chodzi. chetnie tez bym dorabiała nawet w weekendy żeby wiecej dorobić niestety nie mam możliwości. mogłabym pracować na okrągło jeśli wiązałoby to się z duzymi zarobkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryyoy
pewnie za szybko pisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
tak jak pisalem sa kobiety dojrzale emocjonalnie, ktore szukaja partnera na poziomie z klasa takich jak np. George Clonney, kobiety te wymagaja partnera dojrzalego, spokojnego i doswiadczonego. Sa tez kobiety niedojrzale emocjonalnie z zachwianym poczuciem kobiecej wartosci ktore szukaja tak jak Demi More czy Madonna chlopczykow w stylu Jesus albo Ashton bo prawdziwych mezczyzn, dojrzalych i stanowczych nie rozumieja i boja sie jak ognia. Mowa tu o roznicy ponad 10 lat bo mniejsze roznice to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Panie po 40.... Jak facet ma młodszą o 11 lat żonę, to jest OK. Jak kobieta znajdzie sobie młodszego, jest niedojrzała? Nie ma tu równouprawnienia, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
a co do tematu to mysle ze to co pociaga mlodych chlopcow do starszych pan: - wielkie biusty -wielkie tylki -zero gadki o slubie czy chodzeniu z soba -sponsoring -mit o nadzwyczajnym apetycie na seks, powtarzam mit bo prawda jest calkiem inna -wieksze wyuzdanie i desperacja w zaspokojeniu swoich najdziwniejszych potrzeb seksualnych -matczynosc starszych pan bo tym chlopcom brakuje matki w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej....
jeszcze Jenifer Lopez. Mnie się podobają takie związki i 100 razy wolałabym mieć Ashtona Kutchera niż Clooneya. Wydaje mi się, że to zależy tez od osobowości zarówno mężczyzny jak i kobiety, są przecież młodsi faceci 30 paroletni bardziej dojrzali niż starsi, sa też kobiety wiecznie młode duchem takie dzidzie piernik :P i one na pewno lepiej sie czują przy kims młodszym bo same czuja się młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
jak swiat swiatem nie bylo i nie bedzie równouprawnienia w swiecie ludzi i to w kazdej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej....
było to do pana po 40... uważam że własnie trzeba miec duże poczucie własnej wartości żeby mieć młodego partnera. Zwyczajne kobiety boją sie porzucenia. Przecież młodszy jest przystojniejszy i ma większe możliwości skoku w bok lub odejścia do innej chocby młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Pan po 40.... Twoja odpowiedź mnie nie przekonuje. Nie bo nie - to nie jest odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
no wlasnie, kobiety mlode duchowo to wlasnie osoby niedojrzale emocjanlnie z zachwianym poczuciem swojej wartosci . Najczestszym tego powodem jest nieobecnosc ojca w dziecinstwie jego brak w dorastaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
To ja chcę być młoda duchowo do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
to sobie badz mam to gdzies! widze na ulicy nie raz takie mlodo duchowo kobiety i widok powalajacy na chodnik, wszystko wisi i sypie sie, miniowka i 100 kg tapety zeby zakryc opadajcy tynk, daj spokoj kobieto! dorosnij! mam chec powiedziec ale macham reka i ide dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja.*
Uroda (znam takie 30 tki ,że młode dziewczyny nie dorównują im urodą), Sex-czytaj dobry sex kobiety ok 30r.ż stają się namiętne i odkrywają Sex na nowo -jest lepiej,więcej i mocniej :classic_cool: niż gdy miały 20 lat ;-) Niezależność np. finansowa, mają pracę,samochód są zadbane itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
a Madonny i Demi Moore tylko wspolczuc bo widac jak wychodza na takich zwiazkach z gowniarzami, desperacja, alkoholizm i leczenie w klinikach psychiatrycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
kaja nie chodzi o 30 bo one sa super tylko o kobiety okolo 50 ktore zachowuje sie i ubieraja sie jak swoje corki i nazywaja swoj wielki kryzys zyciowy ze czuja sie mloda duchowo. Patetyczne i zalosne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Drogi panie... Te kobiety, które widzisz starsze i w miniówkach z tapetą na twarzy to nie są kobiety młode duchowo. One chcą być młode ciałem, chcą pokazać swoją cielesność a nie ducha. Kobiety młode duchowo, takie jak Demi Moore mają klasę, ćwiczą, uprawiają fitness, chodzą do sauny i na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Chociaż ja nie znam życia Demi Moore i nie wiem czy to dobry przykład kobiety młodej duchowo. Dla mnie taką kobietą w Polsce jest np. Dorota Wellman. Ona jest już po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
co to za mloda duchowo kobieta ktora na kolanach blaga gowniarza ktory zdradzal ja na kazdym kroku zeby do niej wrocil, chyba ma bardzo niskie poczucie wlasnej atrakcyjnosci i wartosci jak partnerka i te fitness i dbanie to mozna o kant dupy roztrzaskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
nikt po 50 nie czuje sie ani mlody duchowo ani cielesnie no chyba ze jest chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Sport to zdrowie i naturalnie ładny wygląd. Zmienia też ducha, należy go zażywać w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna 39.
Już pisałam, że Dorota Wellman jest po 50 i jest fantastycznie młoda duchem. Dorzucę jeszcze Agatę Młynarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracam do tematu...
Sex bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
Wellman wyglada jak podstarzala lesbijka i w jej medialnym wizerunku jest wiele zaklamania jak zreszta w wiekszosci wizerunkow ludzi z Tv czy swiata filmu, daj spokoj i nie wierz w te falszywe usmiechy i swiecace otoczki wyprodukawane przez sztab fachowcow.. ...spojrz lepiej dookola siebie i powiedz ilu takich usmiechnietych, mlodych duchowo 50-latkow jest, zarowno kobiet jak i mezczyzn w twoim swiecie. Nie twierdze, ze zycie konczy sie po 50, nie daleko mi do tego! chodzi o to zeby zaakceptowac dojrzalosc jak etap w zyciu ktory ma tez swoje wspaniale strony a nie na sile odmladzac sie za pomoca mlodszych o 15 lat partnerow czy wszedzie obecnej chemi. Jednak media napedzaja ludzi w tym kierunku i piora nam mozgi ze tylko mlody wyglad to jedyne szczescie w zyciu! przyjrzyj sie reklamom w TV i zrozumiesz jakiej ogolnej histeri i praniu mozgow poddajemy sie codziennie i jak roboty idziemy za tym a co gorsza zaczynamy byc szczekaczkami i powtarzamy to samo wszystkim dookola i na tym forum tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatycznie sie was czyta, niestety malo mam do powiedzenia jak to wyglada od strony mlodego mezczyzny. Natomiast, jesli odwrocimy sytuacje i zadamy to pytanie mlodej kobiecie zainteresowanej starszym, moge powiedzec, ze pociagac moze, intelekt, doswiadczenie, klasa, styl zycia, obycie i wiele wiecej... byc moze?... te same cechy, pociagaja mlodych w dojrzalych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan po 40... no wlasnie, kobiety mlode duchowo to wlasnie osoby niedojrzale emocjanlnie z zachwianym poczuciem swojej wartosci . Najczestszym tego powodem jest nieobecnosc ojca w dziecinstwie jego brak w dorastaniu. akurat w tej kwestii jest dokładnie na odwrót :classic_cool: to młode dziewczyny, z syndromem braku ojca szukają sobie tatusiów najlepiej 10-15 lat starszych. najpierw warto sie douczyć a potem wystawiac teorię :P Dla dojrzałej kobiety móody kochanek oczywiscie nie dzieciak tylko w miare inteligentny młody męzczyna jest powiewem świezości. Nie pisze to dlatego że pociagają mnie młodsi ale dlatego że takie zwiazki znam i tak własnie je oceniam. czesto sa to zwiazki bardziej dojrzałe niż wsród równolatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
A mnie właśnie kręcą tylko młodsi faceci, i nie chodzi tylko i wyłącznie o profesjonalne bzzzzykanie, bez stękania, liczenia orgazmów, itp. Najważniejsze dla mnie w zwiazku z młodszym partnerem jest : jego radość zycia, pozytywna energia i to, że on nigdy nie jest pewny czy ma szansę na następne spotkanie, bo wie, że nie traktuję poważnie jego, jako partnera na całe życie. Tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Ach, no i jeszcze jedno : nie noszę mini spódniczek, nie odsłaniam biustu w rozmiarze DD, nie uwodzę facetów, jestem samodzielną jednostką utrzymujacą się z pracy, uśmiecham się do dzieci i pomarszczonych staruszek, cieszę się każdą chwilą. I często słyszę, że^^ kipię^^ sexem, choć tak naprawdę nie robię nic w tym kierunku. - i tego właśnie nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
tak to prawda ze dziewczynki wychowujace sie bez ojcow biora sobie na poczatku starszych partnerow ale po pewnym czasie w miare starzenia sie siegaja po coraz to mlodszych facetow oczywiscie w miare swoich mozliwosci bo Demi Moore czy Madonna moga sobie sprawic naprawde ladnego kochanka to wiekszosc starszych pan z normalnego swiata wiaze sie z mlodymi chlopcami niezbyt urodziwymi i majetnymi ktorzy nie maja szans u rowiesniczek bo tamte maja o wiele wyzsze wymagania niz dobry seks czy "radosc zycia". To "radosc zycia" to dla wielu jest niczym innym jak tylko bezmyslnoscia i dziecinnoscia a ten dobry seks to nic innego jak bezrefleksyjny poped seksualny. Tak juz jest u mlodych ze wala wszystko co sie rusza bez wzgledu na wiek czy wyglad. Dasz im nadmuchana lalke beda ja posuwac miedzy normalnymi stosunkami i jezeli chodzi op zrozumienie partnerki to tyle w nich rozumu co o krolikow kopulujacych na pastwiskach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no to było mocne
"Uroda (znam takie 30 tki ,że młode dziewczyny nie dorównują im urodą), Sex-czytaj dobry sex kobiety ok 30r.ż stają się namiętne i odkrywają Sex na nowo -jest lepiej,więcej i mocniej niż gdy miały 20 lat Niezależność np. finansowa, mają pracę,samochód są zadbane itd.." - no faktycznie, bo 30 latki to już taaaaakie dojrzałe panie, żeś błysnęła jak łysy w słońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore tak i dosyc dobrze
poukladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×