Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobitka_po_30stce

Co pociaga młodych Panow w dojrzałych kobietach?

Polecane posty

Gość Kobitka_po_30stce

zapraszam Panow do dyskusji, za glupie komentarze z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o choleraa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschosneq
Na swoim przykładzie: doświadczenie erotyczne, które w męskim mniemaniu da nam więcej satysfakcji z seksu. Już nie wspominając o tym, że mówią jak i czego chcą, żeby były zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_33
Na pewno to , że kobieta w tym wieku jest najprawdopodobniej doświadczona w sprawach łóżkowych. Świadomość, że taka kobieta jest niedostępna itp. Jest wiele rzeczy...ja np nie zainteresował bym się młodszą kobietą - dosyć szczeniar nie wiedzących czego chcą :) Lubie kobiety zdecydowane i konkretne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka_po_30stce
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert234
kobitka po 39tce a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
no wlasnie sam tego nie rozumiem bo otoczony jestem mnostwem dojrzalych kobiet w pracy i w zyciu codziennym i nie widze w nich czegos super specjalnego, kobiety jak kobiety. A nawet moge powiedziec, ze dojrzale kobiety sa bardziej meczace, konfliktowe i ciagle niezadowolone ze wszystkiego niz mlodsze kobiety. Wciaz narzekaja na facetow i za wszystkie swoje niepowodzenia ciagle obwiniaja mezczyzn. W pracy jak sa konflikty to glownie ze starszymi kobietami, co drugi dzien sa w zlym homorze albo zle sie czuja albo cos maja depresje. No dobrze, zostaje ten zachwalany pod niebiosa seks. Mam mnostwo przyjaciol po 40 i malo kto zachwala swoja zone ze jest super w lozku albo ze ma jakis zwiekszony apetyt na seks. Wprost przeciwnie! Zbyt czesto narzekaja ze wlasnie nie maja juz wielkiej ochoty na seks. To taki komentaz dojrzalego faceta ktory zyje w swiecie dojrzalych kobiet. Moze jednak sie myle, ale pisze o tym co widze w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K0RALIKOWA
on_33 Ty masz 33lata i wolisz starsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O o o o o
Mnie kręci ta niedostępność , doświadczenie niestety małe szansę są żeby z taka przeżyć nie zapomniane chwile gorącego seksu :p och jak tylko sobie pomyśle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, zostaje ten zachwalany pod niebiosa seks. Mam mnostwo przyjaciol po 40 i malo kto zachwala swoja zone ze jest super w lozku albo ze ma jakis zwiekszony apetyt na seks. Wprost przeciwnie! Zbyt czesto narzekaja ze wlasnie nie maja juz wielkiej ochoty na seks. a nie pomyslałeś ze mogą te kobiety miec młodszych, jurnych kochanków?:classic_cool: wtedy taki pryk z brzuszkiem łysiną i piwem w ręku traci na wartości :D:D co do dojrzałosci i pewnosci tego co kobieta chce to powiem szczerze ze metryka ma z tym niewiel wspolnego :P znam setki kobiet przed i po 40tce które kompletnie nie wiedza czego chcą :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4erdfbb
" znam setki kobiet przed i po 40tce które kompletnie nie wiedza czego chcą " Chyba na FB znasz setki kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam konta na FB :classic_cool: za dojrzała na to jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
"a nie pomyslałeś ze mogą te kobiety miec młodszych, jurnych kochanków? wtedy taki pryk z brzuszkiem łysiną i piwem w ręku traci na wartości " A to sory! nie wiedzialem, ze zony moich przyjaciol i znajomych maja jurnych kochankow. To dlatego nie chca seksu z tymi lysymi, brzychatymi mezami. Sam jestem po 40 i nie jestem lysy, jestem szczuply, zero siwych wlosow i zmarszczek i podejrzewam ze w lozku dorownam niejednemu mlodszemu jurnemu kochankowi .... i jeszcze jedno, w odroznieniu od tych mlodych jurnych kochankow to stac mnie zaprosic kobiete do porzadnej restauracji na super kolacje z dobrym winem a nie do baru mlecznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długodystansowiec20
Pociągają mnie dojrzałe kobiety dlatego , że Wy w tym wieku macie dużą ochotę na seks , a my szukamy kobiety która nie będzie szalała w łózku bez zachamowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhyrtyh
Długodystansowiec20 hamowac,a nie chamować analfabeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie cieszy
do pana po 40tce - taaak, jasne. Ty i twoi koledzy to młode byczki jeszcze, bez siwizny, w rozkwicie formy, szaleni i przy kasie, a wasze rowieśnice to już wiecznie zrzędzące matrony co im się nawet nie chce dać doopy mężowi, wymięte i niezadowolone. A może to dlatego - że jak wynika ze statystyk - przeciętna mężata polka obrabia dwa etaty - zawodowy i domowy, gdzie partner w ogóle jej w tym nie odciąża. Efekt: są wiecznie zmęczone. A to, że więcej narzekają na facetów niż młodsze kobiety - cóż, one ich już po prostu lepiej znają. Libido 40 latka jest podobno 3 x słabsze niż 28 latka. Także nie pochlebiaj sobie przesadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem po 40 i nie jestem lysy, jestem szczuply, zero siwych wlosow i zmarszczek i podejrzewam ze w lozku dorownam niejednemu mlodszemu jurnemu kochankowi .... i jeszcze jedno, w odroznieniu od tych mlodych jurnych kochankow to stac mnie zaprosic kobiete do porzadnej restauracji na super kolacje z dobrym winem a nie do baru mlecznego wiec byc moze Twoja zona to docenia i cieszy ją seks z tobą, ale nie oszukujmy się większośc facetów woli piwo z kumplami czy tv na kanapie niz ciekawie spedzic wieczór jako gra wstepna przed seksem z zoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos tego że dojrzałego faceta stac na zapłacenie w reatauracji:classic_cool: dzis mnie na to stać by nie musieć korzystac ze sponsoringu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40....
zaproszenie na kolacje kobiety do porzadnej restauracji nie jest sprawa spnsoringu tylko etykiety, klasy i portfela Nie kazdej kobiecie imponuja pierogi z serem w barze mlecznym i dyskusje o nowym telefonie czy gdzie dzisiaj mozna zaimprezowac. Dwudziestolatkowie i panie po 40 to dwa tak rozne swiaty ze i nawet dobry seks nic tutaj na dluzsza mete nie pomoze. Sa jednak kobiety w tym wieku( znam takie) ktore emocjonalnidy i psychicznie nigdy nie dojrzaly i chyba takie panie lepiej czuja sie z malolatami bo czego maja szukac w swieice dojrzalych mezczyzn? to swiat dla nich niezrozumialy, ktorego boja sie jak mala dziewczynka gniewu ojca. Sa to czesto kobiety wychowywane przez samotna matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan po 40tce tzn że masz kontakt z kobietami, które takie płacenie powala na kolana?? tylko ci współczuć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan z doliny byczej
dojrzale panie sa swietne w lozku sam sie z taka spotykam z tego co wiem z mezem nie spi za czesto moze woli ze mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
v34.. dzieki za wspolczucie, wole zapraszac kobiety niz byc zapraszanym, to dla mnie przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdrrrrvvvvccccxbgh
dobrze powiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan po 40... v34.. dzieki za wspolczucie, wole zapraszac kobiety niz byc zapraszanym, to dla mnie przyjemnosc... nawet nie rozumiesz co pisze do ciebie :) Mnie zpłacenie rachunku za kolacje dziś juz nawet nie ruszy :classic_cool: i tu nie ma kwestii kto kogo zaprosi na kolacje :D:D Współczesne dojrzałe kobiety z charakterem nie muszą szukać sponsorów by poczuć sie kobieco :classic_cool: Bardziej działaby na mnie polny kwiatek podany spontanicznie niz wyreżyserowana kolacja w super restauracji:P I tej sponytancznosci zapewne szukaja w młodych męzczyznach dojrzałe kobiety...nawet tego seksu na łące bo staremu prykowi się już nie chce :P Wielu facetów w długich małzenskich związkach są kreatywni tylko wtedy kiedy chodzi o seks :) Ta kreatywnosc czesto sprowadza sie do klepniecia tyłka 2 godziny przed snem :O Istna porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 48484848
ja jestem dojrzała i nie lubie seksu a dla kasy zrobie prawie wszystko i mam młodszego faceta od 7 lat i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r23rr32r
dojrzała 48484848 no nic pani porostytutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzały po 40ce
dojrzała 48484848 ja jestem dojrzała i nie lubie seksu a dla kasy zrobie prawie wszystko i mam młodszego faceta od 7 lat i co??? Ale chwalisz się czy żalisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzalezyciexxl
dojrzala 484848484 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 48484848
hehe ani jedno ani drugie. Daje do zrozumienia, że nie zawsze chodzi o sex. Mąż mnie kocha za to jaka jestem i podobam mu sie fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×