Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Gość usa_outlet
Witajcie dziewczyny, przywiozłam sobie ze stanów swietny środek odchudzający, nie wiem czy oglądałyście kiedyś Jersey Shore, ale tam Snooki się na nim odchudzała, produkt nazywa się ZANTREX-3, czerwona butelka, to nie żadna reklama, po prostu wiem, że go nie ma w Polsce a ja mam 2 zbedne buteli. Zapraszam jakby którś była zainteresowana- piszcie na maila http://www.zantrex3.com link do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witajcie! Musicie pamiętać, że bez naszego zaangażowania nawet najlepsze środki nie będą w stanie nam pomóc! Zachęcam Was zatem do systematycznych ćwiczeń oraz odpowiedniej diety. Na stronie elavia.pl możecie znaleźć liczne propozycje ćwiczeń i sportów (http://elavia.pl/cwiczenia). Wybierz odpowiednie dla siebie, stwórz swój własny plan treningów i patrz jak cyferki na wadze idą w dół :) Zobaczcie, że to nie muszą być wcale żmudne ćwiczenia, na stronie jest wiele propozycji, dzięki którym chudnięcie staje się zabawą. Na stronie możecie skorzystać także z porady dietetyka. Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietaaaaa
Dziewczyny, zacznijcie odchudzanie od oczyszczenia organizmu. Toksyny są w dużej mierze odpowiedzialne za złe funkcjonowanie metabolizmu oraz zatrzymywanie wody w organizmie. Usunięcie toksyn reguluje przemianę materii, gospodarkę wodno elektrolitową oraz gospodarkę hormonalną. Nadmiar wody zostaje usunięty, a uregulowany metabolizm przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania ośrodka łaknienia. Jak już oczyścicie organizm, każda dieta się powiedzie. Pamiętajcie, by oczyszczać organizm tylko środkami organicznymi (typu Nopalina), na tym polega oczyszczanie, na usunięciu toksyn. Stosując środki chemiczne, tabletki, może i coś tam usuniecie, ale wprowadzicie równocześnie nowe toksyny, więc tylko zmarnujecie czas, pieniądze i nic nie osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssss
podnosimy temat bo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssss
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa w gore
kiwi -jagodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopsa w gore miło że tak pewnie piszesz na każdym topiku że kiwi = jagodzianka:D i rozumie że pewna tego jesteś tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Właśnie opracowuję nowe rozwiązania i prowadzę nietypowe badania w naszej branży w związku z czym jestem ciekaw Waszych opinii, bardzo proszę o odpowiedź na kilka pytań, które dla was przygotowałem. Każda osoba która odpowie na pytania otrzyma prezent, którym jest nowa dieta. Do odbioru zaraz po udzieleniu odpowiedzi. Pytania: http://bit.ly/16GcRKW Uwaga: odpowiedzi zbieram tylko 15 dni PS. Wkrótce dowiecie się jakie najczęściej odpowiedzi padły Pozdrawiam, Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa-slimgreen
oczyszczanie to można zrobic samemu. Ja cos takiego robiłam w zeszłym roku i polegało na 5 dniowym jedzeniu wybranych rzeczy. Mianowicie jadłam wtedy tylko warzywa, a z owoców jabłka i greifruty. Piłam dużo wody + zileona herbatę (tylko, że ona jest bardzo moczopędna). To co zauwałyłam: - bardzo się pociłam, strasznie, ale pot w ogóle nie miał zapachu - ) dezodorantów, - schudłam 2kg i potem nie przytyłam, - piersze 2 dni byly straszne, ale potem juz sie przyzwyczaiłam, - miałam potem mniejsza ochote na słodycze. Bardzo polecam taki 5 dniowy program oczyszczania, chyba tez sobie go zrobię bo mogłabym schudnąć z 5-6kg. Co prawda łykam zielona kawę, ale żeby faktycznie były efekty to najlepiej wczesniej oczyścic organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrica
teraz to chyba wszyscy tę kawę biorą. A czy ona ma kofeinę? Bo ja chętnie bym ograniczyła picie takiej normalnej, ale jednocześnie chciałabym mieć energię szczególnie rano. Napojów pobudzających nie kupuję bo strasznie niszczą organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9998
z tego co wiem ten slimgreen nie ma kofeiny, ale i tak pobudza. Tylko, że to chyba działa jakbyś wypiła napój wieloowocowy. Ja po siłowni funduję sobie takiego drinka i działa lepiej niż zwykła kawa. Slimgreen polecam, stosuję go właśnie łącznie z siłownią na którą chodzę 1-2 razy w tygodniu. Do tego spacery z psem i schudłam 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMałgo
ja nie stosuje tej kawy , ale za to pije herbaty figura detox, oczyszczaja organizm i zawsze to płyny jakieś. Kocham wogole herbaty zielone, wiec dla mnie sama przyjemnosc. Do tego dużu ruchu i zero pieczywa i alkoholu i waga leci jak szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×