Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nightmarrr

ile wazycie przy takim rozmiarze?

Polecane posty

Gość ja przy rozmiarze
46 wazylam troche ponad stowee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosilnel89
ja mam wzrostu 168 cm waże 54 kg moj rozmiar to 34-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konessserrrr
Idealny rozmiar dla kobiety to38. Dla KOBIETY, bo dziecko 34 może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdgsf
ja mam 173 cm wzrostu , waże 58 kg, i nosze spodni rozmiar 38/40 , bluzek ciezko mi dobrac i sukienek gdyz mam duzy biust i czasem nawet kiecki rozmiar 46 sa w biuscie za małe a reszta wisi, (biust 70F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja przy wzroście 163 cm ważę 54 kg rozmiar 36/38 z tym że ja mam szczuplejszą górę ciała i masywniejsze uda i tyłek. Dlatego ciężko mi też uwierzyć że ktoś o podobnym wzroście i wadze ponad 70 kg może nosić ten sam rozmiar. jestem w stanie zrozumieć że ktoś może ważyć powiedzmy 60 kg przy tym samym wzroście ale ponad 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulua
174 cm, 80 kg wagi, 36/38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165cm 70kg rozm.42-44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stkaAaaaa
Ja mam rozmiar 14 czyli 42. Ważę 85 kg ale mam raczej zwarta budowę ciała. W liceum przy rozmiarze 10 ważyłam 74 czy 73 kg i nikt nie mógł uwierzyć jak w tym ciele mieści się tyle wagi. Nawet Pani pielęgniarka dwa razy ważyła bo nie dowierzala . Co do mojego rozmiaru 14 to nie jest to ciasna 14 tylko w miarę luźna bo nie przepadam za obcislymi ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Ja kiedyś - czy. pół roku temu przy 75 kg rozmiar 42-44, teraz dzięki diecie z Oryginalnych Przepisów i oczywiście regularnych ćwiczeniach 63 kg rozm38-40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miarka123456
kg nie rowne kg :P tluszcz wazy mniej niz miesnie sama to zauwazylam jak zaczelam cwiczyc rozmiary malaly a waga sie podniosla o 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 164 i waże 49 , chciałabym przytyć 3 kilo i jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 KG A ROZMIAR NADAL 42...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletka203
Ja ważę 74kg i noszę bluzki 38-40 a spodnie 40-42 ;) muszę popracować nad nogami;) ważyłam 120kg i schudłam tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie przypuszczałam,że schudnę aż tak dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
86 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
86 kg 66lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
167 cm, 55 kg, rozmiar 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek93
160 cm wzrostu, 88 kilo, Rozmiar 42, bluzki i kurtki rozmiar 40. Ludzie nie wierzą,że aż tyle ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie piszcie głupio, że ktoś jest grubej kości i kości mu tyle ważą. Nasz szkielet waży ok. 5kg - jaka to jest proporcja do naszej wagi? Absolutnie żadna. Ktoś ma po prostu szybką przemianę materii, a ktoś od dziecka skłonności do tycia uwarunkowane genetycznie, lub złym odżywianiem w okresie dzieciństwa. Każda z nas ma również różne kształty- ktoś może być bardzo drobny, inna osoba zaś mieć większy biust, a jeszcze inna szersze biodra. Różnice, które nas dzielą zawsze są i będą, ale nie piepszcie głupio, że kości wam ważą 50kg, bo to jest totalna bzdura i absolutnie żadne usprawiedliwienie. A tak dla przykładu - w gimnazjum miałam koleżankę grubą jak pączuś. Każdy mówił, że ma tuszę, że jest grubej kości. W liceum schudła z połowy siebie i była normalną szczupłą dziewczyną z zaokrąglonym tyłkiem, przez co faceci wręcz na nią lecieli. No, ale wtedy już nikt nie mówił, że jest grubej kości. To co? odchudziła się z kości? Interesujące..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś wazny
ja mam wzrost 170 i waze 67kg rozmiar 28/34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 167 wzrostu i 65 kg ważę i noszę rozmiar 38 czasami koszulki 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knida
160 cm waze 67 kg , rozmiar ciuchów 36-38, chodze na siłownie 3-4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×