Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nightmarrr

ile wazycie przy takim rozmiarze?

Polecane posty

Gość malaonaona
Ja przy wzroscie 160 waże 55-57 kg po ciazy rozm. 38. Przed ciaza wazyłam 47-50 i w tym czułam sie najlepiej rozm. 34-36 . Eh tesknie za tym mam pracę siedząca i brak wolnego czasu przy tym na aktywnosc po za pracą. Eh mięc znow rozmiar 36 marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takim rozmiarze
to musowo cos kolo 100 kg, w tyle bym strzelala. Ja tez jestem zalamana swoja waga, kilka miesiecy sie nie wazylam, boje sie wejsc na wage;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssszzzzzzzzzzzaaaaa
164cm, 68kg, rozmiar 42, czasem 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeytulka
170 waga 65 rozmiar 38 -40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeytulka
zcasem gora 36 a to 40 to rzadko np spodnie jak te numery sa jakies inne zawyzone chyba zalezy jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deswata
do kogo to 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja aja
mam 167 wzrostu, rozm. 38-40 i waże 62kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 166cm i waze 68kg ostatnio w c&a spodenki rozmiar 42 bluzka rozmiar xl. Ogolnie ciuchy raczej rozmiar 40 badz 42 niektore bluzy i koszulki mam 38. Ale to wszystko tez zalezy od sklepu. Kazdy sklep ma inne rozmiarowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic19
Ja przy wzroście 163 ważę 68 kg a noszę 36/38 kiedyś jak ważyłam 72 kg to 38 był na mnie dobry a teraz jest lekko luźnawy ale da się nosić. Każdy z nas jest inny jeden może ważyć 70 kg, inny 60kg a jeszcze inny 50kg i wszyscy mieszczą się w ten sam rozmiar. Po prostu według mnie waga nie zawsze odzwierciedla wygląd i przekonałam się o tym na własnej skórze i dlatego uważam że wskaźnik BMI jest do niczego lepszy jest wskaźnik BF% lub WtHR. Bo bierze pod uwagę mięśnie,że każdy z nas jest zbudowany z innych tkanek (niektórzy są zbudowani z nieco cięższych bo nie mamy 100% pewności że to kości robią taką różnicę gdy kości przeciętnie ważą od 10kg - 13kg więc na to musi wpływać coś jeszcze i te osoby muszą się liczyć z tym że nigdy nie będą lekkie pomimo to że wyglądają szczupło i nie mogą porównywać się z innymi i według mnie nikt nie powinien tego robić gdyż każdy z nas jest indywidualnym przypadkiem ) i wzrost czyli liczy się wygląd ;) ale zdarzają się osoby o masywniejszych budowach (które nigdy nie będą miały smukłej sylwetki pomimo to że nie będą grube ale i tak będą ważyły trochę więcej ,muszą się z tym wszystkim pogodzić)dla których nie ma wskaźników i dlatego najlepszym sposobem jest zrobienie sobie badań na grubość tkanki tłuszczowej za pomocą specjalistycznego sprzętu i wtedy wiadomo ile kto powinien ważyć bo tak jak w internecie niektóre osoby piszą ile ważą albo jakie mają wymiary i pytają się czy powinny schudnąć a według mnie to jest kiepski pomysł gdyż inne osoby jej nie widzą i ich odpowiedzi nie są (według mnie) rzetelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 160 i ważę 102kg
rozmiar noszę 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróvkowy skrytożerca
Ja mam 175 cm i rozmiar 42-44, ważę75 kg. Kobitce o wzroście 165 i trochę większym rozmiarze dałabym tak z 70-75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montemonte
ja mam 170 cm,waże 82 a rozmiar mam 42-44 kolezanka ma 165 cm,waży 84 a rozmiar ma 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy wzroście 165 waże 48 kg,rozmiar 36 góra, 36-38 dół. Miesiąc po ciąży ważyłam 65 kg i wyglądało to tragicznie. Jak byłam w trakcie zrzucania wagi i miałam 53 kg to nie wystawały mi kości dlatego dziwne,że ktoś napisał że przy tej wadze kości mu wychodzą. Ale może to faktycznie kwestia budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenus
173 waze 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka przy 168cm
i 55kg była szkieletem - tzn nie byłą wąska, nadal nosiła rozmiar 38, ale kości jej zewsząd wystawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1i2o3t4r5
kazdy mezczyzna zeby wygladal dobrze i normalnie powinien wazyc koncowke swego wzrostu. np: 180cm wzrostu - 80kg wagi 170cm wzrostu - 90kg wagi itd itp kazda kobieta, zeby ladnie wygladala powinna wazyc koncowke swego wzrostu -10kg. np. 160cm wzrostu - 50kg wagi 170cm wzrostu - 60kg wagi 180cm wzrostu - 70kg wagi tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę w dół
160cm, 70kg, 38-40. A najdziwniejsze jest to, że największe powodzenie u facetów miałam ważąc nie 52kg a 60kg, nie mogłam się opędzić. Teraz musze zgubić sadło:/ będące efektem żarcia słodyczy bez opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_pppp
164 cm, 59 kg rozmiar: 36 - 38 - zależnie od producenta. Ubrania noszę raczej luźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160cm waga 92kg i chodze w rozmiarze 37:P takie ostatnio spodnie kupiłam tylko na rynku i fakt rozmiar 37 heh ale inna rozmiarówka a normalna noszę 46 czasem 48 to zalezy jakie spodnie :) tuniki nosze L, XL i nie sa obcisłe :) fakt mam duzy biust bo az "F" wiec biust i td robi proporcje :) Może koleżanka tez kupuje rozmiar 38/40 tylko ta rozmiarówka jest inaczej liczona heh :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskarinka
Jestem załamana :( noszę rozmiar 46, ale waga koszmarna 107kg! Nigdy tyle nie ważyłam, straszne. ćwiczę 4 razy w tygodniu, jem w miarę zdrowo i waga poszła w górę. Ktoś może powiedzieć, że zaniedbane to jest, może i było, ale 1,5 miesiąca naprawdę się staram i kicha wychodzi. Idę jutro na zumbę, może to jeszcze pomoże. Katastrofa i tyle. Idę ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rycz;) ja w 3 mies schudłam z 103 do 91,5kg:). Zbytnio się nie wysilając, od czasu posiadając słodycze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 165cm i nosze rozmiar spodni 38 a waze 58 kg i nie chce mi sie wierzyc, ze dziewczyna wazaca ponad 70 kg nosi taki sam rozmiar co i ja :) niektore spodnie mam rozmiar 40 bo lubie male luzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uwierz:D:D:D ja rozmiar 38 nosiłam przy wadze 65-68kg. I do tego dążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietomaniak
mam 170 cm wzrostu i waze 55 kg , chodze w rurkach 36 ( bo mam masywne uda i nie moge wciagnac 34 mimo tego ze 36 sa troche luzne , ale to zalezy od rozmiarowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×