Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pAnnaaaa2013

wesele bez kamerzysty??

Polecane posty

Gość gość
I to wszystko z płyty MDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia311
Moja siostra też się wahała czy wynająć kamerzystę ale w końcu się zdecydowała ale niestety wybrała najtańszego i ma teraz nagranie w kiepskiej jakości i kiepski montaż. Ja nie popełniłam tego błędu bo wybrałam kamerzystę z firmy "Bycze Filmy" i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z mojej pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kamery nie było. Nawet rodzice nie wyrazili chęci na weselny film. Nie, nie chodziło o pieniądze, ale w domu nie ma nawet DVD. Mało oglądamy telewizję, nie ma czasu na takie bzdury. Za to fotograf wziął sporo, no ale zdjęcia faktycznie bardzo ładne. Jedno na ścianie w sypialni wisi i przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bralismy zawodowego kamerzysty ani fotografa. Zdjec mam i tak mnostwo, bo znajomi potrafia robic, to samo z filmikami . I tak nie dajemy rady ogladac wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie miałam kamerzysty,stresują się przed kamerą a na własnym weselu chciałam czuć się swobodnie...miałam tylko fotografa...minęło 12 lat a ja nie załuję że nie było kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zainwestowac w kamerzystę na ślub - taki film w końcu to pamiątka na całe życie! wiele dobrych ofert znajdziecie na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem od samego początku wiedzieliśmy że na naszym weselu musi być kamerzysta. To nie tylko fajna pamiątka dla nas ale jeszcze i dla naszych dzieci a potem może i wnuków. Co do tego gdzie go znaleźliśmy to też na portalu tylko na www.slubiweselle.pl. Mają tam naprawdę dobrych do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że wesele bez kamerzysty to kiepski pomysł. Film ślubny może okazać się naprawdę niezwykłą pamiątką. Ale warto zatrudnić do tego kogoś pomysłowego i rzetelnego. Ja z mężem zdecydowaliśmy się na http://macheta.pl/ z Podkarpacia. Trafiliśmy tam na świetnego kamerzystę, który w pewnym momencie filmował ślub dronem. Dzięki niemu mamy przepiękny film z cudnymi ujęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt potem nie ogląda tych filmów, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, filmy z wesela to przeżytek, lepiej zainwestować w dobrego fotografa. My wybraliśmy Adama Kocimskiego i dziś z łezką w oku wracam do oglądania swojego albumu ślubnego. Takie zdjęcia lepiej oddają emocje niż film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kamerzysty ? nie ma mowy! My planujemy wybrać Studio Video Planner ;) mam nadzieję, że będziemy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak współcześnie!!!Za dwadzieścia lat:) :) :) to będziesz:)po trzecim rozwodzie,więc na co c***amiątka/film/kręcona przez kamerzystę z pierwszego przyjęcia weselnego.Nie dość,że wyblaknie to jeszcze będzie wku*****,a i kosztowała trochę ..Szkoda kasy,lepsze parę fotek,które mniej kosztują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina1l
U mnie byl tylko fotograf i nie zaluje :) Zdecydowanie wole popatrzec na ladne zdjecia niz ogladac dlugi i nudny film z wesela ;) A fotograf, ktory zna sie na rzeczy moim zdaniem potrafi lepiej uchwycic moment i emocje niz nie jeden kamerzysta :) U mnie pan Bartek (www.smokstudio.pl) spisal sie znakomicie i zrobil cudne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem smutno tak bez kamerzysty. Jednak film z wesela - jaki by nie był - to przepiękna pamiątka. Mam nadzieję, że kamerzysta z http://artofemotions.pl , którego zamówiłam za miesiąc na swój ślub stanie na wysokości zadania i nakręci nam wspaniały film, do którego będziemy wielokrotnie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też nie będzie kamerzysty, zainwestowalam w dobrego fotografa i foto książkę z tego ważnego dnia. Wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam kamerzystę, bo to fajna pamiątka jednak, za 20 lat będe oglądać z rozrzewnieniem, same zdjęcia to mało. Dobrze trafiliśmy, nasz kamerzysta był bardzo w porządku http://macheta.pl/ film wyszedł fajny, wszyscy sie cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że nie trzeba robić filmu z wesela. Większośc osob jest speszona przed kamerą. Natomiast warto postawić na dobrego fotografa, bo zdjęcia to świetna pamiątka na całe życie. My współpracowaliśmy z dziewczynami z fotografki.com.pl i mamy cudowne, bardzo klimatyczne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz co kto woli ,ale prawda jest ze oglada sie bardzo rzadko film z wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie mielismy kamerzysty. Teraz nie ogląda się filmów, a zdjęcia z wesela. Zatrudnilismy dziewczyny z fotografki.com.pl i musze przyznać, że mamy naprawdę piękne i klimatyczne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę słabe bez kamerzysty! przynajmiej według mnie. Ja mialam z i nie załuje. Cale moje wesele jak wspomnę to az mi się łezka kreci w oku, bo było wspaniale! Robiłam w hotelu Forum w Lublinie i było genialnie! Super obsługe mieliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za kamerzystą! Tez byłam w tym roku na weselu w Hotelu Forum! Było bardzo fajnie, pyszne jedzonko i fajna sala do tańczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często tak bywa,że duet video-foto to już przeszłość.Pary młode promują/ foto/ twierdząc,że /video/ to coś co nie do końca oddaje powagę sytuacji.Zdjęcia częściej są oglądane i to nie zabiera tyle czasu co ślęczenie:)nad przydługawym filmikiem:)No cóż wszystko się zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fotograf wystarczy, lecz być może to dlatego, że sam nim jestem! www.pawelbaranski.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli nie będziesz miala żadnych nagrań to za pare lat zaczniesz żałować. Fajnie nagrać ceremonie, jak się szykujecie, może życzenia od najbliższych, na Twoim miejscu poszukałabym kamerzysty z którym możesz uzgodnić że kręci tylko ślub i początek przyjęcia. Fajnych kamerzystów masz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×