Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłośnik nieogolonych

Czemu dzisiaj każda dziewczyna goli miejsca intymne na zero?

Polecane posty

Gość Ewikbbr
no ale Ty jesteś patologia to się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
to może ja sie wypowiem. Uważam że każda kobieta powinna golić swoja cipkę. Taka gładka lepiej wygląda. Aż chce się ją wylizać językiem. To się powinno tyczyć też facetów. Jest po prostu tak jakoś inaczej.... estetyczniej (i to wcale nie chodzi o mycie się). Kobieta która ma ogoloną cipkę jak i facet który ma łysego penisa powinni się myć codziennie. Łyse cipki na mnie mocno działają i budzą fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k 34
Mi się depilacja na absolutne zero nie podoba, ani u mężczyzn ani u kobiet. Wygolony na łyso facet wygląda wg mnie groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od zawsze tylko pasek bo włosów tam nie lubię,ale po chorobie zostałam zarośnięta,z ciekawości pokazałam się mojemu bo nalegał ale się podjarał, także nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawidamek😊

Osobiście raz w tygodniu (sobota) depiluję mojej Pani Cipkę ale w wymyślony przeze mnie wzorek. Zmiana wzorku jest b. rzadka gdyż trzeba przerwać depilację co najmniej na 2 tygodnie. Dodatkowo fryzurkę maluję henną żeby była b. wyrazista. Cały proceder trwa ok. 0,5 godz. Jest O.K. Moja Laska uwielbia ten rytuał

!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loook

nie ma żałośniejszego widoku niż facet z wygolonym na zero owłosieniem łonowym. Żenada. Jajka mają być tylko ogolone

A już najbardziej kretyńskow wygląda jak ma włosy na klatce i brzuchu, a podbrzusze łyse jak u dziecka. Nie wiem, oni się w lustrze nie widzą? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg

Bo tak najprościej, raz dwa depilatorem i gotowe, w ogóle się łachudry z naszymi uczuciami nie liczą 🤨 Na szczęście moja taka nie jest, ma paseczek, aczkolwiek wolałbym bobra i prowadzę w tym celu rozmowy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagus425

Panowie nie golić wąsów ani brody bo nabawicie się infekcji jamy ustnej.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mertini

Ja bardzo długo goliłam 9 lat na zero, dopiero od pół roku nie gole tylko przycinam. Mój mężczyzna woli mnie zarośnietą, ja jego też😉 mamy dość twardy zarost i minie pół dnia i czuć zarost jest to nie przyjemne dla nas 😅 a i też minęły mi infekcje od kiedy się nie gole a tak po basenie często coś złapałam, więc same korzyści nam to przyniosło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ło co sie rozchodzi

O jak wielkie jest zacofanie współczesnych kobiet...włosy łonowe to naturalna ochrona przed wszelkiego rodzaju zarazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×