Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baskse1aa

sztuczne kwiaty

Polecane posty

Gość JakaJolaTaka
Zależy jak są zrobione te sztuczne kwiaty. Na przykład green-designers robi coś jeszcze ciekawszego niż zwyczajne sztuczne kwiaty - ogarniają jakby sztuczne ściany. Nie wiem jak to wytłumaczyć, najlepiej byłoby wejść na ich stronę :D Polecam, można się fajnie zainspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedźcie stronę www.erena.pl, to dobra hurtownia kwiatów sztucznych. Kupujmy zwykle od nich, maja bogatą ofertę w przyjaznych cenach, dlatego szczególnie darze ich sympatią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne kwiaty niekoniecznie muszą być kiczowate. Wystarczy,że są wykonane z dobrej jakości materiałów i naprawdę potrafią wyglądać jak prawdziwe. Do swojego salonu kwiaty kupiłam tu https://pm-m.pl/ ,nikt nie zauważył,że są sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne kwiaty to dobra sprawa dla tych co nie mają czasu. Mogę polecić fajną hurtownię MAIK-POL, mają tam duży wybór i kwiatuszki sprawiają wrażenie naturalnych i żywych! Świetna jakość w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zamówiłam na bomm.pl kompozycje nagrobną z draceną. Nie byłam przekonana do sztucznych roślin, ale ta zachwyciła wszystkich. Jednak jak coś jest wykonane z dobrych materiałów wcale nie musi wyglądać tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne kwiaty są alternatywą dla tych , co nie mają czasu na dbanie o naturalne lub po prostu z przyczyn zdrowotnych nie mogą ich mieć. Wybór sztucznych kwiatów jest duży i można sobie dobrać naprawdę ciekawe ozdoby, niczym nie różniące się od żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
Dnia 9.11.2018 o 12:23, Milena156 napisał:

Ja ostatnio zamówiłam na bomm.pl kompozycje nagrobną z draceną. Nie byłam przekonana do sztucznych roślin, ale ta zachwyciła wszystkich. Jednak jak coś jest wykonane z dobrych materiałów wcale nie musi wyglądać tandetnie

Też korzystałem z ich usług. Warto polecić bo faktycznie nie ma się do czego przyczepić, a dzisiaj trudno o jakiś dobry produkt - szczególnie jeśli chodzi o sztuczne rośliny. Bomm daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Jak sztuczne kwiaty to tylko i wyłącznie z megasceny. Zamawiam od nich od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Wyglądają bardzo naturalnie. Dużo osób nie wierzy że są sztuczne :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×