Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

ogrocha/opryszczka przy ustach w ciazy

Polecane posty

Gość kamuub
wiekszosc dziewczyn Ci napisze ze nie, ale przez zwykla opryszczkę wargową obumarła moja ciąża w 9 tyg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnbhuja
a jakim cudem przez opryszczkę, jak tyś to stwierdziła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie w tym samym tygodniu co Ty. Mi lekarka kazała smarować sobie vratizolinem i przeszło. Też naczytałam sie niepotrzebnie rzeczy o ciąży obumarłej i tylko się przez to stresowałam. Wszystko jest okej. Groźna jest opryszczka narządów płciowych. Pozdrawiam:-) nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamuub
pare dni po tym jak wyskoczylo mi zimno bylam na usg- zwyklej kontroli i sie okazlo ze serce dziecka ni bije..... rozwoj zarodka zatrzymal sie dokladnie na tym dniu w ktorym mi to cholerstwo wyskoczylo. Lekarka na 99 % byla pewna ze to niestety przez ten wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka mówiła, że jeśli masz ją teraz pierwszy raz w zyciu, to jest grozna, bo nie masz przeciwcial, jesli ktorys z kolei, to nie ma zagrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Miałam opryszczkę gdzieś tak jak ty, gin powiedział mi, że w tak młodej ciąży nie jest to tak źle. O wiele gorzej jest mieć opryszczkę pod koniec ciąży, a przy porodzie to wręcz nie można mieć opryszczki. Przepisał mi Heviran, ale nie wzięłam, bo aptekarka powiedziała mi, że to nie bardzo w ciąży brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam opryszczke bedac w ciazy i stosowalam na nia plasterki compeed dostepne w aptece bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym zapomniałam-tak jak napisała Niko 123 groźna jest jeśli wyskoczy Ci poraz pierwszy w życiu akurat w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam i to kilka razy. Mi ginekolog za każdym razem kazał brać heviran, dlatego ze ten wirus w trakcie ciązy jest niebezpieczny dla dziecka i lek w tej sytuacji jest niezbędny, nawet jeśłi wyskoczy ci na ustach nosie, brodzie. Ważne ze wirus sie uaktywnił. Tez sobie myślałam a opryszczka spoko. Przypadkiem bylam u gina i jej powiedziałam, to powiedziała ze dobrze ze przypadkiem do niej zaszłam. Tak było u mnie. Syn urodził się zdrowy,ale co sie nerwów w ciązy namiałam to moje. Zauważyłam ze wyskakiwała w okolicach @ (kiedy powinna być) więc wyobraź sobie ile razy to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAniołka
Witam, jeśli ktoś piszę że opryszczka na ustach to w ciąży nic wielkiego. Grubo się myli.. ja straciłam swoje maleństwo. Dokładnie tydzień temu..W 12 tyg byłam łyżeczkowana.. :( a serduszko przestało bić koło 8tyg, wtedy miałam opryszczkę..lekarz powiedział, że na 99% przez to- organizm jest osłabiony do tego wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie p...na kolezanka pocalowala na powitanie z opryszczona geba a bylam w 16 tyg ciazy. Podobno jesli mialam wczesniej to nic takiego ale fakt jest taki ze tydz pozniej wyladowalam w szpitalu bo mialam skurcze co trzy minuty. Dziecko uratowane. Jestem w osmym mc. Polozna na szk rodzenia mowila ze jak ktos mial w ciazy to dziecko moze byc gluche. Zabije ja chyba jak cos bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×