Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

ile wytrzymacie bez seksu ? :)

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem, 2 lata? Teraz jestem mężatką i najdluzej to chyba miesiąc, nie wiem. Mu się kiedyś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata. od 15 roku zycia uprawiam sex z moim jedynym ukochanym mezczyna, bez sexu wytrzymuje max 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Jak byłem prawiczkiem, to wiele lat bez seksu wytrzymałem :) Teraz to pewnie maksymalnie 1-2 miesiace, wszystko zależy od tego jak życie sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak, bez seksu wytrzymuję już drugi rok, gdyż jestem obecnie sama natomiast bez orgazmu jest dużo trudniej i zazwyczaj raz na tydzień ulegam samej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja max tydzień, najczęściej wtedy kiedy mam okres, ale wariuję wtedy że szok!! Mój mąż za to może i miesiąc, co mnie prowadzi do frustracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Pytanie w temacie jest troche zle sformułowane. Jak człowiek jest zmuszony, to i całe życie wytrzyma bez seksu. A masturbacja to autoerotyzm, który tez jest forma seksu, tylko z samym soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegienta
Ja mam 42 lata i wytrzymuje bez seksu już prawie 1 i 1/2 roku bo on nie chce . właściwie to chce ale ja go nie podniecam. A staje na głowie prawie że.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubK0w
13 lat wytrzymałem i o tym nie myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41lat bez sciemy i jaj ale max moge wytrzymac jeden dzien,az mnie samego juz to wkurza. Rano obowiazkowo bo inaczej mam dzien spaprany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Bez seksu mogę wytrzymać długo. Kiedyś wytrzymałem ponad 2 lata. 

Inaczej z masturbacją. Po 3 dniach już mi tego bardzo brakuje. Zresztą po co odmawiać sobie największej możliwej przyjemności? 

Odkąd zacząlem się masturbować jako nastolatek, wiedziałem, że nigdy nie będę chciał "wytrzymywać". Wprost przeciwnie, masturbacja pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×