Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihihihihi

na wesoło

Polecane posty

Gość hihihihihi

Bronek ostatnio błysnął i opracował stosik rozprawek naukowych takich jak: Strzelanie z bata w próżni, a strzelaliśmy z bata,ja, mój dziadek i mój tata. Jak na kacu podejść tokująca perlicę mając do dyspozycji tylko drzwi od toi toja i spuszczone kalesony. Karmienie fok i waleni na podstawie długoletniej praktyki w rodzinie. Czy rozdygotany żyrandol może być miejscem wyuzdanych uciech? Kulturalne bekanie i puszczanie gazów w towarzystwie Jolanty K. Sposób rozwiązania NATO w kilku zdaniach podrzędnie złożonych. Bicie piany,kapcie i fotel bujany. Dęcie w róg i lecznicze okłady bigosem. Jak leglim pod płotem pokotem dojąc z Palikotem. Z ortografią na ty w wiklinie,pszonaku i trzcinie. Jak my przed zamachem z Tuskiem przetestowaly pancerną brzózkę. W kufai i walonach na salonach. Karmię starą nabierając śledzie gitarą. A gitara taka stara jak stara. Jak z Palykotem po Wołdze gnaliśmy wódolotem. Putin ze mną szedł w konkury aż mi z upy poszły wióry. Jak ustrzelić kuraka trzymając jedną ręką flintę w drugiej dzierżąc ptaka. Z moją głodną starą nie rozstaje się z gitarą. Mam walonki i bat-chcę zadziwić świat. Koszerne zabawy z Pacem*,przed,w środku i za pałacem. Rankiem,gdy echo niesie po rosie,swobodnie dłubię tym samym palcem pierwej w upie a potem w nosie. *Pac-pełne nazwisko Pacewicz ,redaktor GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×