Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
możemy się spiknąć na meila,zaręczam iż nie jestem 50letnim zbokełe na rentzie,a grzeczną małą łiłą.:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
a co jesli sie okaze ze juz sie gdzies poznalysmy i sie wcale nie lubimy? :classic_cool::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniam sie ja idiotka O koorwa, chyba się wybiorę, może poznam tam samtza, który jest mi przeznaczony tak jak Garę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
mikojan wedle mych aktualnych planow tam bede :classic_cool: o ile cos mi do łba nie strzeli i planow nie zmienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniam sie ja idiotka Ja żeby się tam pojawić to musiałabym siedzieć już w samochodzie jadątzym do stolnitzy. Dlaczego wszystkie hot eventy są w soboty 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ja byłam niebezpiecznie blisko poprawki z matmy i chemii,ale wyszłam z tego z gracją i szykiem :classic_cool:🖐️ 2 tygodnie zapiertalania i zaliczania wszystkich sprawdzianełów opłaciły się,wakatzje mamwolne i z lubością rozkoszuję się czytając info na stronie mojej szkoły : "EGZAMINY POPRAWKOWE DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH LO" I z parszywym uśmiechem wyobrażam sobie siebie samą obijajątza się na kafe,podczas gdy inni będą walczyć o promotzje do następnej klasy litzealnej.:classic_cool: Holenderkełe nie jest do końtza taka naturalna,bo nakładana siebie fool kosmetyków i innych mazideł,jest profeszynal mejkap artist i to jest jej paszyn,wszystko fajnie ale ona bez koopy cieni jest piękna 😭 a ma tendentzję do przesadzania z mjkapemi wtedy wygląda jak istne papugełe,aja mam ochotę piertolnąć ją w jej zakooty boski łeb opatuolny długimi włosełami,które katooje farbąod ponad 10 lat.😭:classic_cool: Ja teżprzesypiam ten czas,nie warto zarywatź notzy dla takiego pierdolamento,ale że potrzebuję minimum 10h snu,to potem wychodzi szyduo ss fforka.:classic_cool: Beatka i mięsny jeż to było tzoś,moja kolejna faza.:classic_cool: Nasza łączność telepatyczna jest momentami wkoorviajątza,ale jak zwykle,są też pozytywny i inenmięsne jeże.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ujawniam sie ja idiotka- jeśli tak bedzie,to najprawdopodobniej oznacza to,iż bóg tak chciał.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
mikojan jutro na krolikarni bedzie incepcja i pewnie tez tam pojde :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
zakuta wykalaczka a jesli nie bog to pewnie ki diabeł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
diabełma często nietzne plany,więtz zapewne po smiertzi i tak spotkamy się w czeluściach hadesu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
no tak, z naszymi zytziorysami zapewne tylko tam nasze miejsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię platzki, może nie wyrzygame :classic_cool: Kootziapa Moje nieistniejątze instynkte macierzyńskie jest z Ciebie dumne, mam nadzieję, że los nie zemści się na Twoim parszywym uśmiechełe i nie rzutzi Ci kłody pod Twoje nogi na szczudłach łamiątz na przykład Twoje obcasełe 😭:classic_cool: Koorwa, profeszynal mejkapełe artistełe 😭 Gdybym miała taki fach w ręku to pewnie moja fatzjata nie straszyłaby ludzi wędrujątzych bezmyślnie przez Warszawę. Niestety moje rętze są stworzone do innych rzeczy i innych tzelów, więc pozostaje mi przybieranie zielonych kolorów zazdrości, bo Holenderkełe ma za dużo darów od losu :classic_cool: 10 lat farby na włosełach, będzie łysa na starość :classic_cool: Kolejny symptom mojego starzenia się, kiedyś też spałam minimume po dziesiętź godzin, dzisiaj wystarczy mi osie, za dziesięć lat pewnie będę spała trzy 😭:classic_cool: Groont to znaleźć we wszystkim dobre strony, więc telepatyczna łączność jest całkiem w pytę. Choojowo byłoby gdybyśmy miały rozmawiać telefonicznie i nie mogłybyśmy się do siebie dodzwonitź, bo wybierałybyśmy numere w tym samym momentełe :classic_cool: ujawniam sie ja idiotka Inceptzja! Koorwa, ja to chyba naprawdę muszę wyjść z domu i zobaczyć czy istnieje żytzie poza kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nawet tak nie mów,ona nie może wyłysieć 😭 ale jest goopia,bo powiedziała,że naturalnie ma brązowe włosełe,co czyni ją szatynkełą,dodatkowo podejrzewam ją o farbowanie brwi,bo na początku kariereły miała ciemne :classic_cool: no tzóż,pozostaje mi żałować,że nie powiedziałam jej tego na żywo,ale jak tylko ją zobaczyłam,to byłam w stanie wydusić z siebie tylko "ken ju hjug mi and sajn dys foto?' :classic_cool: po czym poklepała mnie po doopie,więtz nie wiem czy to miało oznaczać sympatię czy miało na tzelu zmotywować mnie do diety i zrzucenia kilku kilogramów z doopska.:classic_cool:🖐️ Holenderkełe dostała nawet sekond dżoba jako mejkap artist,ciekawa jestem ile doi z tej fuchy i gdzie to czyni,bo wtedy miałabym z głowy szukanie jej na oślep,wiedząc tylko,że ma chate z balkonem.:classic_cool: Jeśli miałoby mi wystarczyć 8h snu,to chcę już bytź stara,to egzystowanie z piętnem minimum 10h snu jet z lekka hooyowe😭 Ratzja,jak dobrze że ty i ja wszędzie widzimy ploosy.:classic_cool: ujawniam sie ja idiotka- krolikarnia skojarzyła mi siez bytziem krolikełem doświadczalnym i wycinaniem matzitzy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ale zayebiście mi się coole ułożyły:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Nic się nie bój, nawet jak wyłysieje to razem z Naoim Campbellełe zrobi sobie przeszczep włosia końskiego i z powrotem będzie miała piękną grzywełe :classic_cool: Jak ja bym spotkała na żywo fletzistę to chyba z uciechy zagrałabym na jego fletzie :classic_cool: Daję tym samym do zrozumienia, że wtzale się nie dziwię, że nie dałaś rady zwrócić jej uwagi, bo w takich sytuatzjach nie myśli się o piertołach tylko od razu przechodzi do czynów i robienia foteł :classic_cool: Musisz mieć motzno ponętną doopę, pewnie do dzisiaj marzy o jej matzaniu, więc jestem za optzją sympatii :classic_cool: Choojowa sprawa, jak już ją znajdziesz to chętnie wybiorę się z Tobą na szturm jej mieszkania und miejsca pratzy, może z litości permanentnie zaszpachluję mi fatzjatę i mój Garę zostanie ze mną na wieki jak Bumblebee z Samem Witwicky'm 😭:classic_cool: Popierame, tzo za dużo to niezdrowo, jeszcze kilka lat i zaczniesz tzierpieć na bezsenność :classic_cool: Coole zawsze cool :classic_cool:🖐️ Garę Który to już z kolei ten Twój ideał? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
chyba trzeci :classic_cool: ale pod względem preferencji dotyczących wyglądu und zainteresowań - pierwszy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę O koorwa, jestem za Czkawełą i Paltzem :classic_cool: Mój wygląd und zainteresowania są takie pospolite, że lada dzień znajdziesz tu swój kolejny ideał, a ja kolejnego nie znajdę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
no właśnie nie znajdę :classic_cool: ciężko o sympatyczną, wyluzowaną und zabawną brunetkę z długimi włosami o takich preferencjach jak Ty :classic_cool: większość to sztywne nudziary, które myślą, że są pępkiem świata :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Własnie przypomniałaś mi tzo holenderkełe niedawno odjebała z grzywką,a mianowitzie na twitterełe dała fote w grzywtze,wprowadzając tym boolwers und szokełe,a mojej reaktzji nitz nie opisze lepiej,jak to: http://nooooooooooooooo.com/ :classic_cool: jednak po godzinie torturowania swych followersów,dała nowe fotełe i okazało się,że była to tylko grzywkowa peruka,więtz wszyscy odetchnęli z ulgą i poszli spatź:classic_cool: Musisz obczaitź daty jego koncertełów w polandzie,chodziaż znajątz szczęscie naszego kraju to większość zayebistych zespołów okrąża nas szerokim łookiem,na szczęście holenderkełe do takowych nie należy.:classic_cool: Na którym fletzie byś zagrała:classic_cool:?bo podejrzewam,że myslisz tylko o tym który leży w przyczeptze obok tourbusa razem z resztą sprzętu grajątzego.:classic_cool: Polemizowałabym odnośnie mojej doopy,ale pochwalę się,że holenderkełe jak podeszłam do niej drugi raz,wyszczerzyła zęby w uśmiechu i powiedziała 'oh,my favourite one' zanoszątz się przy tym zayebistym ,śmiechem,i szczelajatz mi tzałuski na odległość,oraz robiąc inne śmieszne goopie minki.:classic_cool: Pochwalę się po raz drugi i dodam,że z innymi pozowała do foteł niczym manekin ze sztucznym wyrazem gęby i widocznym szczękościskiem.:classic_cool:🖐️ Jestem przeonana,że gdyby zaszpachlowała nam fatzjaty swoimi profesjonalnymi badylami do nakładania cieni,pudrów i różu,to byłybyśmy drugimi nayzajebistszymi laskami na świetzie,zaraz po niej.:classic_cool: Tylko czekam na ten moment,gdy wystarczy mi 7 siedem bądź osiem godzin snu,a na starość rzeczywiscie cierpi się na bezsesnność,sprawdzone und potwierdzone na przyładzie mojej babtzi.:classic_cool: tylko ,że wtedy już nie jest tak fajnie,bo w tym wieku nie ma się już za hooya siły i tylko siedzisz i gwałcisz pilotełe od tv.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, jestem motzno wzruszona i łzy suną po mojej fatzjacie jak Boeing 747 po pasie startowym 😭❤️:classic_cool: Z kafetełe nie utziekam, z Warszawy nie utziekam, umrzeć nie zamierzam, więc mam Cię na oku i jeszcze potwierdzę swoją teorię, że zaraz przygroochasz sobie pannełe, a ja umrę jako stara roora z kafetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
nie, już z tym kończę :classic_cool: znalazłem swój ideał i czas się ustabilizować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Mam z nią tzoś wspólnego, bo też sobie niedawno odpiertoliłam grzywkę, która była kompletnym niewypałem, teraz nie chce rosnąć, więc jak patrzę w lustro i muszę ją ciągle spinać do góry małymi spinkami żabkami to reaguję tak samo jak Ty na widok grzywiastej Holenderkełe :classic_cool: Szkoda, że moja nie była sztuczna, ale ja to prędzej skołuję sztucznego tzytzka niż sztucznego włosa 😭:classic_cool: Kontzertował ostatnio na Ślązku, a ja goopia, niewierna tzipa przespałam! Kontzertował też w Warszawie, ale wtedy nie słuchałam jego zespołe. Facepalmełe :o:classic_cool: Na każdym fletzie jaki ma, a ma ich kilka w różnych rozmairach, nawet jeden trzyma w gatziach, ale na tym przecież bym nie zagrała na pierwszym spotkaniu... ... serio :classic_cool: Może ostatecznie Twoja Holenderkełe Cię zaadoptuje zaraz po tym jak podwiążesz jej jajnikełe und operatzyjnie usuniesz matzitzę? :classic_cool: Koorwa, to koniecznie trzeba się wybrać do Niemietz, wtedy samtza mam jak w garści. Do czasu aż nie zobaczy mojej mordełe bez holenderskiego mejkapełe :classic_cool: W najgorszym wypadku skorzystam z motzy blond siksy Wery, której wideło na Youtube mi przesyłałaś :o:classic_cool: Moje babtzie w soomie mają tak samo i jak na to patrzę to nie planuję być stara, bo tzo to za żytzie bes snu i bez siły na kafetełe :o:classic_cool: Mój Garę! Pomiziałabym Cię za uszkiem und po klatzie gdybym tylko mogła 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
nakręcasz mnie coraz bardziej 😭:classic_cool: czemu nie studiuję w Warszawie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Spinki żabki są zayebiste,chodź powodują u mnie stany lękowe ponieważ nie znoszę mieć włosów upiętych czymkolwiek,ale sątak bezdennie goopie,że to aż urocze.:classic_cool: Szkoda,że nie miałaś grzywkowej perookeły jak holenderkełe,wprawdzie nie wiem po tzo ona to zrobiła,być może aby nas powkoorwiać lub co gorsza zmienić look,bo w sumie od 10 lat popiertala w tej samej fryzurełe,co nie zmienia faktu,że wygląda w niej niesamowitzie i nie potrzebuje żadnych zmian.:classic_cool: Ja z kolei w grzywtze wyglądałabym jak skończony tzep i rekin młot,mimo że jako dzietzo popiertalałam w grzywtze i wyglądałam ładnie,+jednak biorątz poduwagę moją obesję na pkcie czesania grzywkełe nie wróży nitz dobrego.:classic_cool:😭 Koorva,ty przegrańtzu.:classic_cool:miejmy nadzieję,że wrótzi szybko i da popisowe szoł ze swoim fletełe i tobą w roli głównej.:classic_cool: tylko czy garełe się nie obrazi za zdradę?😭 Mam cichą nadzieje na adoptzję od 13 roku życia,moja 18stka zbliża się wielkimi krokełami,a ja nadal jestem w czarnej doopie wsprawie mojej adoptzji,jednakże nadal mogę mieć tą nadzieję i napisać bestseller na podstawie tej niesamowitej historii:classic_cool: Mam jeszcze jedną lampootzerę makijażową,ktora jest mniej śmieszna od wery,ale tak samo goopia i tępa,i w tym przypadku wtzale to nie jest urocze.:classic_cool: Żytzie bez kafe to nie żytzie,i dlatego nie mogłabym być holenderkełe,bo w holandii nie ma odpowiednika kafe😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę A czemoo ja nie studiuję na KULoo? 😭 KUL. Cool. :classic_cool: Żytzie bez Ciebie będzie takie choojowe! Pozostanie mi reanimatzja mojego wała z kołdry metodą usta-usta i wmawianie sobie, że co notz miziam Twoje sekzowne tziało i matzam Twoją samczą twarz 😭 Kootziapa Też mam spinkowe stany lękowe! Ale musiałam je przezwyciężyć po tym fejlu z grzywunią, która zamiast dodać mi seksapilu samej Kleopatrełe to dopiertoliła mi stylizatzję na loompa z czwartym stopniem niedowładu twarzy :classic_cool: Piękne kobietełe nawet w jednej fryzurze nigdy się nie noodzą, więc dobrze, że grzywka była tylko dowtzipasem. Niby prawdziwe fanełe zaaktzeptuje wszystko, ale lepiej się nie narażać psychofanom jej fatzjaty :classic_cool: Rekin młot, o koorwa :D:classic_cool:🖐️ Dzietzi w grzywkach zawsze są w pytę. Ja nie miałam grzywki w dzietziństwie, ja byłam grzybem z fryzem upiertolonym od garnka :o:classic_cool: Jestem pewna, że zanim fletzista wróci do Warszawełe to Garełe do tego czasu zamieni przerzutzanie węgla na przerzutzanie walizek w busie zmierzajątzym do stolnitzy i na koncertełe fletzisty pójdziemy razem to będzie mnie pilnował :classic_cool: Koncertełe w towarzystwie dwóch fatzetów mojego żytzia, marzenie 😭 Może Holenderkełe nie jest jeszcze gotowa na adoptzję córkełe. Bądź cierpliwa, zanim ukończysz trzydziesty rok żytzia to pewnie się do Ciebie zgłosi, wtedy adoptzja nie będzie już realną adoptzją, ale jeden chooj, bo liczy się gest :classic_cool: To widzę, że mam jeszcze szanse i jak Holenderkełe und Wera nie znajdą motznych na moje ryło to zawsze mogę liczyć na inne mistrzynie pędzlowania :classic_cool: W Holandii mają zioło. To prawie jak kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
najpóźniej w listopadzie wpadnę do Wawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Koorva,to przeyebane,ale wnioskuję,że zrobiłaś sobie grzywkę z powodu wysokiego czoła,którego już bez dwóch zdań ci zazdroszczę.😭 Chyba że się mylę i był to tylko efekt twojej zapijaczonej mózgownitzy,wtedy ponownie trzymam paltze grzebaltze aby odrosła jak najszybtziej.:classic_cool: Właśnie psychofanełe aktzeptuje wszsytko i odnosi do skali glorii i chwały,a prawdziwe fanełe ma swoje zdanie i mózgownitzę,aby w odpowiednim momencie zareagować i yebnąć delikwentze wirtualnie w łeb.:classic_cool: Byłam popiertolonym dzieckiem,pewnego dnia,podczas gdy moja ciotka zmieniała pieluszkełe swojego bachorkełe,ja paradowałam po chacie w masce słonia tańcząc tanietz deszczu,a ten wspaniały moment został uwieczniony na zdjęciu.:classic_cool: raz w życiu miałam garnkełe na łbie i wspominam to wydarzenie niezwykle traumatycznie:O holenderkełe też miała takiego pseudogarnka,ale na tej fotentzji ma fatzjatę zasłoniętą zabawkowym aparatełem,więtz nie mogę otzenić jak się to wszystko razem komponowało.😭 Kontzertełe w tertzecie,to jest to!:classic_cool: Gdy ukończę trzydziesty rok życia,to holenderkełe stanie się zaryczaną czterdziestką ze zmarchełami,chodziaż z taką fatzjatą to nie ma tzo ryczeć,tylko dziękowatź że się taką wogóle otrzymało.:classic_cool: Szansa zawsze jest,ewentualnie możesz przywdziać maskę 'buga buga' eustachego z chojrakełe i tak popiertalać po mieście.:classic_cool:🖐️ W holandii mają wszystko.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listopadełe to poderwiesz jakąś sekzowną loszkę ze swojej uczelni wyższej, której fotełę wysyłałeś Paltzóffce :classic_cool: Będę musiała udzielitź wam błogosławieństwa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
nie poderwę :( chciałbym Cię poznać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×