Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Biest O koorwa, ma zdrowie babka. Trzeba ją było nagrywać, bo w normalnym stanie raczej by tyle nie przegadała, a domyślam się, że tworzyła motzarne teorie :classic_cool: Dobrze, że istnieje usypiacz w postaci alkoholu, przynajmniej nie trzeba wołać anestezjologa :classic_cool: Kootziapa Holenderkełe i inne fletzistełe grają tylko w radiu z internete typu Open fm und Hitsound fm :(:classic_cool: O koorwa, otworzyłam mejlełe i lookałam łapiątz ślinę do słoiczka. Ale tziałka, łącznie z Holenderkełe! Ja piertolę, szarpałabym jak studente kebabore 😭 A dzienkujątza Holenderkełe jest hot :classic_cool: Całe szczęście, że Cię poznałam, bo bez Ciebie i bez Garę nie dotzeniłabym swojego platfoosa na klacie :classic_cool: Za fagasełe ja się chętnie zabiorę, mogę mu grzebać wszędzie i wiązać wszystko. No może bez przesady z tym grzebaniem, ale mogę :classic_cool: Tak myślałam, że to ten, bo tak się rzooca w oczy, że od razu można stwierdzić, że ten kolo nie jest zwykłym gitarzystełe. Farciarz piertolony. Holenderkełe też :classic_cool: Alem zazdrosna, mimo że nie słuchałam jakoś namiętnie to dałabym się pociąć za koncertełe 😭 Przegapiłam Machine Headów und Slayera, więc Holenderkełe by mnie pocieszyła 😭 Ja urodzę jedynie dzietzię Garę, ale to dopiero za kilka długich lat :classic_cool: Bo nawet nie czytam tych topełe macierzyńskich, a już wiem, że to choojowa sprawa 😭 Garę 😭 Jestę Joannełe, jak ta peezda od "sześć dziefczyny", znaczy Krupa 😭:classic_cool: Ty pewnie Grzegorzełe lub Michau :classic_cool: fajansiarz Bomba jest w pytę, nie wiem czy to powód do dumy, że śmieszą mnie te w chooj lotne żarty, które są tam zawarte, ale lubię :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
KB jest zajeebisty, jestę wieeelkim fanem, uczę się tekstów na pamięć i oglądam każdy odcinek po 10 razy :classic_cool: wszystkie Dżoany które znam to zajeebiste loszki :classic_cool:😭 ps: jestę Paweł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, podnietzniłam się ❤️:classic_cool: Pasowałbyś do mojego kuzynełe, ale oboje nie jesteście gejusami, więc musisz zadowolić się mną :classic_cool: Ja się nie uczę na pamięć i nie oglądam po 10 razy, ale i tak jestem zajeebista :classic_cool: Każdy Paweł, którego znam to tziacho 😭:classic_cool: fajansiarz Wiedziałam, że jestę wśród swoich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jesteś! Jak będzie trzeba, to nawet potrzymamy Ci głowę przy rzyganiu, wytrzemy pot z czoła i wylejemy nocnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
dla Asi zrobiłbym wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam mam łikęd pełny wzruszeń! Jak tak dalej pójdzie to zamontuję sobie rynny na policzkach, żeby kwas siarkowy zawarty w moich łzach nie niszczył mojej zniszczonej tzery 😭:classic_cool: Powinnam uczcić moje żytziowe sukcesy, ale nie mam czym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
ps: mam sentyment do tego imienia :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Ja mam sentyment do Pawłów, bo tylko Pawłów poznaję :o:classic_cool: A właściwie tak sobie wmawiam, bo niestety kafeterianie nie chcą mi się przedstawiatź, więc z góry zakładam, że Paweł. Pawły som w pyte :classic_cool: najokim Pozdrawiame, nie bierz mojego nickełe od tyltza, zboczoochu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, symetrycznojajowe bliźniaki? Można było się tego spodziewać... Skoro jedno z nich trafiło na kafe, to tylko kwestią czasu było, kiedy zawita tu drugie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę bliźniaków, wystarczy pasztetełe na tym świetzie :classic_cool: najokim Zapewniam, że na jednej się nie skończy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
chciałbym Cię mieć tylko dla siebie Dżoano :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki to błogosławieństwo, choć na początku trzeba przyznać, że jest 2 razy więcej srania, szczania i darcia ryja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
ale jesteś wulgarny :classic_cool: myślałem że ci porządni tacy nie są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najokim Konesere prawdziwego pasztete to ze świetzą szukać 😭:classic_cool: Garę Ja Ciebie też. Motzno 😭:classic_cool: fajansiarz Więc nasza mamełe musiała mieć przeyebane płodzątz dwa symetrycznojajowe bliźniakełe. Moją mamełe jest Paltzówka, po latach się dowiedziałam, że mam bliźniaczą siostrełe, skoorwysyństwo Paltza nie zna granitz :o:classic_cool: Bo że syjamską mam to wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam w swojej wieży na Pawełe, tylko jego pokaźny, rycerski miecz jest w stanie mnie uratować :classic_cool: Jak wychodzę z domełe to ludzie reagują ewakuatzją tylnymi drzwiami. Mam syndrome Czkawki wpadajątzej na kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlosele juz odpowiednio dlugie wyhodowane? co by mial po czym sie wspiac na wieze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
a będę musiał stoczyć walkę z jakąś mityczną bestią? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę im brakuje, ale zanim boski Garę ruszy swoje sekzowne doopsko to mi już nawet włosy na klatzie urosną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
kierrwa, to trzeba będzie zaopatrzyć się w bardziej zaawansowany sprzęt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....cipcia....
Obrzydliwele:o Zaraz sie tu beda ruchowaly:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
nie martw się, dzisiaj będę przy Tobie, bo tydzień temu przewaliłem zbyt dużo hajsiwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×