Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Garę 😭 Po części to dobrze, w Warszawie byś uskuteczniał choojową wegetatzję i stracił na swojej zajeebistości :classic_cool: A mi zazdrościłoby tzałe żeńskie kafetełe, które pewnie marzy po notzach o takim samtzu jak Ty 😭:classic_cool: Od chodzenia nad wodę wolałabym chodzenie na wódę, ale domyślam się, że wóda wpisuje się w optzję: "wszędzie" :classic_cool: Och Pawełe, prodżektuj teleportełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
w sumie, pociągiem mam tylko 1,5h do Warszawy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
chodzenie na wódę wliczą się w chodzenie na imprezy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociąg dojeżdżajątzy do Warszawy w 1,5h to prawie jak latajątzy spodek przemierzajątzy kosmos :classic_cool: 1,5h to nitz, w tyle to ja sprzątam :classic_cool: Faktycznie, nie zauważyłam imprez, to pewnie dlatego, że na ostatniej byłam dwa lata temu, więc wyparłam ich istnienie z pamiętzi. Ale impreza z Garę musi być w pytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
o tak [cool[ gdybyś zobaczyła film z mojej studniówki... :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Koorva,26 strona,holenderkełe była w tym wieku rok temu.:classic_cool:😭 Za to ja dostałam prawdziwej histerii i zaczęłam się dusić ze śmiechu przez tzo moja fatzjata przybrała kolor soczyście czerwony,dzięki czemu wyglądam teraz jak idiotka.:classic_cool: chodziaż nie,po prostu wyglądam jak ładne dziewcze ozdobione niedelikatnym rumieńtzem :classic_cool:🖐️ Wtzielaj plan póki jesteś na siłach i wolna od oopojenia alkoholowego,zapomniałam dodać to kilka godzin temu,ale 'Mikojane bez alkoholu to smootna morda, depresja und samobój' wiedz,ze nie jesteś sama :classic_cool:🖐️😭 Słowo SPUTNIK wzbudza we mnie same pozytywne emotzje.Krzyczałam to słowo namiętnie w szkole podstawowej.:classic_cool: Ten tzytat rozpiertala wszystkich,ktorym go pokazuję,także znam to uczucie.:classic_cool: Miłość do mojej fatzjaty objawia się tylko i wyłącznie,gdy foteły spełniają wymóg dobrego zdjęcia,czyli pacz post wcześniej,i tylko jak widzę ją na owych fotełach,inaczej łapię wkoorva.:classic_cool: A przed typami z aparatami też uciekam,bo hooltaje nie przestrzegają podstawowej zasady jaką jest "dobre światło+ udany mejkap+właściwa mina+należyte ułożenie włosełów+prawidłowe ustawienia aparatu= dobra fotentzja" 😭 Nie mogę już skanować niczyich tzytzów,bonie mam soczewek 😠 a pozatym wpędza mnie to w stany depresyjne und lękowe :classic_cool:🖐️ z wyjątkiem holenderkełe,bo ona oddziałuje na mnie niezwykle pozytywnie,ale czasem nosi ciuchy ktore dodatków zmiejszają jej tzytz,wprawdzie ja też popiertalam wczarnych ciuchach które nieubłagalnie zmniejszają tzytz,ale ja jestem jeszcze młoda i goopia,a ona stara i goopia,a to już różnitza.:classic_cool: Wszystko tzo sobie o mnie wyobrażasz otzeniasz w pytę und gut,ale nie wiesz ile twoje wyobrażenia mają związku z rzeczywistością,chodziaż mam nadzieję,że dużo.:classic_cool: Ja z tobą też.:classic_cool: Oraz piszą do siebie piosenki,no doobra przesadziłam,kilka razy gitarzystełe i holenderkełe napisali o sobie piosenkełe,są ichjakoś ze dwie,może więtzej może mniej.:classic_cool: Gdybym nie była zakutą wykałaczką,to dałabym sobie nick 'pies kukułka' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dorzuciłeś kolejny tzel do zrealizowania na moją listę tzelów do zrealizowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
w środę muszę przyjechać do Warszawy, aby pokrzyżować plany empikowtzowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie otworzyłam Tymbarkełe, które postanowiło być pocieszytzielem niczym Fajansełe i na kapslu umieściło: "Marzenia się spełniają" :classic_cool: Ciekawe kiedy spełnią się moje związane z Pawełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
całkiem sporo osób mówiło mi, że mam groźne spojrzenie :D:classic_cool: czy to by wystarczyło, aby uciekł? :classic_cool: a co mam powiedzieć o Tobie? 😭 samitza moich marzeń! mało która interesuje się militariami i lubi od czasu do czasu ponakoorwiać w coś na kompie :classic_cool: a do tego jesteś brunetką z długimi włosami 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
będę za niedługo :classic_cool: idę się wykąpać i ogolić, bo już mam zbyt długi zarost 😭:classic_cool: będę o Tobie myślał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zupełności wystarczyłoby, mógłbyś go przy okazji lekko sztoorchnątź, a podejrzewam, że leżałby znokautowany na kostce brukowej :classic_cool: A ja pierwszy raz spotykam fatzeta, który jarałby się tym, że ja się jaram militariami und grami i jestem długowłosą brunetką[ beksa]:classic_cool: Zawsze słyszę, że jestem babochłopem, bo baba nie jara się wojskiem, a już tym bardziej nie gra w gry inne niż symulator kuchni :classic_cool: Nie zatnij się i nie utop, bo nie wiem tzo bez Ciebie zrobię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭* Rętze mi się trzęsą i za dużo tych spatzji stawiam, albo miłość, albo syndrom odstawienia alkoholu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ja piertolę,info z ostatniej chwili,holenderkełe ma melanż i dodała fotełe z winiaczem,o koorva,pewnie to jakieś zayebiście drogie i smaczne 😭 a obok widać kawałek jej fagasa,o ja piertolę,nie moge,od kwietnia nie pokazala się z winem :classic_cool: http://instagram.com/p/OPNjkFGPoP/ chyba,że to sok wiśniowy rozrzedzony wodą do uzyskania odpowiedniej barwy,chodziaż napisała 'cheers' :classic_cool: ale!to znak,że nie jest zafasolkowana,bo jakby była,to nie mogłaby pitź alko :O:classic_cool: Ja piertolę ,nie wyrabiam! :classic_cool::D:D:D:D Ale w tym niebezpiecznym momentzie garę przybiegnie i cię uratuje,gdyż jesteście bliźniaczymi płomieniami i porozumiewatzie się bez słów i tego typu pierdół :classic_cool:🖐️ Miałam dużo słów,teraz też mam dużo słów.to moja obsesja.:classic_cool: Przed (prawie) każdym moim wyjściem jestem wyposażona w arsenał upiększaczy,przed robieniem foteł tym bardziej,dodatkowo dbam o dobre światło i odsłaniam rolety,coby wpuścić trochę światła słonecznego,które dodaje fotełom fajnego smaczku.:classic_cool: Dziękuję,przydadzą się,chodziaż alko jest fajniejsze,a nawet jeśli nie skorzystam z goomek,to zawsze mogę je nadmuchać i wykorzystać jako baloneły na mojej 18stce.:classic_cool: Jeszcze jesteś młoda,stara zaczyna się tak od 27/28,chodziaż w gruncie rzeczy ona jest jeszcze młoda,ale już nie taka malootka:classic_cool: Wklęsłe tzytzki,to tzoś o czym trans ex frjendszip marzy:O Ja piertolę,tzo za gest,jestem niebotycznie poruszona :classic_cool: tzo nie zmienia faktu,że zamiast jej tekstów piosenkek,wolałabym jej winooooo.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voice of Science
Badania naukowe dowodza iz osoby niedorozwiniete umyslowo czy tez silnie zaburzone w sferze psycho-emocjonalnej wykazuja olbrzymia determinacje w sferze prowadzenia infantylnych konwersacji ktorym towarzysza zwykle rozmaite gry slowne czy tez celowe niespojności w strukturze wypowiedzi. Idac tym tropem jak i uwzgledniajac ilosc tych durnych post jakie tu natrzskaliscie mozna juz chyba w sposob uprawniony wysnuc wniosek iz jestescie pospolicie rzecz ujmujac poyebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
"Badania naukowe dowodza iz osoby niedorozwiniete umyslowo czy tez silnie zaburzone w sferze psycho-emocjonalnej wykazuja olbrzymia determinacje w sferze prowadzenia infantylnych konwersacji ktorym towarzysza zwykle rozmaite gry slowne czy tez celowe niespojności w strukturze wypowiedzi." i za to was kocham.:classic_cool:🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój internete to łysy chooj 😡:classic_cool: Ale z niej płonątza und gorątza doopcia :classic_cool: Ty nie twórz teorii spiskowych o sokach wiśniowych, winiaczełe i chooj, więtz płonątza samitza nie jest ciężarówką :classic_cool: Chwalmy Pana, masz jeszcze trochę czasu na ekstraktzję matzitzy und jajnikełe :classic_cool: Ten scenariusz jest motzno wzruszajątzy i moje kolana und sertze zadrżały na wyobrażenie sobie takiej akcji 😭:classic_cool: Z marszu przy okazji czuję się raźniej und bezpieczniej i jeśli Empikowietz zacznie fikać to będę wiedziała, że boski Garę czuwa ❤️:classic_cool: Ty na drugie masz obsesja :classic_cool: Opis mnie sprzed dwóch lat, obetznie nie noszę żadnych upiększaczy poza pudrem transparentno-matujątzym :classic_cool: Może kiedyś wezmę sobie do sertza to co mówisz i sama zacznę dbać o światło i tym podobne rzeczy, a potem piertolnę sobie fotełe, które otrzyma pokojową nagrodę Nobla :classic_cool: Alko zawsze w pytę, a alko und goomki powoduje, że określenie "pyta" und "w pytę" nabiera nowego znaczenia :classic_cool: Balony z goomek to już w ogóle szaleństwo, mam nadzieję, że wbiję na Twoje party i będę mogła poprzebijać kilka szpilką wyjętą z doopy Voice of Silence, bo chyba go coś uwiera :classic_cool: Co za pocieszenie, do 27/28 to jeszcze zostało mi trochę lat, ale nawet jak osiągnę ten wiek to będę się pocieszać, że przecież fletziste und Holenderkełe są starsi i nadal zajeebiści :classic_cool: Transowi mogę swoje pożyczyć, albo się wymienić :classic_cool: Wcale mnie to nie dziwi, bo też bym się przyczaiła na jej kielicha 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wróciłem, cały i zdrowy! :classic_cool: nie lubię takich typowych kur domowych :classic_cool: które tylko sprzątają,gotują, oglądają seriale i ewentualnie zajmują się dzieckiem :o uwielbiam takie przebojowe, zdystansowane und pozytywnie piertolnięte loszki jak Ty 😭:classic_cool: babochłop? jak dla mnie to samitza alfa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ps: właśnie zaczynam oglądać Gwizdne Wojny po raz 1823818238 :classic_cool: a jak skończę to czas na Władcę Pierścieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Lepiej niech nie płonie,bo ostatnio poparzyła sobie ramię.:O:classic_cool: ale wiem,wiem,rozumiem tą metaforę odnoszątzą się do zayebistości jej włosów.:classic_cool:🖐️ poczekam jeszcze,aż bilety do niemietz stanieją i aż dostanę moją plakietkę upoważniajątzą mnie do kupowania alko,a wtedy w drogę.:classic_cool:🖐️ Miło,iż rozgrzewam twe sertze takimi oczywistymi wnioskami,jednak sądzę że rętze trzęsą ci się raczej z braku alko,niż z miłości :classic_cool: Wiem koorva,ciągle mam jakieś obsesje,to jeden z moich znakełów rozpoznawczych.:classic_cool: Ciekawe,czy za parę lat też się tak rozleniwię i oleję wszelkie mejkapy ciepłym bądź zimnym moczem,mam nadzieję że po prostu wyładnieje i najzwyczajniej w świetzie żadne upiększacze nie będą mi potrzebne,ach naiwna ja.:classic_cool:🖐️ Jesteś z marszu zaproszona,wreszcie poznasz smak prawdziwej biby,z holenderkełe und fletzistełe w głośnikach,oraz kafe na monitorełei hektolitrami taniego wina,koorva!:classic_cool: Elaborat voice of silence spowodował u mnie atak padaczki śmiechowej,także wielkie dzięki.:classic_cool: Transełe zbiera na mastektomię,ale w suoomie ma tzytzki nie większe od moich,a ciągle piertoli jakie to ma ogromne i duże balony,oraz obwiązuje je bandażełem,by zmalały :O chodziaż przyznam,że schlebiało mi jak piertolił o tym,że ma duże tzytze,podczas gdy moje są podobne.:classic_cool: ale to chyba świadczy o mojej depseratzji:O 😭 Ciekawe czy też ma kieliszki z barwionego szkła,wnoszące elegantzję,jak kamila.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę To dobrze, że obyło się bez ingerencji pięknych ratowniczek medycznych, bo poczułabym się zagrożona :classic_cool: Wiedziałam od początku, że idealnie do siebie pasujemy, niczym tzipa do fioota z pierwszej strony topełe, której połowę usunęło rozjuszone modełe 😭:classic_cool: Koorwa, Władcę znam na pamięć, gorzej z Gwiezdnymi, bo oglądałam tylko po jednym razie :o:classic_cool: Kootziapa Niech lepiej tanieją błyskawicznie, bo też się zabieram, żeby wbić na koncertełe fletzisty przekupując ochronę und pana bramkowego optzją pomacania tzytzków samicy bez tzytzków :classic_cool: Alko pożądane 😭 Jutro tak nadrobię, że na tym topełe będzie pijatzka speloona, a nie konwersatzja na poziomie :classic_cool: Chyba, że nie nadrobię, bo wydam całą mamonę w Rossmannie pozostawiając marne grosze na seans Batmanełe :o:classic_cool: Nie ma optzji zgubienia Cię w tłumie na przykład na koncertełe Holenderkełe :classic_cool: Jeśli w trakcie procesu tworzenia und rozrzucania genów syjamskich po płodach otrzymałaś więcej dobrych genów to jest optzja, że za kilka lat będziesz loszką pożądaną jak Holenderkełe :classic_cool: Patrząc na mnie i faktełe, że jestem brzydszym syjamskim siostrełe to masz 90% szans na porzucenie kosmetyków, których i tak nie porzucisz, bo tego nie zrobiła nawet sama Holenderkełe :classic_cool: Ja piertolę, na takiej imprezie to same VIPy, jestem poruszona tym, że zasilę ich szeregi 😭:classic_cool: To jest dobry tematełe na magisterkę, zacznę od samoobserwatzji własnego niedorozwiniętzia umysłowego und infantylności poyebanej :classic_cool: Ja piertolę, jaki to jest choojowy proces, a to wszystko dla posiadania fioota w gatziach und płaskiej klaty, zanim nacieszy się byciem stuprotzentowym samtzem to zostanie mu kilka lat żytzia :classic_cool: Tzytzami to na pewno mogłabyś rozbijać arbuzy und taranować ludzi w kolejtze do baru, więc nie piertol :classic_cool:🖐️ Jeśli nie ma to trzeba ją przedstawić Kamili, od razu nauczy ją życia burżooja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę ugotować jajtza, bo mam ochotę na majonez, a łyżką ze słoja przecież nie będę wpiertalać 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
o Bożełe, nakręcasz mnie coraz bardziej 😭:classic_cool: ciekawe czy będzie mi dane poznać Cię osobiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ostatni raz goliłem się 2 tyg temu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie o goleniu, bo męskie brodeły mnie jarają motzno bez względu na to czy owłosione, czy nie 😭:classic_cool: Chociaż owłosione bardziej w pytę :classic_cool: Garę To chyba dobrze 😭:classic_cool: Nitz Ci nie stoi na przeszkodzie poza kilometrami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe Właśnie ogarnęłam ten Twój lotny żart :D:classic_cool:🖐️ Bez alkoholu jestem taka tępa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
nie licząc dnia dzisiejszego ofc. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×