Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
Ej koorva,spiertalaj mi z tym snem,bo cię wypatroszę jak koorczaka :classic_cool:😠 Nie,babtziełe spoczęło na kanapie i spytało,czy w internecie jest tzoś o polityce.chętnie pokazałabym jej bloga mastera111,rzygałaby tą polityką wszem i wobetz,ale sęk w tym że nie chce jej się wstać bo właśnie rozwiązuje krzyżówkełe.:classic_cool: fajną babtzie masz,nitz dziwnego że z mieszanki jej genówi reszty twojej rodzineły wyszło takie tzudo.:classic_cool: Akurat mam fromasz,bo zielone tzebulke mi się znudziło.😭 Koorva,w takim razie jako smakosz boję się żytzia studentzkiego,które mimo zayebistej alkoholizatzji śmierdzi biedą.😭 i sesją.😭 Też mam hoola hoopy,ale pies norowietz nosi je w pysku po mieszkaniu,udajątz że to badyle:O :classic_cool: i też nie umiem tym bimbatź,zresztą ja i tak nie mamtalii.:O:classic_cool: O widzisz koorva,zaraz odpalę 2gie,chodziaż nie tak zaraz,bo babtziełe słoocha😭doobra to jutro z rana o 12:classic_cool: a gibałam się do tego pierwszego widełe,zayebiste.:classic_cool: No,zwizualizowałam już sobie kontzertełe i odpisywanie,w efektzie czego holenderkełe odpisała mi 15!piętnaście!p.i.ę.tn.a.ś.c.i.e.! razy!:classic_cool: Koorva,ciekawe czy owulatzję też mamy w tym samym terminie,chodziaż i tak nigdy nie pamiętamkiedy mam mietź owulatzję,i tak nie uprawiam sexu żeby wyczekiwatź miesiączkełe z tęsknotą.:classic_cool:🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
znowu piertolnęłaś postao tej samej godzinie tzo ja,ja piertolędo koorvy nędzy :classic_cool:🖐️ jacejj mi imponuje,jest to mój ideał mężczyzny i człowieka,sama męskość i mądrość żytziowa,normalnie drugi bmblondyn:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikojanu, przecież jesteś taka mądra 😭 Różnicie się z JackiemJ tylko stylem pisania :classic_cool: W ogóle, to jeśli poziom mądrości Twej i JackaJ jest podobny, to teza, że JacekJ jest Twoim ojcem, nie byłaby taka wyssana z paltza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie boli kręgosłupe, że przydałby mi się samietz masażystełe 😭 Prawie półnotz 😠:classic_cool: Blog Mastera to powinien być w poletzanych na Interii, a on sam powinien pisać podręczniki z wiedzy o społeczeństwie, z których Ty uczyłabyś się do matury :classic_cool: To dobrze, że rozwiązuje, bo krzyżówkełe pobudzają do żytzia szare komórki, więc Twoja babtziełe będzie sprawna intelektualnie przez całe wieki :classic_cool: Jakie tzudo kootwa :classic_cool: Fromasz som w pyte, nie jestem jakimś namiętnym zjadaczem tego smakełe, ale do browtza nadale się idealnie :classic_cool: No to dobrze śmierdzi, prawidłowe zapache życia prawdziwego studente :classic_cool: Ten Twój piesełe to też ma niezłą schizofrenię zaawansowaną und inne zaburzenia psychiczno-emotzjonalne, ale jak wiadomo jaki właściciel takie piesełe, co u mnie też się idealnie sprawdza :classic_cool: Ja mam talię tylko dzięki monstrooalnym boczkom, które tak się rozkładają, że moje wtziętzie robi wrażenie :classic_cool: Phille Collinse słuchałaś und oglądałaś, Genesis jest w pytę, jak zresztą wszystkie przedpotopowe bandełe, z naciskiem na Dire Straits und Pink Floyd :classic_cool: Jak tzoś to w majlełe podeślę Ci bonusa fletzistełe :classic_cool: Czyli koorwa działa, szkoda że nie u mnie, ale ja to nawet choojowo wizualizuję :classic_cool: Widzę, że wasza relatzja jest zaawansowana i niedługo będzie niczym moje romansełe z Garę :classic_cool: Ja mam owulatzję non stop :classic_cool: Und zaburzenia hormonalne i umysłowe plus zero seksu, więc znowu mamy tzoś wspólnego :classic_cool: Jacek to rasowe psychologełe, którym zawsze chciałam być, a nie będę z ratzji tego, że jestem popiertolona i to widać. Ale tragedia byłaby wtedy jakbym nie aktzeptowała takiego stanu rzeczy :classic_cool: Uroczy Fajansełe, utzałowałabym Cię w policzki za Twój pocieszajątzy wkład w moje życie 😭 Skoro mądrość odziedziczyłabym po tatełe, to wygląd pewnie po mamełe. Paletz jest ekstraklasą, a ja pasztetełe, koorwa, jestem adoptowana! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój zegar biologiczny się późni :classic_cool: I nie tragizuj, popadając w szlochy 😭 tylko porozmawiaj z matką jak córka z matką :classic_cool: W ogóle fajnie, że ktoś też lubi przedpotopowe bandełe, cenię to u ludzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wszystko późni, nawet rozwój umysłowy 😭:classic_cool: Moje mamełe to niech się tu nie pojawia, bo Garę znowu dostanie piertoltza, a ja razem z nim :classic_cool: Widzisz Fajansełe, zawsze mamy szansę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Twoją matką 😴 Choć nowoczesną, jak twierdzi :classic_cool: Mimo to, zawsze będziesz dla niej małym, biednym Mikojankiem, takim kurczaczkiem, którego dorosła und doświadczona kura musi wziąć pod skrzydło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Ło koorva,nie jestem az taka ambitna zeby zdawatz wos na maturze :classic_cool: a babtziele poszlo spatz,siedze na lozku z psem norowtzem i wpiertalam japko vel jabulko.:classic_cool: no koorva!siedze bite 3 dni na tym tematele,obserwujatz twoja relatzje z garele i piszatz z toba eseje tzale dnie,przy czym dusze sie ze smiechu,a wniosek z tego taki,ze nie poswietzam czasu byle komu,wietz tak jestes tzudem,wpasowywujesz sie w moj ideal rozmowtzy,bo normalnie ludzie mnie nudza,czuj sie wyrozniona:classic_cool:🖐️ ja jestem ogolem cala rozregoolowana i popiertolona,jak patrze na mojego kukulkowatego spiatzego norowtza to samej mi sie zachciewa spatz:o 😭 ciekawe kiedy holenderkele owuluje,pewnie nigdy sie nie dowiem,chyba ze nasza znajomosc wkroczy na wyzszy szczebel,tak jak ty i garele wkroczycie w stan narzeczenstwa,juz niebawem,chce bytz twoja droochna,swiadkowa i ksiedzem w jednym:classic_cool: ta piosenka letzi mi w gloowie,musze ja sobie sciagnac,bo teraz przezywam istne katusze😭 ja piertole,zaraz pierwsza a ty mi tu z polnotza wyskakoojesz :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... :D Chyba najbezpieczniej będzie wyjść z tego koziego rogu, zostawiając tę peuę min wątek w cholerę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Bedziemy wytrwale und cierpliwie czekatz na mailele,mam nadzieje ze tej notzy nitz ci juz nie przeszkodzi,i o 3:33 moje pocztele z radoscia powita wiadomosciele od tziebie.:classic_cool: dlatego psychologowie mnie smiesza,bo to zawsze takie pauki i jatzki,takze ogarnij sie i przekwalifikuj,a najlepiej kopsnij doope na asp,wydzial rzezbirstwa,bedziesz rzezbitz w marmurele meskie klaty oraz podziwiatz modelow,na podstawie ktorych wlasnie bedziesz rzezbitz.ot,uroki aspełe :classic_cool: gorzej jak modelem jest kobieta,chyba ze to holenderkele chodziaz nie chcialabym jej ogladac nago:o a rysowatz faztjate:classic_cool: hooyowo jest tez,jak dadza na modela starego pryka i wez tzos z tym koorva zrob.:classic_cool::o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Ja zdawałam, ale z ratzji tego, że ewidentnie byłam na niego za goopia to zdałam rozszerzony na marne 60% przynoszątz tym samym wstyd sobie, całej rodzinie und nauczycieltze WOSełe :classic_cool: Koorwa, wzrooszyłam się poważnie teraz i chyba wydrookuje to tzo napisałaś, a następnie przykleję na lustro. Każdego dnia przy szpachlowaniu swojej fatzjaty będę czytać o swojej tzudaczności i może moje życie się w końcu odmieni 😭 Ja przysypiam, ponieważ cierpię na syndrom niewyspania się z powodu pobudki o 8 rano, mój mózg wymaga defibrylatora, ale tworzę mejlełe, które z wymienionych powodów będzie najchoojowszym mejlełe ever :classic_cool: Ślubełe z Garełe będzie z doopy, bo w ostatnim momentełe wpadnie Czkwaweła und Paletz drątz się: "O TY KOORWA, NIE ZGADZAM SIĘ" i ostatecznie zostanę sama przy ołtarzełe w zajebistej sukni śloobnej, a Fajansełe und Ty będziecie mnie pocieszać :classic_cool: Nie zaśniesz, będziesz śpiewać z Philę Collinsę :classic_cool: Chciałam na ASP właśnie w tzelu oglądania golizny za free, ale koorwa gdzie ja z moimi rękami pełnymi parkinsona 😭 Chociaż może kiedyś spróbuję i będę rzeźbić w wałach z kołdry :classic_cool: Fajansełe Ale krętzicie 😭 Kiedy masz zamiar upijać się czymś, co jest w pytę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krętzicie Fajansełe jak bęben pralki stare, przepotzone gatzie Dżarka_84 😭 Goopio mi pić samej jutro, szukam towarzystwa :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Dlatego aby uniknac tego typu sytuatzji,wybieram jedynie rozszerzony angielski,z ratzji tego ze jestem na lingwistycznym.:classic_cool: widzisz koorva,to wlaczaj wyimaginowana drookarke i drookoj,tym samym wydrukuj wypowiedzi garele i porozwieszaj po scianach.:classic_cool:🖐️ piertolisz,juz ja przypilnuje zeby nikt wam nie przeszkodzil,tak jak ty przypilnujesz zeby nikt mi nie przeszkdzal podczas wytzinania holenderkele matzitzy:classic_cool: lo koorvva,8 rano!ostatnio wstalam o tej porze w czerwtzu:o mialam 2h wietzej snu od ciebie,ale i tak czuje sie z lekka przepiertolona:classic_cool: spiewam koorvva,w myslach,bo talentu wokalnego za hooy nie mam😭:classic_cool: zawsze mozesz isc na malarstwo lub grafikele,ale czeba zdac egzaminy wstepne,z tym juz moze byc gorzej,ale zawsze ja moge cie wcisnac na wykladely po znajomosci:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze tylko daję wyraz spr und potw faktom 😴 Zawsze możesz postawić se lustro albo nawet dwa :classic_cool: Poza tym może Twój Garę wypije z Tobą cyberbruderszafta 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Wlacz sobie jutro fatzjate holenderkele z winem,juz nie bedziesz pitz sama :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle (wcześniej jakoś o tym nie pomyślałem :classic_cool:) będziesz pić sama przed kąpem? :D😭 Na początku myślałę, że idziesz na jakieś spotkanie i bierzesz swój medżik fon z dostępem do kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa O koorwa, jak zapomnę angielskiego to się do Ciebie zgłoszę przy wszelkich trudnościach :classic_cool: Nie mogę drookować wypowiedzi Garę, bo nie wiem ile w nich prawdy 😭:classic_cool: Twoje na pewno są szczerze i mam do nich pełne zaufanie, Garę jeszcze musi trochę popratzować :classic_cool: Na Ciebie zawsze mogę liczyć, moja Kootziapo 😭:classic_cool: Ja o ósmej to ostatnio wstałam chyba w lutym, bo ze mnie studente leserełe i nie chodzę na poranne zajętzia szkolne. Dlatego dzisiaj jestem jak piertolnięta fiootem po twarzy :classic_cool: Ja też nie mam, Ciebie Holenderkełe nauczy, ja będę obsługiwać flety :o:classic_cool: To ja Cię w takim razie będę wtziskać na darmowe konsultatzje psychologiczne und psychiatryczne, żeby się odwdzięczyć, może spotkasz JackaJ :classic_cool: Fajansełe Pitzie z jednym lub dwoma pasztetami mojego pokroju to katorga, a nie przyjemność 😭:classic_cool: Mógłby, ale pewnie będzie wtedy spał 😭 Niestety spotkań und wyjść żadnych nie planooję, poza środą z Empikowtzem. Oznacza to tyle, że wszystkie moje najbliższe libatzje alkoholowe będą miały miejsce tylko i wyłącznie z kafetełe. Przecież ja nawet nie mam znajomych w żytziu realnym :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Zle zrobilam,bo polozylam sie platzkiem i usypiam😭 wez przyklad ze mnie i tez poloz sie platzkiem,tym bardziej skoro wstalas o 8,zaslugujesz na sen:classic_cool:holenderkele jest takie madre,i nie dosc,ze spiewa,pisze textely,jest profeszynal mejkap artist,to jeszcze zna niemietzki i angielski😭ale mimo to zawsze sluze pomotza,aj em ju ar...ups,dalej nie pamietam:classic_cool: dziekowatz und cieszytz sie,chodziaz garele to porzadne osobnike,ale ty rowniez postepujesz rozwaznie,jestem z ciebie doomna:classic_cool: ciekawe,czy na konsultatzjach psychiatrycznych wykrytoby moj niedorozwoj,popiertolenie i schizofrenie,chyba nie,za dobrze sie maskuje :classic_cool:🖐️koorva,obslugiwac flety,nie powiem jak to brzmi:classic_cool::D dobra,spiertalam zamykatz wymeczone galy,bede jutro z rana o 12,lub innej 13,dobranotztztztz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Ps.lacze sie z toba w boolu,rowniez nie posiadam znajomych poza kafe,kafe jest dla mnie jak rodzina,chwali i chroni jak mamele,gani i opierdziela jak tatele,uczy niczym starsze bratele i mam syjamskie siostrele :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym cieszył się z Twej krzywdy, ale od razu mi raźniej po Twym ostatnim zdaniu, Mikojanu :classic_cool: Czas na mnie, dobranoc dziewczęta, miłych snów i cobyście się w nocy nie rozkopywały :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisooję i się nie poddaję, jest optzja że padnę w trakcie i usnę z laptopełe na kolanach, ale na szczęście gmailełe skroopulatnie zapisuje wiadomość tzo minutę, więc nie stracę swojego tforu, który w najgorszym wypadku wyślę jutro :classic_cool: Ty też jesteś mądra i na pewno do ukończenia lat 27 znajdziesz miliony rzeczy, w których będziesz się spełniatź tak jak Holenderkełe :classic_cool: Żaden psychiatra und psychologe nie wykryje żadnych ubytków w Twoim zdrowiu psychicznym, przecież Twoja zajeebistość przysłania wszystko :classic_cool: Koorwa, mam ubaw z tych fletów, siostrełe zboczooch :classic_cool: I dobrze wiedzieć, że na świetzie jest ktoś kto prowadzi równie samotne żytzie jak ja. Oczywiście musiało to być moje syjamskie siostrełe 😭:classic_cool: Dobranotz, ja muszę jutro zrobić zakoopy do chałoopy to pewnie będę przelotem przez pół dnia. A tzały dzień przetrwam tylko po to, żeby się najebatź na notz :o:classic_cool: Fajansełe, jak Ty mnie rozczulasz 😭 Dobranotz, słodkich und mikojanowych snóff :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
przecież Paletz wczoraj mnie olała 😴 umówiliśmy się przy kurnikowym stole i nic! :classic_cool: to już definitywnie jest koniec :classic_cool: przeca poznaliśmy się 5 dni temu, więc nic dziwnego że nie możesz mi w pełni zaufać :classic_cool: ale cały czas pracuję nad tym! ja zdawałem rozszerzoną historię/wos/angielski i miałem 74%/74%/84% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Pawełe! :classic_cool: Paltzóffka to nałogowy krętacz, jak wy wszyscy, ale mam was na oku :classic_cool: 5 dni temu, o koorwa! To chyba najdłuższa relatzja damsko-męska jaką stworzyłam w całym swoim żytziu, to musi być jakiś znak. I pratzuj dalej, pamiętaj przy okazji, że łatwo złapać u mnie minusa, chociaż na pocieszenie powiem, że wystarczy chwila nieuwagi i możesz nałożytź na siebie dwa minusy robiątz przebiegły plus :classic_cool: Ty mózgoo! Moja historia była gorsza od Twojej o 5%, angielski lepszy o 1% und ten yebany WOS, który przyniósł mi taki wstyd, że bałam się wyjść z domu przez całe wakatzje :classic_cool: Muszę się ubrać, wylaszczyć und iść na zakupy w celu zakupienia dwóch puszek piwa und dwóch butel Desperadosa oraz flaszki. Później w momentełe kryzysowym nie będę musiała zapiertalać notzą do monopolowego, co zawsze łączy się z rozdawaniem piątaków moim pijatzkim, śmierdzątzym kolegom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Mailełe dotarło bezpiecznie und w tzałości,jak tylko sie ogarne to zabiore się za odpisywanie:classic_cool:🖐️ Do ukończenia 27 roku żytzia pozostaje mi jeszcze dekada,w ciągu której mogę wykonatź pierdyliard zayebistych rzeczy ,i w najlepszym przypadku nie zostać alkoholiczką.:classic_cool:🖐️ Ja piertolę,dokładnie,dlatego nawet ty nie wyniuchasz moich ooszczerbków,jako zatzne psychologe z magistrem przy nazwisku.:classic_cool:🖐️ Ja zboczooch?no tzo ty,gdzie tam.:classic_cool: Od czegoś w końtzu są syjamskie siostreły,zazwyczaj prowadzą podobny żywot z ratzji swojej syjamskości,także ty+ja+garę =/= samotny żywot,no chyba ze w realu, ale to już inna kwestia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o ja piertolę,ale fletzistełe fajne,podobny z twarzy do fagasa holenderkełe :classic_cool: z tym,że wokalistka mogłaby mieć lepszy głos,bo momentełami czuję,jakby zaraz płootza miały jej eksplodować:O:classic_cool: ale ja już mam obsesję na pkcie głosów i wokalistek,i wszystko porównuję do holenderkełe,także...:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
och Dżoannełe! ❤️:classic_cool: niestety zdążyłem się przekonać wiele razy :(:classic_cool: nigdy więcej! :classic_cool: jasne, najdłuższa 😭 pewnie codziennie nakoorwiasz smsy z empikowtzem aż zmazały Ci się klawisze w telefonie 😭:classic_cool: u mnie też łatwo złapać minusa, ale mimo wszystko nie zniechęcam się od razu :classic_cool: skoro tak to Ty też jesteś mózgiem! widzisz, zdawaliśmy te same matury i mieliśmy podobne wyniki, to na pewno przeznaczenie😭:classic_cool: mi najgorzej poszła matura z matmy podstawowej, bo miałem 68% :classic_cool: ale w moim roczniku nie zdało 25% maturzystów, głownie przez matmę i tym się pocieszałem :D będę czekał na Ciebie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poniedziałek und cały roboczy tydzień uratowane, gdyż ponieważ zdobyłam tyle alkoholu, że z powodzeniem wystarczy do piątku :classic_cool: Dodatkowo moja morda ma jakiś dobry dzień, bo wyglądam oszałamiajątzo i sama nie mogę napatrzeć się na swoje piękne und blade litzo, co wyrażam dwoma lustrami postawionymi obok laptopełe i podnietzonymi spojrzeniami w ich odbicie. Przy okazji piertolnęłam sobie tak idealne kreski eyelinerem, że z marszu się wzrooszyłam i stratziłam swój boski makijaż oka, który spłynął razem ze łzami. To pewnie wynik uczuć und emotzji, które powoduje Garę, podobno zakochani tak mają :classic_cool: Kootziapa, pjontka :classic_cool:🖐️ Widzę, że my to nawet w jednakowych momentełe wstajemy :classic_cool: Mam nadzieję, że Twoje poszukiwania wyrażajątze się zakupami były równie owocne jak moje i jesteś w stanie powiedzieć, że masz arsenał przekąsek na tzały tydzień :classic_cool: Mam nadzieję, że ja do tego czasu również nie skończę jako alkoholiczka, mimo że już nią jestem, ale określenie "rasowy studente" brzmi lepiej. Dlatego wmawiam sobie, że jestem studente z pierwszego zdarzenia i imprezooję und popijam jak prawdziwy mieszkanietz akademika :classic_cool: Mam nadzieję, że ja kamufluję się równie dobrze jak Ty i dzięki temu zdobędę tytułe magistrełe. Osobie niekamuflujątzej się, która posiadałaby podobny stopień popiertolenia jak mój wręczyliby prędzej żółty papier :classic_cool: Ta wokalistkełe to tak naprawdę pani obsługujątza zajeebisty sprzęt zwany lirą korbową, więc śpiewanie nie jest jej najmotzniejszą stroną. Jednakże mimo całej mojej antypatii do tego lamerskiego kawałka molestuję replaya już ponad trzy miesiątze nawapawąjtz się blaskiem fletzisty, którego aparytzja und nos zwalają mnie z nóg szybciej niż Grejfiootówka :classic_cool: Mój boski Pawełe! 😭:classic_cool: To jeszcze pozostanie eliminatzja Czkaweły z Twojej głowy 😭:classic_cool: Nie nakoorwiam, on nakoorwia, a ja nie odpisuję pod pretekstem braku środków pieniężnych na kontzie, mimo że tak naprawdę moje komórkełe jest na abonament. Ale w końtzu czego oczy nie widzą und mózg nie wie, tego sertzu nie żal, więc nie robię mu krzywdy :classic_cool: Tylko z Tobą mogłabym nakoorwiać smsy dzień i notz do końca żytzia und sześćdziesiąt dziewięć dni dłużej 😭:classic_cool: Pasujemy do siebie jak pauka polutzyjna do polutzjanta i jak saperełe do materiałów wybuchowych 😭:classic_cool: Ja to do dzisiaj dziękuję Bogu, że ominęła mnie matura z matmy, bo pewnie do dzisiaj bym podchodziła po raz kolejny und po raz kolejny oblewała. Ja i matma to relatzja o ładunku w chooj ujemnym :o:classic_cool: Ale 68% to mimo wszystko zajeebisty wynik, jestem z Ciebie dumna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×