Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość poniedziałkowe didżełe
ja ogladam klanełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,chyba zrobię sobie liste rzeczy które mam obejrzeć,bo nie moge sie ogarnąć:O:classic_cool: tyle tego jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
tak sie zastanawiam,czyje posty idą pod obstrzał,bo modełe ciągle grasooje na topełe😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
może modełe jest jednym z nas? Mikojane, masz nam coś do powiedzenia? 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe 😭 Zawsze możesz być, bo typas tak się podjarał wspólnym chodzeniem do kina, że chyba ma cały kalendarz wyładowany wspólnymi seansełe 😭 Tzo ja bym dała za seansełe z Pawełe :classic_cool: Ty wariacie, jeszcze się w Tobie zakocha jak zobaczy efekt końtzowy :classic_cool: didżełe Ty też afirmuj, im nas więtzej, tym większe szanse, że jutro będę mogła wstać z łóżka bez suszarki w gardle 😭:classic_cool: Chyba, że to będzie suszara polutzyjna :classic_cool: A tzo do modełe und tziętzia, to jak na rasowe psychologełe obserwatorełe przystało obczajam wszystko bacznie und stwierdzam, że znikają postełe Garę. Ukrywa się ze swoimi uczutziami do mnie tzo oznacza, że ma kogoś na boku :classic_cool:🖐️ Uroczy Fajansełe, Ty nawet przy katzu pomożesz 😭:classic_cool: Kootziapa, dla Ciebie właśnie tworzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no nie wię, bo ta podobizna będzie miała parę dodatków w postaci murzyńskiej kutangi itp. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
podjarał się? :classic_cool: żeby tylko nie rozbił namiotu podczas seansu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
jakby tzo,kopsnęłam całe topełe do worda:classic_cool: wprawdzie jest bez cooli i nnnych bonusów,ale zawsze tzoś :classic_cool: 187 stron w wordzie,koooorva powieść 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
masz jakiegoś kiepskiego tego łorda, pewnie spiraconego, skoro nie kopiuje obrazkełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę to modełe, spr und potw :classic_cool:🖐️ A ja już nie umiem pisać, koorwa, sprw und potw też :classic_cool:🖐️ Kootziapa "Grę (Garę 😭) o tron" poletzam, tyle w tym doopencji, że głowa mała. Obetznie czytam książki, ale po angielsku i chooja rozumiem :classic_cool: Ja koorwa wyrosłam z histerycznych śmiechów i teraz śmieję się jedynie po wódce 😭 Chyba, że piertolniesz jakiś motzarny tekst to wtedy jesteś w stanie doprowadzić mnie do alkoholowej fazy i kwikniętź prosiaka :classic_cool: W sumie przesadziłam z tymi swoimi rozkminami, bo ja po wódce wypowiadam się jedynie na tematełe, które można przyrównać do działalności pravike91 na kafetełe, Arystoteles chyba nie był tak rozpuszczony jak dziadowski bicz und ja, żebym mogła przypisywać sobie jego zasługi :classic_cool: No koorwa, tak też myślałam, że jesteś adoptowana i że prawdopodobnie Twoją prawdziwą mamełe jest Holenderkełe, to by tłumaczyło wasz silny związek emotzjonalny taki jak ja mam z Fajensełe, który nie chce się przyznać, że świrował z Paltzem i mnie spłodził :classic_cool: CHyba że to mój bratełe :o:classic_cool: Twój bestseller chcę dostać do rąk własnych und z autografę :classic_cool: Może na tych drzwiach siedzi jakieś szatanełe, które tylko piesełe widzi 😭 Albo po prostu jest popiertolony, tak też bywa, mój czołgista w sumie wtzale nie lepszy, bo leży tzały dzień na balkonie i obserwuje tzoś czego nawet nie ma. Schizofrenik piertolony :classic_cool: Domu pewnie nie odnajdziesz, bo leży w dolinie Muminkuff 😭:classic_cool: Ja piertolę, jaki w pytę scenariusz, później na facebookełe ustawiłabym sobie optzję: "W związku z...", gdzie wkleiłabym boskiego Garę i spełniłabym tym samym swoje niespełnione od 22 lat marzenie 😭 Chociaż te owady są przerażajątze, nie wiem czy wyszłabym z tej nasiadówy tzało :classic_cool: W Empiku zarabiają 1000 zigo bez żadnego wykształtzenia, więc Ty po swoich studiach und tym podobnych z paltzem w doopie zarobisz 1200 :classic_cool: Też nienawidziłam lalek! Nie wiem czy to przez to, że mam męski mózg, czy przez faktełe wychowywania się z bratem und jego kolegami, ale widzątz lalkę reagowałam agresją porównywalną do agresji uszczypniętego amstaffa. Ja nie wiem jak ja mogę nazywać siebie samą kobietą :classic_cool: Żytzie to choojnia, a ludzie to chooje, tylko kafetełe und kafeterianie się liczą :classic_cool:🖐️ Tylko Ty zachowałaś tutaj zimną krew und zrobiłaś to tzo prawdziwa siostrełe zrobić powinna, nie wiem jak chciało Ci się kopiowatź, ale jestem wdzięczna, a Ty jesteś boska :classic_cool: Und nie wiem tzo piertolę :classic_cool: Garę Pewnie rozbija go co notz czytajątz moje smsy :classic_cool: JA PIERTOLE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof Pinacolada
Co tam u was słychać?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mam kiepskiego kompa,to i word kiepski,analogicznie.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
ja piertole jakie postełe :classic_cool: polecam open offica, tam kopije obrazkele, no bo co to za powiesc ktora sie tylko czyta ((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof Pinacolada
"Żytzie to choojnia, a ludzie to chooje, tylko kafetełe und kafeterianie się liczą" Absolutnie się zgadzam z zastrzeżenie że oczywiście to co po przecinku to swego rodzaju iluzja. :classic_cool: Mam pytanie. Czy chce wam się żyć? Bo u mnie kurwa ta ochota słabnie ostatnio.:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
mie ochota osłabła zaraz po zaczerpnięciu pierwszego oddechełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof Pinacolada
Ok :classic_cool: ps miałem na myśli to co drugim przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesore, pozdrawiame und ściskame motzno :classic_cool: Znaczy ja i Grejfiootówka :classic_cool:🖐️ Ja do życia to jestem ostatnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wybacz, ale teraz muszę spadać :classic_cool:😭 dobranoc Asiu 👄 i reszta :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozlałam wódkę jak rasowy bogacz 😡 Jak przestanę się udzielać to znaczy, że zasnęłam z mordą na klawiaturze 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nie ma za tzo,ten top jest już kooltowy.:classic_cool:🖐️ Moja lektura angielskiego ogranicza się do wszelakich wywiadów,pisenkeł,stron zespołówi twittera holenderkełe,także szczerze podziwiam.:classic_cool:🖐️ przed wakatzjami miałam ambitzję,aby ogarnąć holenderski,ale jedynie otworzyłam stary słownik i przeczytałam wpis opsie kukułce.:classic_cool:🖐️ Koorva,to takie chyba są uroki młodości,ten histeryczny śmiech i małpie wrzaski.:classic_cool: A można je przyrównać do zamierzchłej twórczości glena b?:classic_cool: if you know what i mean....:classic_cool: Hahah koorva,a ja ostatnio ogarnęłam,iż to istny tzud,że wpadłam na taki zayyebisty pomysł,chodziaż w soomie skoro jesteś moją syjamską siostrełą,to bardzo prawdopodobne że ona teżjest twoją mamełą,tylko że teraz robi się z tego moda na suktzes.:classic_cool: Książkełe się nigdy nie wyda,bo jest tragicznie hooyowe,a trans exfrjendszip publikuje swoje żałosne wypotziny na blogełach,ale ja nie zamierzam się ośmieszatź i robić z siebie debilki większej niż jestem.:classic_cool: Szatanełe to raczej nie,norowietz ma po prostu schizofrenię i jest pokoorviony prawie tak motzno jak ja :classic_cool: 'Domu pewnie nie odnajdziesz, bo leży w dolinie Muminkuff' hahahaah:D:D:D koorvaaaa:D Widzisz koorva,także poletzam ci park owadogigant,niezapomniane wrażenia,emotzje i chwile do wspominania na starość ze śmiechem.:classic_cool: miałam tam pojechać,ale nie mam z kim,a poaztym nie mam kasy na bilet bo jest burżuazyjnie drogi,także najlepiej wcisnę się w kostium owada i będę robić za eksponat.:classic_cool: Owady są przezajebiste,chciałabym je miziać lulać i smyratź za uszkiem,to prawie jak pies norowietz.:classic_cool: Ja nie miałam ani brateła ani siostreły,ale od dzietzka nienawidziłam wszelakich lalek,też reagowałam agresją:D pozatym jako 8 latka,myśląc o tym co by było jakby mamełe przytargało do domu jakieś niemowle,to wyobrażałam sobiejak roztrzaskuję jego główkę o kredens,nawet pamiętam tą scenęzwyobraźni,i jak było pełno krwi i jak z uśmiechem napiertalam tym bachorkiem o kredens:O chodziaż ten drastyczny plan nigdy nie doszedł do skutku,to jednak potwierdza to fakt,że byłam zdrowo piertolnięta.:classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
żytź mi się nie chce,ale siedzieć na kafe to już tak.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
nie zasypiaj koorva,bo jako twoja syjamska siostrełe zasnę razem z tobą,a mam pootwierane różne strony,których w tym domu nie powinien oglądać nikt poza mną.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
ostatni papieros i spadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peknieta szklanka
Tzo tam slychac slychac u was przegrancele kafetele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
przegrywamy nadal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Nie pal,bo jak rzoocisz to przytyjesz 😭 albo pal,w takim razie to gwarancja utrzymania prawidlowej wagi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
pale bo sie odchudzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
no chyba,że tak.:classic_cool: więtz powodzenia.🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
nie dziełkujeł 🖐️:classic_cool: jeszcze z 7 kg sie przyda zrzucić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×