Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
koorva,też bym musiała 7 zrzucić,ale boje się utraty tzytza,bo znajątz moje szczęście,to schudnie tylko tzytz a reszta pozostanie nietknięta.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
wykałaczka, jedyna skuteczna metoda to cwiczenia :O taki ból 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
no chyba niestety poszła w kime :O😭 chyba też zaraz pójdę,i tak babtziełe niedługo zajmie pokój:O japiertolę,ćwiczenia😭 zaczynam dietę już od kilku miesiętzy,a nawet nie mam wagi w domu coby nie popaść w jeszcze większą depresję:classic_cool: nie wiem kiedy i jak schoodnę,chyba wtzale😭 pozostaje głodówka,ale efektjojo to hooynia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
ja już jakies 6 kg schudłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
niestety trzeba sie zawziac i ciagle pamietac jaki sie chce osiagnac cel :O i z zacisnietymi zembulcami cwiczyc, co dzien kurwa co dzien ja pierdole 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
gratulatzje:classic_cool: mam zbyt słomiany zapał i wszystko szybko olewam,ale naprawdemsuze schudnac:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jewish Recording Index
Mikojan to nie Mikołaj. Anastas Mikojan to był sowiecki polityk narodowości ormiańskiej, jego brat Artiom Mikojan konstruował samoloty MIG. Ale skoro to byli Ormianie to czemu zdrabniasz a la jidysz np hakerełe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysnęłam, ale wstałam und wytrzeźwiałam, więc chyba zacznę pić ponownie :o:classic_cool: Przy okazji miałam zajawkę snu z Garę, ale nie będę zdradzać żadnych szczegółów, bo się okaże, że to będzie niespełniony sen :classic_cool: Kootziapa Szczerze mówiątz moje czytanie odbywa się w towarzystwie google translator und stron z tłumaczami, bo tłumaczę und zapisuję na kartce każde słowo, którego nie rozumiem. Potem powtarzam aż nie wejdzie mi do głowy :o Może za 10 lat skończę czytać całe 5 tomów :classic_cool: Ja zawsze chciałam ogarniać arabski, ale zrobiłam dokładnie to co Ty w celu ogarnięcia holenderskiego :classic_cool: Glen b 😭 On und Dzarek_84 to był mój sens żytzia und siedzenia na kafetełe 😭:classic_cool: W każdym razie można to również przyrównać do twórczości glena, to nawet bardziej trafne porównanie niż pravike :classic_cool: Jeśli byłaby moją mamełe to wychodzi na to, że wszystkie geny odziedziczyłam po tatełe, który musiał być fajtłapą und przegrańtzem żytziowym. Holenderkełe chyba zaliczyła wpadkę porównywalną do wszystkich wpadek w "Modzie na sukcez", o ile jakieś tam w ogóle były :classic_cool: Ja kiedyś prowadziłam blog, który podobno był super zajeebisty, ale ja miałam o nim mniej pochlebne zdanie, więtz po 4 latach pisania porzutziłam ten pomysł na rzecz kafetełe. W końcu tutaj idioci są na porządku dziennym, więc może zacznij pisać swoją historię und bestseller na kafetełe :classic_cool: Dogadałaby się z moim czołgistą, Ty zresztą też :classic_cool: Jak Garę kiedykolwiek będzie miał śmiałość i mnie zaprosi to na pewno odwiedzę tę wystawę potworów. W innym wypadku zostanie mi wzdychanie do fotełe w internete, bo tak jak Ty nie mam z kim jechać, w ostateczności spikniemy się obie i będziemy miziatź gigantyczne mrówki und tym podobne syfy, które przyprawiają mnie o ciarki na pletzach 😭:classic_cool: Przebierz się za mrówkę legionistkę i udawaj, że jesteś legionem. Tym z Biblii :classic_cool: Ja zdecydowanie bardziej wolę gady pokroju jaszczurkełe und legwanełe oraz ssaki typu szczurełe. Planuję kupić sobie buldogełe angielskie und dwa szczurełe w przyszłości, więc jako stara panna und stara roora będę w miarę spełniona :classic_cool: To dobrze, że mamełe nie zrobiła Ci szalonego prezentu w postatzi siostrełe lub bratełe, bo dzisiaj siedziałabyś w Tworkach, a ja musiałabym wysyłać Ci listy drogą pocztową. Chociaż kto wie, może w Tworkach mają już zamontowane internete i stamtąd piszesz, a ja Ci odpisuję z izolatki za ścianą, swojemu mózgowi nie mogę ufać :classic_cool: Jewish Recording Index Zdrabniam und robię inne dziwne rzeczy, bo jestę na kafetełe 😭:classic_cool: Artiom Mikojan ❤️ Kto idzie spać temu dobranotz, ja chyba pójdę się myć, a następnie wrótzę do picia, bo mam jeszcze połowę flaszki :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, chyba zbliżasz się do końca :D By na koniec zakręcić flaszką i wychylić z gwinta resztkę na dnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o koorva,wróciłaś.:classic_cool: sen z garełe,tojest tzoś.:classic_cool: japiertolę,ROCZNICA!😭 14 sierpnia 2012!2lata!😭 to ta sama noota,ktorą wysłałam ci jako pierwszą.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=Y3BPbFInvYs tchnij zayebistość holenderkełe i to jak kokieteruje gitaryste,momentami prawie tzałuje,ja piertolę kocham ich.:classic_cool: O koorva,zazdroszczę zapału i motywatzji,tak nawiasem moje pismo jest totalnie nieczytelnie,i każdy kto je widzi mówi 'zostań lekarzem' :classic_cool: Jak ja dawno nie widziałam dzarka vel kamechyvel cezara na kafe😭 Możliwe,ciekawe z kim spiknęła się holenderkełe płodzątz nas,jednakże wiedz,iż w każdej z nas płynie cząstka jej zayebostości,koorva tzo ja gadam,chyba rocznica uderza mi do łba.:classic_cool:😭 Też miałam faze na blogowanie i trwało to jedynie dwa żałosne miesiątze,ponieważ nie miałam za hooya zapału ,zresztą i tak nikt nie czytał.😭:classic_cool: Kafe jest najlepszą drogą ujścia emotzji i innych niuansów,z powodu zayebistej szaty graficznej i emotikonek,w szczególości coola.❤️:classic_cool: Chcę do piertolonego owadogigantu.teraz.😭 a nie,zapomniałam,chcę na kontzertełe.:classic_cool: Jaszczurkeły są fajne,także w tym punktzie zgadzam się z tobą w pełni, i dodam też,że nie rozumiem ludzi hodujących ptaszniki:O Hhahahahah,koorva,chyba tak,zresztą mówiac całkiem,całkiem poważnie!mamtakieodchyły i zastanawiam się,czy nie wymyśliłam sobie mojego żytzia,kafe,holenderkełe itp,i naprawdę rozkminiam czy to nie jest mój twór:O mam schizofrenię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dużo zostało, ale i tak jesteś uroczym Fajansełe do tzałowania po policzkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
chyba robię się senna,w każdym razie mam wrażenie że im bardziej jesteś nayebana,tym bardziej ja jestem senna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak coraz bardziej uroczym, im wyraźniej widać dno :classic_cool::D Wogle to uważaj Mikojanu, bo mówią, że na dnie butelki czai się diabeł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo ❤️ Zrobiłam se następnego drina, wypiłam połowę i zaraz zaliczę zgona, ale to nieważne, bo najważniejsze jest kafetełe :classic_cool: Słucham na full, bo przez alkohol mam problemy ze słuchem i nie słyszę nawet tego co leci na full, nie wiem tzo sąsiedzi powiedzą, ale piertolić sąsiadów skoro to Holenderkełe :classic_cool: O koorwa, ja mam to samo, ale wmawiam sobie, że spowodowały to geny lekarskie, bo pół mojej rodziny to lekarze, a drugie pół to mundurowi. Szkoda, że tylko pismem wrodziłam się do części lekarskiej, bo za kilka lat mogłabym spełniatź się jako neurochirurgełe :classic_cool: Ja też go dawno nie widziałam i tęsknię motzno, bo to pierwsza osoba, która uświadomiła, że jestę tucznikę 😭:classic_cool: Mi uderza do łba ta wódka, która jest totalnym przegiętziem pauy, ale rozumiem Twój rocznicowy stan :classic_cool: Ja w sumie obawiam się, że wszystkie komentełe do mojego bloga pisałam ja sama w schizofrenicznym napadzie, którego nie pamiętam :o:classic_cool: Ale jeden chooj, w końcu całe żytzie gadam sama ze sobą :classic_cool: A cool jest cool, śnię o nim po notzach z częstotliwością podobną do snów o Garę :classic_cool: Widzę, że Twoja lista tzelów do zrealizowania się powiększa, moja przy okazji też się powiększa, ale ma tyle pozytzji, że połowę będę realizowatź pośmiernie :classic_cool: Ja też nie rozumiem, a znam fatzeta, który ma ich aż trzy, a które podobno są zajeebiście mądre und elokwentne i próbują otworzyć własne terrarium, a następnie wyjść i pewnie go wpiertolić żywtzem. W każdym razie, fatzet jest w pytę i całkiem sekzowny, ale te ptaszniki :o:classic_cool: Ja też mam, pewnie dlatego się spotkałyśmy, a któraś z nas jest tworem wyobraźni :classic_cool: Fajansełe Ty zawsze jesteś zajeebiście uroczy bez względu na ilość wódki krążątzej w moich żyłach :classic_cool: Na dnie mojej butelki czai się Garę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tę Garę i jego przemożny wpływ na Twe życiowe ruchy :classic_cool: Będę się zbierał, Mikojanu, dobranoc i uważaj na siebie z tą butelką i nie zapomnij się przykryć kocykiem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Serduszko,jak slodko :classic_cool:❤️ A ja pozdrawiam z mobilnego,wpiertolilam jakies niedobre nadpsute jablko i mam niesmak w ustach :o odrazu przypomnialo mi sie wino truskawkowe,pol truskawki na litr wina:o:classic_cool: Mam to samo z ipodele i sluchawkelami,slucham na fooll,tylko ze ten fooll ostatnio zrobil sie troche cichy :o:classic_cool: U mnie nie ma zadnych lekarzy,stad rozkmina jakim yebanym tzudem mam takie popiertolone pismo.Przynajmniej wyglada na tyle dorosle,ze sama z powodzeniem trzaskam sobie zwolnienia.:classic_cool:🖐️ Moj rocznitzowy stan upamietnilam w pamietnikele,aby za 10 lat miec ubaw podczas czytania wpisu '2 lata temu',podczas gdy wtedy bedzie mijatz juz 12 lat:classic_cool::o Teraz jedynie zastanawiam sie,czy to ty wymyslilas mnie,czy to moze ja wymyslilam ciebie i nakoorviam tzale dnie esejowe posty,a moze tak wogole to holenderkele mnie wymyslila,zeby miec jakies stworzenie,ktore bedzie ja bezterminowo wielbitz und podziwiatz.:classic_cool:🖐️ Pij do dna,tylko uwazaj zeby laptopela nie zmoczytz,bo zdechnie tak jak moj mozg.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Taaa,najlepiej sliskim kocykiem.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Oglaszam wszem i wobetz,ze spiertalam spatz,oraz zareczam iz pojawie sie jutro.dobranotz! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, że znowu zasnęłam czy zaliczyłam zgona, po prostu nie miałam neta :classic_cool: Kto wstaje temu dzień dobry, kto śpi temu słodkich :classic_cool:🖐️ Kootziapa ❤️:classic_cool: Muszę sobie jabłka kupić, bo tak o nich piertolisz, że mam ochotę und napalam się jak deska na widok tzytzkonosza 😭:classic_cool: Mój też się zrobił za cichy, w optzję że sama głuchnę od tego foolla to ja nawet nie wierzę, bo tzo to za kobieta, która nic nie widzi und nic nie słyszy :classic_cool: Może odziedziczyłaś to po sąsiedzie, tak jak ja swoje popiertolenie, bo tylko sąsiad od zawsze dotrzymywał mi kroku w poyebaniu. Pytałam mamełe czy chciałaby jakoś to skomentować, ale piertolnęła: "Spytaj tatełe" i wolała obieratź ziemniaki. Pytanie tylko którego tatełe :classic_cool: Ty geniuszu zła :classic_cool: Ja niestety nie mogłam trzaskać ich samodzielnie, więc zapiertalałam do szkoły dzień w dzień, a na konietz dostawałam nagrodę za stuprocetnową frekwencję :classic_cool: Koorwa to jakaś schizofreniczna wersja Intzeptzji, której mój przepity mózg nie ogarnia, ale wolałabym, żebyś to Ty wymyśliła mnie, bo to by oznaczało, że nie jestem aż tak popiertolona jak jestem w rzeczywistości, która nie istnieje, bo moja rzeczywistość to tylko Twój wymysł :classic_cool: A jeśli wymyśliła Cię Holenderkełe to trzeba jej przyznać, że potrafi tworzytź zaawansowane formy żytzia, które potrafią tworzytź kolejne und mniej zaawansowane formy żytzia, czyli mnie potrafiątzą tworzyć kolejne formy typu Garę und Fajansełe, bo oni też nie mogą być prawdziwi. Ja piertolę, to wszystko ma sens :classic_cool: Laptopełe przetrwał w stanie trzeźwości. Gorzej ze mną, ale po wczorajszym więtzej już nie piję, więc mam szansę dotrzymywać kroku mojej Toshibełe :classic_cool: Mam do zrobienia w chooj rzeczy, pewnie będę przelotem, a na stałe zasiądę tutaj po 17, zakładajątz że mój katz mordertza pozwoli mi wyjść z domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
o proszę, przed chwilą wstałem i właśnie pojawił się nowy post mojej nieziemskiej Asi 😭❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×