Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyty

nienawidzę widoku szczęśliwych ludzi

Polecane posty

Gość Apasz:)
TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK TIK-TAK /\_/\_/\__/\______PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
wiedźmu zosiu, widze że orientujesz się w te klimaty musisz być żałosna, bo sama nienawidzisz ludzi a teraz próbujesz przekonać samą siebie że tak nie jest przeniesienie, idiotko, przeniesienie, pewnie psychologia to coś co jest ci obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahaha :D
Antyty mozesz mnie klepnąć w dupę. Idź się leczyć bo sufit nie równy... Rodzinka pewnie też chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
w moim gimnazjonie wywołuję kontrowersje klątwami i brakiem higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskiii =)
Ale my się wzruszamy twoim nieszczęściem. Im bardziej nas nienawidzisz, tym bardziej przeżywamy twoją rozpacz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wkurwiają szczęśliwi. Większość jest szczęśliwa bo jest za głupia by pewne rzeczy dostrzec... aczkolwiek nie wkurwiają mnie aż tak żeby ich zabić, chociaż gdyby ktoś inny to zrobił, albo nastąpiłaby apokalipsa to bym nie narzekał :) Jebana niesprawiedliwość rządzi tym światem, też w sumie wolałbym być zwykłym nie wychodzącym poza schemat prostaczkiem z klapkami na oczach, na pewno lepiej by się żyło wśród obłudnego bezmózgiego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
dlaczego w takim razie siedzisz teraz przed kompem żałosny tygrysku? wypierdalaj stąd nikt cię tu nie chce, tak jak i w normalnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
maniu, co ja do ciebie mowiłam idź się wysraj i szukaj frajerów gdzie indziej masz kompleks zbawiciela, bo myslisz że pomagając innym pomożesz sobie jesteś dnem jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
buhaha wkrótce odechce ci sie śmiać a z twoim ojcem to niby w porządku wszystko? jesteś z niego dumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja bym powybijał głupich ograniczonych umysłowo ludzi, ale często idzie to w parze ze szczęściem więc jesteśmy po tej samej stronie frontu. Ci którzy mówią,ze ona jest psychiczna. Nikt nie rodzi się złym człowiekiem, tacy ludzie są waszym tworem i odzwierciedleniemm, to wy idioci tworzycie ludzi którzy potem mordują. Zazwyczaj są to wrażliwe jednostki zniesmaczone tą dziczą w jakiej przyszło im żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskiii =)
Anty :D Nawet jeśli mam taki kompleks, to co z tego? Tobie jest lepiej, bo się topisz w swoich emocjonalnych wymiocinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy szczęśliwi ludzie -większość z was prędzej czy później straci swoją iluzję, nie wspominając o tym,że niedługo umrzecie. Nie chcecie widzieć rzeczywistości i rozumiem to, ale zdychajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewap
"W sumie ja bym powybijał głupich ograniczonych umysłowo ludzi, ale często idzie to w parze ze szczęściem więc jesteśmy po tej samej stronie frontu." to nie wina prostaków, że są prostakami, jednak mogliby stwarzać jakieś pozory bycia inteligentnymi. Inteligencje sie dziedziczy!!! to żaden sukces dostać coś bez wysiłku, nie mam ci czego wariacie zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
Antyty A ja mam w dupie to co myslisz ty zgorzkniala, nieszczesliwa, rozzalona istoto. Jestem zajebiscie szczesliwa i wyobraz sobie ze takie miernoty losu jak ty moze i chca, ale nie moga tego zepsuc. Pozostaje ci wyrzucanie calemu swiatu na forum, bo w realnym swiecie kazdy ma twoje zdanie gleboko w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
Antyty Dlaczego siedze na kompie? chorobą alkoholika jest nałóg chorobą anorektyka jest wmawianie sobie że jest się grubym i odżucanie pokarmu tak moim nałogiem jest uzależniona od komputera. Dlatego tu siedzię bo nie potrafie się z niego wyleczyć. Czy ktoś z Was choruje na tą samą chorobę co ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Inteligętny tępaku po chuj stajesz w mojej obronie jak ja sobie tego nie życzę chcesz tak naprawdę wypromować siebie, by wszyscy zainteresowali się twoim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
Inteligentny tępak Wolę stracić iluzję szczescia niz jej nigdy nie dowiadczyc. Milosc, rodzina, przyjazn wszystko daje mi szczescie ktore kazdego dnia pielegnuje i ciesze sie ze dane mi jest zyc w takim szczesciu :) A ty sobie mysl co chcesz i umieraj nieszczesliwy, samotny, bez przyjaciol i milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahaha :D
Ja się nigdy nie przestanę śmiać. Nawet na pogrzebach się śmieję. Na Twoim również będę i to jak nigdy ! :] :] :] :] Tylko czekam aż umrzesz ze szczęścia :] :] :] Nawet nie wiesz jakie to przyjemne być szczęśliwym ! Radujmy się wszyscy :D Trzeba się cieszyć z życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahaha :D
Nie musisz się przyznawać że z Twoim tatusiem coś nie tak. Idź do niego niech Cię poklepie troszkę przymaca tu i ówdzie a od razu będziesz szczęśliwsza ! ;] ;] ; ] ;] ;] ;] ;] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
nie czuję się szczęśliwa ponieważ jestem chora na chorobę XXI w. Choroba ta dotyka co 30 osobe na świecie . Polega ona na uzależnieniu od komputera. Jednak tylko co 1000 zdaje sobie sprawe z tego że jest uzależniona od kompa i potrzebuje terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
o ja cie, myślę o samo o tobie jak cie nie interesuje to po co tu zaglądasz obludna suko nie martw się, zegar tyka, i twoje szczęście się skończy, rownowaga w przyrodzie musi być chociaż bezmózga istoto czy można uznać że jesteś szczęśliwa po twojejj prymitywnej wypowiedzi wnoszę że jesteś skrzekliwą jędzą kyórej w życiu nic nie wyszło i nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskiii =)
Inteligentny tępak W sumie ja bym powybijał głupich ograniczonych umysłowo ludzi, ale często idzie to w parze ze szczęściem więc jesteśmy po tej samej stronie frontu. - A kto ci dał do tego prawo? Sam sobie je przypisujesz? Jak będziesz stwierdzał, kto jest ograniczony, kto nie? Sam jesteś w sferze zrozumienia ludzkiej natury i świata mocno ograniczony, gdy myślisz, że likwidacja ludzi głupich zmieniłaby świat. Świat i ludzie, którzy go tworzą, pozostanie taki jaki jest. I koniec. Należy zająć się najpierw sobą, by potem dobrze oddziaływać na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligętny tępaku po ch*j stajesz w mojej obronie jak ja sobie tego nie życzę chcesz tak naprawdę wypromować siebie, by wszyscy zainteresowali się twoim przypadkiem Nie staje w Twojej obronie, tylko po prostu też mnie wkurwia widok szczęśliwych ludzi. I chuj mnie obchodzi czego sobie życzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahaha :D
HAHAHAHAHAHAHA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo jaaaaaaooo cieeee Dzięki za pozwolenie :) Miłość i przyjaźń to niezwykle złudne rzeczy i coś o tym wiem. Może Ty akurat będziesz mieć w życiu szczęście,choć jest to dane nielicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
Antyty Jak juz powiedzialam taka jak ty moze mnie co najwyzej pocalowac w srodek dupy :D Nigdy nie osiagniesz takiego poziomu szczescia jak ja bo nie potrafisz cieszyc sie z codziennych, zwyczajnych rzeczy. Nie masz nikogo bliskiego bo kto by wytrzymal z takim czlowiekiem, przyjaciol tez ci brakuje i probujesz to odreagowac na forum, liczac na to ze inni cie popra i tez uslyszysz jak jest im zle a tu zdziwko. Ludzie sa, byli i beda szczesliwi a ty martw sie o swoj zegar, bo korkniesz jako nieszczesliwa, stara panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskiii =)
Anty Bidulka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaooo cieeee
Inteligenty może i są złudne, ale warto je w życiu przeżyć. Warto nauczyć się cieszyć życiem, czerpać z niego ile się da, być po prostu szczęśliwym bo inaczej ciężkie jest życie nieszczęśliwego, samotnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×