Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyty

nienawidzę widoku szczęśliwych ludzi

Polecane posty

Gość Apasz:)
ps.chętnie pożyczę swoje pieluchomajtki tylko nosze największy rozmiar, nie wiem czy ci to odpowiada jakby co mam dupę jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
W ogóle ściema z tą dziewczyną, to pies mojego kolegi, którego wyprowadzam na spacer. Utrzymuję się z podcierania dupy psom... Kocham życie :), be happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek z Klonu
jak myslicie, dlaczego piotrek dr dziennikarstwa nie zszedł jeszcze z kibla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Oooo tak, swojego psa też kochałem ale mi zdechł ...jest teraz w psim niebie !!! Na pewno jest szczęśliwy :D:D:D... życie jest piękne, powtarzam Wam to :) nawet podszywającej się autorce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
ludzie którzy piją tanie piwo i tyrają za grosze jak ty, a także ruchają się plastikami są żałośni to że się cieszysz to dowód jedynie na twoją tępotę bo nie masz z czego byc dumny uświadom to sobie tylko się nie popłacz albo lepiej nie uświadamiaj jeszce sie zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskii =)
Lepiej żeby jak najwięcej ludzi było szczęśliwych, szczególnie w moim otoczeniu. Wówczas nie będę się mnie czepiać i zawracać mi głowę swoimi frustracjami. Przynajmniej ja, tak to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
ja ci Apaszu zyczę raka i ejca, na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Nie uwierzysz, niedawno skończyłem studia techniczne, dostałem dobrze płatną robotę, laska nie jest plastikiem mimo że blondynka z zajebistym biustem :D. Żyć nie umierać ... życie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
:D ... Ciebie nie zamierzam ruchać więc Adidas mi niegroźny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
jeszcze ciebie tylko tu brakowało sorry ale jak widze twój nick to mi się tylko z bezdomną kojarzy dla mnie nie istniejesz, ne wyobrażaj sobie że jesteś kimś żebym sie ciebie miała czepiać wypierdalaj na wątek twojej ukochanej bib.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Apaszu, jaki ty żalosny jesteś co chcesz udowodnić? Pracę możesz stracić w każdej chwili, nawet nie wiesz kiedy, tak samą dziewczynę więc jak ci się teraz układa nie znaczy ze tak będzie zawsze A z tym ruchaniem to sorry ale nie przyjmuję propozycji od żałosnych malych człowieczkow jak ty, którzy na siłę próbują przekonać innych ze są coś warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskii =)
Ja mam wypierdalać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
moja laska moze nie jest plastikiem, ale ma pod spodnica wielkiego tlustego badąga i to w niej cenie najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Hehehe nie zamierzam Cię przekonywać, wiem że różnie bywa w życiu ale prędzej czy później musi się zmienić na lepsze :). Twoja opinia po mnie spływa, mimo że masz do niej prawo :). Szkoda mi tylko że jesteś taka zdołowana, aż ciężko mi sobie wyobrazić jak można mieć taki humor w tak zajebisty dzień jakim jest niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
a gdzie ja pisałam o zazdrości? ja piszę o nienawiści, nie mam czego zazdrościć tym parszywym, probującym podnieść swoją samoocenę śmieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz:)
Oooooo tak :D ...wielka pała pod spódnicą to jest to :D:D:D... dawaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
moja nienawiść wynika z nieustannego zatwardzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
Apaszu, to że udajesz kulturalnego nie da ci nic i nie cofnie klątwy odliczanie się zaczęło, zegar tyka, mój drogi, zegar tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
Nie może być szczęsliwym ten, kto zazdrości szczęścia innym Seneka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoduje Tobą zazdrość, nawet jeśli nie chcesz się do tego przyznać... zrób coś ze swoim życiem, szkoda czasu na łażenie z wiecznie skwaszoną gębą i złorzeczenie innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawskii =)
Nienawiść z czegoś wynika. Często z frustracji, że nie mamy czegoś, co inni mają. Są jeszcze względy natury ideowej, rasowej, religijnej, ale takie raczej ciebie nie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
rzucam klątwy i pije alkohol, poczujcie mój gimnazjalny bunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
nie myje zębów, zrobie starym na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyty
a co mnie to gówno obchodzi, co mi radzicie wy głupie cipska rozpaczliwie próbujące wyglądać ładnie, choć wyglądacie jak paszczury nie podniesiecie swojej samooceny w ten sposób że napiszecie o swoim rzekomym szczęściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
Jest w tym PRAWDA że komputer przyczynia się do nieszczęśliwego życia Wyjaśnienie: czas spędzony na komuterze uniemożliwia kontakty międzyludzkie (nie można wykonywać 2 rzeczy na raz) dzielić życia z drugą osobą i być jednocześnie na komputerze. Podsumowanie: Komputer jest jedną z przyczyn nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×